İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Ben şu ACE2'ye karşılık bir model daha önereyim. Desire X.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ben şu ACE2'ye karşılık bir model daha önereyim. Desire X.

İnceledim cihazı. Snapdragon işlemci mevcut. Bildiğim kadarıyla 4.1'ler snapdragonlar için çıkmayacak.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

hTC sitesinden araştırmak lazım JB gelecek modellerini duyurmuştur büyük ihtimalle. Ben bakmadım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nexus alın rahat edin :) içinede sense arabirim koyun süper olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

6-7 yıldır kullandığım k750i malulen emekli olacak; bunun yerine 500-600TL civarına ne alınabilir?

Pili 4-5 gün giden ve kamerası iyi olan(5-8 mp) bir model işimi görür. nokia c6-01, motorola motoluxe, samsung s5610 ve xperia ray arasında hangisi alınır?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Kocaman dokunmatik ekranlı telefonlarda 4-5 gün giden şarj bana hayal gibi geliyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

O da olur ilerde.

Zaten bana şu an dokunmatik büyük ekran lazım değil.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Dokunmatiklerden örnek vermişsiniz de o nedenle öyle yorumladım. 500-600 lira bar tipi telefonlar için biraz fazla değil mi ?

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Evet Samsung harici dokunmatikmiş.Kamerası iyi aratınca bunlar çıkıyor.

Nasıl oluyorda bekleme ve konuşma süresi bu kadar yüksekken pili 2 gün dayanmıyor hayret?

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Lcd ekran, uygulamalar, oyunlar vb. normalden fazla enerji harcıyor.

Nokia tarafında iyi kamera N serisinde var diye biliyorum. Onların da fiyatları yüksek ve dokunmatik.

Diğer markalarda neler çıkabilir arkadaşlar öneride bulunacaklardır.

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Geçen Konya ya gittiğimde Htc One x i inceledim. Ağzımın suyusu aktı telefona :)

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

6-7 yıldır kullandığım k750i malulen emekli olacak; bunun yerine 500-600TL civarına ne alınabilir?

Pili 4-5 gün giden ve kamerası iyi olan(5-8 mp) bir model işimi görür. nokia c6-01, motorola motoluxe, samsung s5610 ve xperia ray arasında hangisi alınır?

Yine Sony tercih ettim(xperia-tipo). Şarj 4-5 gün gidiyor ancak kamera 3,15 mp. fiyat 499 tl.

Yalnız bu dokunmatiklere alışmak zormuş :(

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yine Sony tercih ettim(xperia-tipo). Şarj 4-5 gün gidiyor ancak kamera 3,15 mp. fiyat 499 tl.

Yalnız bu dokunmatiklere alışmak zormuş :(

İyi bence (en azından nokia'dan) :) güle güle kullanın alışırsınız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Xperia nın rakamını gördüm, bu telefon 1400TL değil miydi, farklı ibr model miydi? 3-5 ay öncesi?

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Bu değildir abi. En fazla 700 gördü bu modeli. Ya da senin gördüğün 400 olmasın :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yurdaer Elay

htc desire hd aldık artık,dedikleriniz çok pahalı maalesef

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :nazar: Bu da hayırlı olsun hediyesi :)

217892_10151187760028565_1976730899_n.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Guest Mert Boran

Merhaba Abilerim,

Şu an kullanmakta olduğum androidli galaxy gio yeterli gelmemeyi başladı. Zaten kendisi bana ücretsiz geldi. (servis probleminden dolayı) Dolayısı ile yeni telefon arayışına geçtim. Tablet ihtiyacımda vardı bir arada onlara bakıyordum vazgeçtim. Şimdi hem tablet ihtiyacımı görecek hem güncel oyun canavarı olacak hemde şarjı iyi gidecek bir telefon düşünüyorum. Büyük ihtimal uzun süre kullanacağım bi sakatlık olmazsa. Fiyat ne kadar uygun olursa o kadar iyi ama tavan fiyatım 1600 TL. Şu anda bayadır galaxy note 2 araştırıyorum. Seneye inşallah üniversiteye gidersem not alma olayıda olabilir. Bu yüzden biraz daha yakınım ona.

Şimdi şöyle bir seçenekte var bir adet ipad veya note 10.1 alıp bu telefonla idare etmek belki. :)

Aklımdaki modeller:

Samsung Galaxy Note 2

HTC One X

Samsung Galaxy S3

Lumia 920 (pek taraftarı değilim)

Siz olsanız ne alırdınız? Hangi modeli önerirsiniz ? Yoksa yeni modelleri mi beklemeli ?

Teşekkürler şimdiden. :)

Not: O telefon bir öğrenciye fazla, 1000 TL'yi kendin mi kazandın gibi yorumlar yapılmazsa sevinirim. :)

Geyik serbest. :)

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Cem yılmazın bu telefonlarla ilgili tespitleri aklıma geldi fundemantalsda izlemiştim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Note2 al dünya seni yan profilden kaybetsin :hahahoho:

Böyle bir durumda var gerçekten komik görünüyor çay tepsisi gibi ama kullanışlı bir alet Abi. Hem daha iyi işte paravan gibi. :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

şarj hepsinde hikaye, performans olarak xperia yı bir inceleyin

Abi note 2 sözde 2 gün gidiyormuş öyle diyor kullananlar :)

Yorum bağlantısı
Erman Devrim

Ben S3 kullanıyorum bunu aldıktan 2 hafta sonra Note II çıktı,Bana sorarsan Note 2 derim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abi note 2 sözde 2 gün gidiyormuş öyle diyor kullananlar :)

2 gün derken, hemen hepsi 2 gün , o da ancak yani. Akşamüstü 16:00 biten şarjın hesabını , akşam evde vermek de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...