İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Ahmet Ekici

Hızınızı hatırlıyor musunuz? Bu hızla darmadağın ettiniz köpeği. Ayrıca durup köpeği kontrol etme fırsatınız oldu mu? 

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

Hızım biraz yüksekti. Durup köpeği tabiki kontrol ettim ama malesef ölmüştü. Arabadan sekince yandaki bariyere çarptığını gördüm.

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

Sağolun Allah razı olsun.

Arabanın durumu. Tampon panjur davlumbaz sis farı gibi plastik aksamda hasar var radyatörde çamurlukta herhangi bi hasar yok

6yGPV0.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arabanın durumu. Tampon panjur davlumbaz sis farı gibi plastik aksamda hasar var radyatörde çamurlukta herhangi bi hasar yok

6yGPV0.jpg

Geçmiş olsun. Yere akan sıvı yağ gibi ama?

İyiki kaçmadınız, daha elim olaylar olabilirdi
Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce

Akan sıvı yağ değil. Silecek su deposu delinmiş su akan. O hızda sağa sola kaçmak tehlikeli olurdu ki zatan kaçmaya fırsat kalmadı diyebilirim. 

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Köpeğe çarpmak taşa çarpmak gibidir.

Aynen, Mk1 ile otoban da çarpmıştım çıkan hasara gözlerim inanamadı. Eksper  " Bu bişi değil, ben neler gördüm, takla attıranı bile biliyorum dedi"

Bu ara doğrucu Davutum ya  yetkilileri aramıştım. Olayı bildirdim.

" Köpek ölümü,aracınız yürüyor mu" sordular  evet dedim." Köpeği yoldan çekin, sonra alırız devam edin geçmiş olsun" dediler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

6yGPV0.jpg

Geçmiş olsun, 10 gün kadar önce Gelibolu Keşan istikametinde bende köpeğe çarptım maalesef, hızım 90 km civarındaydı, gece olduğu için o an fotoğraf çekemedim, durup çarptığım yere gittim hemen ama köpek kaçmıştı, hala hayret ediyorum nasıl sağ çıktı. Ama hasar aynı tampon, sol sis farı, davlumbaz, silecek suyu motoru ve haznesi değişti.Çok şükür daha ciddi bir kaza olabilirdi.Zaten herşey saniyede oldu bitti. Allah korusun. ee7815bc72e9597028dca846d273000e.jpg6c735bdd5133fbcbc5b97a1f569d03ad.jpg
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok geçmiş olsun. Köpek için çok üzüldüm. Ancak hızınız çok yüksekmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Resim gündüz ve park yerince çekilmiş.
Yolda hangimiz 90 altında gidiyoruz ki.
Bence köpek suçlu [emoji85]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce
(düzenlendi)

İlçe yoluydu uzaktan 5 6 tane köpeğin karşıya geçtiğini gördüm çarptığım köpek sanırım geride kalmış onlara yetişmek için birden yola atladı. Hızım baya yüksekti ucuz atlattık. Dönüşte aynı yolu 80 - 90 arası hızda gittim. Gene bir köpek yola fırlar diye. Tabikide bizler suçluyuz çoğu zaman. Tedbirli gitmemiz lazım.

Bu arada sizede geçmiş olsun Yusuf Bey

tarihinde Yaşar Yüce tarafından düzenlendi
Ekleme yaptım
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

90 la gece bende köpeğe çarpmıştım, frende yaptım aracın önü indi aşşağı, hafiften sağa kaçtım, ortadan vurmadım Allahtan,  farın hizasındaydı boyu, sol far ayakları kırıldı, far yukarı çıkıp tekrar yerine oturdu (bu dizaynı seviyorum, darebede yukarı çıkıyor far), tampon esnedi boyası çatladı ama kırılmadı, radyatör ön hava deflekötürü içten kırıldı, kaputun tam köşesi hafiften yamuldu, başka hasar yoktu, hatta önden bakınca hasar bile görünmüyordu, bu arada köpek ölmedi, köpek havaya fırladı, tam farın aydınlattığı alanın sınırında gördüm,  kai kai kaiiii dediğini duydum, inip baktığımda toz olmuştu....

Not: köpek vs. çıktı, yapacak birşey yok, sakin olun direksiyon kırmayın, sert fren yapmayın (alışık değilseniz asla), heleki trafik yoğunsa sakın manevra yapmayın, vurun geçin,  ne yazıkki aksi halde daha kötü olur, yavaş gidin olayıda olmaz, hız sınırı neyse öyle gidiyoruz, kimse 30 40 lada gitmez bunuda kabul edelim, heleki şehirler arası yolda, gündüz farkettin ettin yavaşlarsın vs. gece hiç şansın yok, anlık görüyorsun genelde ve güm...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Şu golfdeki arkadaş kaza yapsa köpekten daha az üzülürüm. Ayrıca plakasını da okuyamadım a118C'miz çamur görüntü moduna bağlamış durumda nedendir bilemedim.

Ayrıca vahşi yaşam dışında yerleşim yerlerinde ve şehirlerde başıboş kedi - köpek dolaşması köpeğin değil ona izin verenlerin suçudur. Turist buraya gelip sokakta köpek görünce "oohhh wild animal" diyor şaşmamak gerek onlarda yok demek ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Şu golfdeki arkadaş kaza yapsa köpekten daha az üzülürüm. Ayrıca plakasını da okuyamadım a118C'miz çamur görüntü moduna bağlamış durumda nedendir bilemedim.

Yine insaflisiniz. Iyi niyetlisiniz.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
2 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Yine insaflisiniz. Iyi niyetlisiniz.

kararımı değiştim hiç üzülmem :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Bu kadar kasabın olduğu trafikte yan kamera bile şart

Bende o da anlam veremedik nasıl oldu kaza [emoji4] kapısı zor açılıyor çamurluk kaymış, bende sadece tampon sıyrık.d77fd111942dab30dd653fb29d7b843d.jpg

32c19498e57cba348b8bad497252ccef.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
On 19.11.2017 at 23:16, Yaşar Yüce yazdı:

6yGPV0.jpg

Yaşar geçmiş olsun. 

Yorum bağlantısı
Yaşar Yüce
4 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Yaşar geçmiş olsun. 

Sağol Mustafa Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...