İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere

Bugün bir çocuğun hayatını kurtardım (biraz abartmış olabilirim, herkes yapabilir, NE VAR?)

Not: Siz de buraya araç kayıt cihazlarınızdan çıkan ilginç görüntüleri koyabilirsiniz. Kayıt cihazınız yoksa buluruz. ;)

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Murat Dere

:bravo: :bravo: Murat öğretmenim sizin yerinizde alkollü biri veya telefonuyla mesaj atan biride olabilirdi allah korusun :( Oğlan zopayı hak etmiş :elisopali:

Aynı yaşlarda benim de var bi tane. Şimdiden dövsem mi, testi kırılmadan yani? :crazy:

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bamya yemeği olmaz ileride bu konunun başlığı di mi? :D:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat Abi, eline sağlık çok güzel bir uygulama olmuş...

Yıllardır arabada kamera var benim anca aklıma geldi be Emre (kafama edeyim). ;) Daha önceki bazı kayıtları silmiştim. Ama bakacağım, duranlar varsa onlardan da koymayı düşünüyorum.

Senin oğlan cin gibidir :D :D :D allah korusun bi anlık dalgınlık herkesin başına gelebilir :( ama siz dövmeyin öğretmenim :D

Olsun olsun, ben gidim bi döviim şunu aklıma gelmişken. N'oluuur, n'olmaz. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bamya yemeği olmaz ileride bu konunun başlığı di mi? :D:p

Onu, Türkçe hassasiyeti olan bir forumda Türkçe başlık yerine "doğrusu budur" diye İngilizce başlık koymak isteyenler varsa onlara soracaksın Tahir... Ha, yoksa, ben zaten ne karışım bu işlere be gülüm? :seytan:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İş yerimde olduğum için videoyu seyredemiyorum.

Ancak gene de çok büyük geçmiş olsun diyeyim şimdiden.

Çocuk sağına-soluna bakmadan, elinde dondurma, karşıdan karşıya geçiyor. Tabii ki ben tedbirliyim ki (öhöm öhöm) çarpmadım. ;) Çocuğun olaydan haberi bile olmadı. :) Ayrıca, sağol Ayça.

Çocukluğumda olay mı yaşamışım nedir taksicilere gıcığım var gördüm mü yapışıyorum.

Olm bak, çocukluğundaki olayı bilmem ama bi gün taksiciler yapışırsa sana kurtulamazsın, demedi deme. :p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Trafikteki en büyük korkum çocuklar zaten.

Bir de çocukların elinden tutmayan ebeveynler.

Aslında çocukları değil onları bir güzel pataklamak gerek. (şiddete hayır :) )

Aynen. En korkuncunu kamera yokken yaşamıştım. Nereden geldiğini bile anlamadım çocuğun. Birden karşımda belirdi. Frene nasıl bastım hatırlamıyorum bile. Hemen arkasından annesi geldi, aldı çocuğu, pataklaya pataklaya götürdü (şiddete hayır). :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hız bilgisi gayet iyiymiş, nereden okuyor onu? (Teknik adamın hali başka, çocuk kurtulmuş işte :p )

Bizim cadımız 10 olacak yakında.

Arabanın kapısını bile açtırmıyoruz ona, ya babası ya ben açıyoruz, öyle iniyor.

Bırakın elimizi bırakmasını..

Araç koltuğunda oturmadan ve kemer takılmadan marş da basılmıyor.

Koltuk da ortada. Ne sağ ne sol.

Allah korusun yandan gelen herhangi br darbeye karşın.

Yapılan çarpışma testlerinde ama ya sağda ya da solda?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Testler en kötü senaryoya göre hazırlanmıyor mu? Yani çocuk orada olursa alacağı darbe ne kadar olur veya araç ne kadar korur diye incelemiyorlar mı?

Orta bana da en güvenlisi geliyor Sani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bizim cadımız 10 olacak yakında.

Arabanın kapısını bile açtırmıyoruz ona, ya babası ya ben açıyoruz, öyle iniyor.

Bırakın elimizi bırakmasını..

Araç koltuğunda oturmadan ve kemer takılmadan marş da basılmıyor.

Koltuk da ortada. Ne sağ ne sol.

Allah korusun yandan gelen herhangi br darbeye karşın.

Sizi tebrik ediyor, cadınızı da çok öpüyorum. :)

Hız bilgisi gayet iyiymiş, nereden okuyor onu? (Teknik adamın hali başka, çocuk kurtulmuş işte :p )

Built-In GPS canım. ;)

Hız verisini nereden alıyor bu Murat ?

"Built-In GPS canım." dedik ya! :p

Kendi gps i vardır sanırım :unsure2:

Doğru sanıyorsun. Başka özellikleri de var. Ama söylemem. :i-ih:

Not: Gısgananlar çatlasın! :punish:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Doğru sanıyorsun. Başka özellikleri de var. Ama söylemem. :i-ih:

Not: Gısgananlar çatlasın! :punish:

Yoksa Murat hoca arabanın hız bilgisini nasıl yansıtacak buraya pehh :vroom:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Çocukluğumda olay mı yaşamışım nedir taksicilere gıcığım var gördüm mü yapışıyorum.

Bende de aksine bir huy var Murat'çığım :) Taksici değilim ama tamonuma biri yapıştımı ani firen yapıyorum :D Sakın tamponuma yaklaşma ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yoksa Murat hoca arabanın hız bilgisini nasıl yansıtacak buraya pehh :vroom:

Bacanaaa yansıtabilir de.. bu onun işine de benzemiyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben bukadar açık sözlü olamıyorum ; korkuyorum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben bukadar açık sözlü olamıyorum ; korkuyorum :D

Çenesi biraz düşük ama bizzat gittim gördüm, zararsızdır, korkma :D

Eee. Murat...

Sırf bu soruyu soralım diye bu videoyu yayınladın değil mi.. Yoksa videoda aksiyon falan yok... :D

İyi hadi anlat da şımartalım seni.. voooov falan yapalım... anlat nasıl çalışıyor :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Yeri değil gerçi ama , almanyada yaşayan bir yakınım söylerdi hep . İnternette görünce paylaşmak istedim . Ambulans' nasıl yol verdiklerini gösteriyor video da .

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çenesi biraz düşük ama bizzat gittim gördüm, zararsızdır, korkma :D

Eee. Murat...

1. Sırf bu soruyu soralım diye bu videoyu yayınladın değil mi.. 2. Yoksa videoda aksiyon falan yok... :D

İyi hadi anlat da şımartalım seni.. voooov falan yapalım... 3. anlat nasıl çalışıyor :D

1. Aslında hayır. :punish:

2. Ani fren yapıp da öyle mi koyaydım ya? Tüh! :p

3. Anlatırsam n'oliyim? :nea:

hocam ben kontağa bağlamadım hala üşeniyoruum kamerayı açmayı :D

Eh, Erdem. Ne diyim ben sana? :bambam:

Yeri değil gerçi ama , almanyada yaşayan bir yakınım söylerdi hep . İnternette görünce paylaşmak istedim . Ambulans' nasıl yol verdiklerini gösteriyor video da .

Aslında arkada varsa kamera, ona bakmak lazım kim geliyor onun açtığı yoldan diye. Hatta varsa birisi kesin Türk'tür. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çocuk ayağını yola bastığı anda sen ve karşıdan gelen aracın durması gerekirdi sayın Deli, azıcık trafik kurallarına uyun lütfen..Aslında çocuk sizi kurtarmış...:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben bu kadar uzaktan fren bile yapmam :p

2:17 + 5:17

Adam aniden paniklese iş biter, hem bu nasıl aveo, çıtır pıtır sesler, acaip bir asfalt sesi, ı ıhhh tırtmış bu aveo :)
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...