İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
(düzenlendi)

Bir önceki kameram. Onun da havasını atayım da eksik kalmasın. :p Bu da HD (720) ama şimdiki gibi FHD(1080) değil. (Ooohh...)
Adam kavşağa nasıl giriyor. Ben de onun gibi girsem şimdi bu görüntü hakkında farklı konuşuyorduk...

https://www.youtube.com/watch?v=f_SE9-GJb6c

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ne var canım çocuk dondurmanın dadını çıkartıyor..... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

mehmet mert kardeş değerlendirsin ben de talip olabilirim o almazsa sayın abi

Sana başkasından veririz be İsmail, üzülme. Seni kamerasız bırakmayız. ;)

Not: Konu satış konusu gibi olmaya başladı. Amacım bu değil arkadaşlar. Gerekirse özel ileti sistemini kullanınız lütfen. :)

Ne var canım çocuk dondurmanın dadını çıkartıyor..... :biggrin:

Bi gün biri çıkarttırır da dadını görür o zaman bu çocuk Topaloğlu. ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

O zamanda ben dadını çıkarırım..... :vampir:

E haliyle tabii. (Aman, Allah korusun ya. Çocuklara olmasın bir şey)

Abi bunlar sesi bu kadar kaliteli çekebiliyor mu?

Adaşım, sensörü koyduğum görüntüdeki aleti dealextreme'den aldım. Ahan da linki: http://dx.com/p/5-0mp-720p-wide-angle-car-dvr-camcorder-w-8x-digital-zoom-sd-hdmi-av-out-mini-usb-2-8-lcd-81863

Sesi hiç fena değil bence, sence? ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

pis... :beee:

Ehihehöhööööm öhhöm öhööö... Ay boğuluyodum kız! :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Sana başkasından veririz be İsmail, üzülme. Seni kamerasız bırakmayız. ;)

Not: Konu satış konusu gibi olmaya başladı. Amacım bu değil arkadaşlar. Gerekirse özel ileti sistemini kullanınız lütfen. :)

abim benim bee :yahoo: :yahoo:

abi be benim alasım var böyle bişey ama ucuz yollu 80 -100 den fazla para vermeye gerek yok ,ama KENDİ ÇAPINDA idare edecek iş görecek birşey lazım.. :learn:

şu gevur siteleri var amma benim aklım ermiyo onlara,hepsi burada vb sitelere baktım işe yarar bişey yok , :help: :help: :help:

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

sayın murat abimden aldığım araç kamerama yansıyan ucuz atlatılmış tehlike ..

daha 2 gündür kullanıyorum kamerayı ,murat abi inşallah kötü birşey çekmezsin demişti az kalsın çekiyoduk yav :( :( :angry: :angry:

2.dakikadan sonrasında..

buarada murat abi ben daha bunu ödemedim yav :blush:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kavşakta hızlıydın hocam :D

Tamam kangocu a suçlu ama, aman dikkat...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Ben görüntü kalitesi çok iyi bir cihaz arıyorum ama bu konuya yabancıyım. Fiyatı uygun diye dandik birşey almaktan korkuyorum. Nasıl birşey alayım?

ben çok para vermeye gerek yok diye düşündüm ,gündüz çekimi daha iyi bunun tabii tavsiye ederim :yes:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

sayın murat abimden aldığım araç kamerama yansıyan ucuz atlatılmış tehlike ..

daha 2 gündür kullanıyorum kamerayı ,murat abi inşallah kötü birşey çekmezsin demişti az kalsın çekiyoduk yav :( :( :angry: :angry:

2.dakikadan sonrasında..

buarada murat abi ben daha bunu ödemedim yav :blush:

Aa olmadı ama. Ödemeden kullanmamalıydın... Hmm, n'apalım şimdi? Ücrete ilaveten "ödemeden kullanma" vergisi isterim. Yeni çıktı bu vergi. Ben koydum oldu. Alıştık nasılsa. :crazy:

Kavşakta hızlıydın hocam :D

Tamam kangocu a suçlu ama, aman dikkat...

+... (artıdan sonra ne deniyordu ya?) :unsure2:

Ben görüntü kalitesi çok iyi bir cihaz arıyorum ama bu konuya yabancıyım. Fiyatı uygun diye dandik birşey almaktan korkuyorum. Nasıl birşey alayım?

Daha önceki mesajlara baksana Sefa yahu. ;) Verdim ben ebay bağlantısı (GPS + G-Sensor). Ayrıca Fiyat çok uçmasın dersen bir önce kullandığım var. 720p HD kayıt yapar. Konuşuruz istersen. :avuçlarınıbirbirinesürtenadamsımaylisi: ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçmiş mesajları yazdıktan sonra okudum :p

Linkteki cihazların hangisi iyi hangisi kötü anlamadım ki. Birşey alırken en ucuzunu değil de, istediğim özelliklere sahip olanının en uygununu almaya çalışırım. Mesela, geniş açılı, gece-gündüz net çekimli, kullanımı kolay, aldığıma değecek bir marka-model söylersen, onu uyguna alabilmek için araştırmalara başlayabilirim. Ne tarz özellikleri olduğunu bilmediğimden, şöyle özelliği olsun da diyemiyorum ki. Anla işte....

Valla karrşim, hiç birinin gece kaydı mükemmel değil, benimkinin bile, düşün artık sen. ;) Sahip olduklarım arasında en iyisi şu anda kullandığım. Bunda GPS var (hız bilgisini ekrana yazıyor), G-Sensör var (sarsıntı algıladığında kaydı korumaya alıyor), "full hd" denen (1080p) kayıt yapıyor, 120 derece görüş açısı ama ekranı küçük mesela (1,5 inç); bir önceki modelde ekran 2,8 inçti, ama GPS falan yok, HD (720p) kayıt yapıyor, 170 derece açılı, ekran 270 derece dönebiliyor falan filan. Sen ne istediğini biliyorsan ona göre ararsın. Satıcı mıyız biz, sana "şu var, bu var" yapacaz? :p Hadi canım, majistrallerin başına (ilk müstahzardan sağa dön, kırmızılardan düz git hemen arkada canım.) :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Zafer Ayvacı
  • 3 hafta sonra...
Murat Dere

Ne olmuştur da alttaki görüntüde dönüşün tam ortasında aniden durmuşumdur?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Soldan gelen senin şeride dalmış ve hızlıymış, sende hafiften tırsmasyon olmuş sanırım, öğretmenim. :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Palio'nun önündeki araca vurmamak için durdun abi. Başka bir ihtimal daha var o da bir önceki avatarınla alakalı.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Top, kedi, çocuk?

Bi palio gördüm bi de ama?

"Palio", dedim, "noliyoo?" ;)

Ne güzel memleket ışıklar hep yeşil :)

Ehm... :p

Soldan gelen senin şeride dalmış ve hızlıymış, sende hafiften tırsmasyon olmuş sanırım, öğretmenim. :D

Bildin Ali. Merak eden varsa sürücü bayandı. Araba kullanmanın bayanı, erkeği olmaz derim ama bu hatayı yapan erkeğe rastlamadım daha. :) Karmaşık bir yol olsa anlarım bayan da girer ters yöne erkek de ama yol da karmaşık değil ki kardeşim. ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bayansa normaldir (alınma olmasın çoğu böyle ne yazıkki) açı hesaplama, aracın dönüş çapını hissetme yok, duygusal açıdan hiper gelişmişler ama hisleri bu konuda sınıfta kalıyor neyazıkki :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Palio'nun önündeki araca vurmamak için durdun abi. Başka bir ihtimal daha var o da bir önceki avatarınla alakalı.

:D Yok Mahmut, Palio benim gireceğim şeritte idi. Burun buruna geldik. Kadıncağız da korktu canım, sonra şaşırdı, sonra da utandı, biraz da kızdı kendine. Tüm duyguların 2 saniye içinde suratında bıraktığı ifade yumağını görmeliydin. Kameranın açısı yetmedi. Zaten 256 derece çeken kamera yok daha. Balık gözünü de bu kameralara takmıyorlar maalesef. O surat komikti işte. :yes:

Bayansa normaldir (alınma olmasın çoğu böyle ne yazıkki) açı hesaplama, aracın dönüş çapını hissetme yok, duygusal açıdan hiper gelişmişler ama hisleri bu konuda sınıfta kalıyor neyazıkki :)

Ali, muhtemelen bu hanımın kafası karışmış. Çünkü benim şeride taşma değil de tamamen benim şeritteydi. Sanki orası onun şeridi gibi düşünmüş. Yerleşmişti yani. Bi mangal eksikti... Hobaaa, konu mangala geldi yine... Ohooo, olmaz ki... :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...