İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Videodan bakınca sürüştekinden daha yakın görünüyor takip mesafesi, ilk anda uyanmak lazım ama nerden akla gelir ki. Biraz boya transferi ile kurtardım gibi onda göçük kaldı.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
18 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

yağmur ve karanlık.normal

Abi ne bileyim gece yagmurlu gidis gelis olan yollarda falan nasil yapacak bu adam onu merak ettim mesela.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Abi ne bileyim gece yagmurlu gidis gelis olan yollarda falan nasil yapacak bu adam onu merak ettim mesela.

Karşıdan gelenlerin solunda sanmıştır.

Aynısını ben yaşadım Nurdağı'ndan inerken. Solda ben varım transporter ile, en sağda tın tın çıkan başka bir kamyon. Gecenin körü bilmem kaç. Kamyon ortamızdan geçti farları kapalı tam gaz. ceza gerektiren kelime uyuşturucu nakli yapıyormuş, polisten kaçıyordu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Diyarbakır'da çokça denk geliyorum bu tersten gitme olayına. İşin ilginç tarafı ters yönde giden araç neden en sol şeritte gider? Emniyet şeridinde 4'lü yakıp gitmek varken? (Bu da normal değil ama risk daha az)

Hatta geçen yıldı. Bir tanesi ters yöne girmiş karşımdan geliyor. Dere üzerinde bir köprü var, yolun kenarlarında emniyet şeridi için yer yok. Adam sağ şeritten tersten geliyor. Bende sağ şeritteyim uzaktan gördüm. Hiç istifimi bozmadan devam ettim, il-ilçe arası yol, hızım 90 civarı. Sanki onu hiç görmemişim gibi devam ettim. Aramızdaki mesafe kısaldıkça sellektörlerin sıklığı artıyor. Baya baya kafa kafaya girecekmişim gibi üzerine gittim. Son anda sol şeride atladım. O andaki adamın suratını unutamam. Ellerini yukarı kaldırıp öylece kaldı. :) İnşallah kafa basmıştır da bir daha yapmaz. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Diyarbakır'da çokça denk geliyorum bu tersten gitme olayına. İşin ilginç tarafı ters yönde giden araç neden en sol şeritte gider? Emniyet şeridinde 4'lü yakıp gitmek varken? (Bu da normal değil ama risk daha az)

Hatta geçen yıldı. Bir tanesi ters yöne girmiş karşımdan geliyor. Dere üzerinde bir köprü var, yolun kenarlarında emniyet şeridi için yer yok. Adam sağ şeritten tersten geliyor. Bende sağ şeritteyim uzaktan gördüm. Hiç istifimi bozmadan devam ettim, il-ilçe arası yol, hızım 90 civarı. Sanki onu hiç görmemişim gibi devam ettim. Aramızdaki mesafe kısaldıkça sellektörlerin sıklığı artıyor. Baya baya kafa kafaya girecekmişim gibi üzerine gittim. Son anda sol şeride atladım. O andaki adamın suratını unutamam. Ellerini yukarı kaldırıp öylece kaldı. [emoji4] İnşallah kafa basmıştır da bir daha yapmaz. 
O da sola atlayaydi bi anlik refleksle ..
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
3 dakika önce, İsmail Avcı yazdı:
19 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Hatta geçen yıldı. Bir tanesi ters yöne girmiş karşımdan geliyor. Dere üzerinde bir köprü var, yolun kenarlarında emniyet şeridi için yer yok. Adam sağ şeritten tersten geliyor. Bende sağ şeritteyim uzaktan gördüm. Hiç istifimi bozmadan devam ettim, il-ilçe arası yol, hızım 90 civarı. Sanki onu hiç görmemişim gibi devam ettim. Aramızdaki mesafe kısaldıkça sellektörlerin sıklığı artıyor. Baya baya kafa kafaya girecekmişim gibi üzerine gittim. Son anda sol şeride atladım. O andaki adamın suratını unutamam. Ellerini yukarı kaldırıp öylece kaldı. emoji4.png İnşallah kafa basmıştır da bir daha yapmaz. 

O da sola atlayaydi bi anlik refleksle ..

Benim üzerine geldiğimi anlayınca durup bekledi hocam. Yoksa tabiki üzerine gitmem :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Yeni Konudan devam edelim arkadaşlar.. 

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...