İçeriğe Yönlendir

Yeni Citroen C4 Kullanan Var Mı ?

Mehmet Demirci

Recommended Posts

Mehmet Demirci
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba . Yeni C4 attraction almak üzereyim . Test sürüşü yaptım ama kendime bir şey alırken çok dikkat edemiyorum . Acaba içinizde kullanan oldu mu ? Ben dizel 92 bg olanını düşünüyorum .

Şimdiden teşekkürler .

tarihinde Mehmet Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Ben sürücü koltuğuna oturdum test aracı yoktu çok çok beğendim.

Bir ara aveo düşündüm . Ama citroen le sürekli çalışıyoruz . Aklımı çeldiler . İç dizaynını bende beğendim . Benim kullandığım test aracı otomatik dizeldi . Çekişi çok güzel . Manuellerinin de çok iyi olduğunu söylediler .

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

dizel otomatik fullünü ilk geldiğinde sürmüştüm. otomatik vitesi çok iyi olmasada geri kalan kısımları hoşuma gitmişti. şekli şemali en güzel fransızlardan. motorda zaten 1.6lar içinde en tutulan motorun yeni jenerasyonu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

dizel otomatik fullünü ilk geldiğinde sürmüştüm. otomatik vitesi çok iyi olmasada geri kalan kısımları hoşuma gitmişti. şekli şemali en güzel fransızlardan. motorda zaten 1.6lar içinde en tutulan motorun yeni jenerasyonu.

Hayırlısı artık . Muhtemelen önümüzdeki hafta içi aracı çıkaracağım . Gerçi biraz üzüleceğim . Çünkü benim focus gidiyor .

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Arka diz mesafesi benim fiesta kadar birtek o hoşuma gitmemişti benim... hakkınızda hayırlısı... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Donanım çok zengin, tam donanımlısının donanımı bayağı bayağı zengin. Oturuş pozisyonu çok çok güzel ve sarıyor sürücüyü. O fiyata o donanımda o kadar az yakan dizel otomatik yok.

Ya benim alacağım manuel ve attraction . Yani bütçe meselesi . Yeni focus a baktım 52000 tl den başlıyor usta .

Arka diz mesafesi benim fiesta kadar birtek o hoşuma gitmemişti benim... hakkınızda hayırlısı... :)

Teşekkür ederim . O kısmı benimde dikkatimi çekmişti .

Donanım çok zengin(masajlı koltuk, vites kolu yok orası buzdolabı, navigasyon, kulakçıktan vites değiştirme, otomatik olmasına rağmen start-stop, ...). Oturuş pozisyonu çok çok güzel ve sarıyor sürücüyü. O fiyata o donanımda o kadar az yakan dizel otomatik yok.

Evet sürüş sırasında arabayı stop ettirdim sandım , müşteri temsilcim hemen uyardı telaşla .

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Yarım saat kadar sürdüm, sürdüğüm yer bol tepeli yokuşlu bir yerdi, performans olarak 92 hp gayet yeterli ; fiyatınıda düşündüğümüzde doğru tercih yaptığınızı söyleyebilirim.Bagajı ve iç hacmide gayet iyi . Uzun dönem citroen kullanan birilerininde görüşü alınabilir ama bence bu sınıfta tercih edilebilir bir araba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Yarım saat kadar sürdüm, sürdüğüm yer bol tepeli yokuşlu bir yerdi, performans olarak 92 hp gayet yeterli ; fiyatınıda düşündüğümüzde doğru tercih yaptığınızı söyleyebilirim.Bagajı ve iç hacmide gayet iyi . Uzun dönem citroen kullanan birilerininde görüşü alınabilir ama bence bu sınıfta tercih edilebilir bir araba.

Teşekkür ederim . Hafta içi arabayı çıkartayım , detayları buradan paylaşırım . Eğer kurallara uyarsa fotolarıda paylaşırım .

Yorum bağlantısı
Emre Dalkıran

merhaba

eski kasa kia ceed 1.6 115 bg motion donanım düşünmez misiniz?

6 hy +cc+çelik jant var bildiğim kadarı ile..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayret kimse kötü birşey dememiş fransıza :D Akşam akşam şaşırdım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Eee . Benim pazarlığım bittide . Hatta cüzzi bir verecek kaldığı için aracı çıkartmıyorum .

merhaba

eski kasa kia ceed 1.6 115 bg motion donanım düşünmez misiniz?

6 hy +cc+çelik jant var bildiğim kadarı ile..

Yinede teşekkür ederim ilginize .

Aman abi ya zaten çok düşünerek aldım . İçime kurt düşürmeyin .

C3 hakkında yorumlarımı belirtsem size yardımcı olur mu?

Üstadım C3 kullandım çok kısa süre , sınıfına göre keyifli bir araç idi . Sizin izlenimleriniz nelerdir ?

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Bence iş ve dış kalitesi çok güzel. Özellikle dış tasarımını çok begeniyorum. Bence güzel bir seçim olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Bence iş ve dış kalitesi çok güzel. Özellikle dış tasarımını çok begeniyorum. Bence güzel bir seçim olur.

Saol kardeşim inşallah .

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

C4 mü? Düşünmeden alın. :)

İlk senenin sonunda ne yapın edin, garanti dahilinde arka amortisörleri orjinal yumuşak ile değiştirin. Sizin oralar nasıl bilmem ama İzmir yolları inanılmaz derecede kötü ve alt takımdan gelen sesler can sıkabiliyor. (Alt takımdan gelen sesler bu araç için normal kabul ediliyor)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

En iyi fıransız en kötü Alman'dan daha kötüdür. Oldum olası sevmem fıransızları.

Not: Oldu mu Ayhan? :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

c4 ün bir önceki kasası bu kadar sevilmiyordu yanılmıyorsam yeni c4 atılım mı yapmış bu kadar sevildiğine göre?

Yorum bağlantısı
Misafir

Başımıza taş yağacak forum fransızı kötülemiyor ya gerçekten bir gariplik var. Dünyanın sonu geldi de benim mi haberim yok ? :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

C4 mü? Düşünmeden alın. :)

İlk senenin sonunda ne yapın edin, garanti dahilinde arka amortisörleri orjinal yumuşak ile değiştirin. Sizin oralar nasıl bilmem ama İzmir yolları inanılmaz derecede kötü ve alt takımdan gelen sesler can sıkabiliyor. (Alt takımdan gelen sesler bu araç için normal kabul ediliyor)

Saol kardeşim aldık zatende . Hayırlısı olsun artık . Bende ilk arka amortisörleri sordum . Bir forumda okumuştum bu şikayeti . Eski kasada bu problemin olduğunu söylediler . Yeni kasada düzelttiklerini söylediler . Araç gelsin bakacağız . Ses konusunu paylaşırım .

kaskosu ne kadar öğrenin.

Abi kaskoyu benim eski focustan devam edeceğim . Zaten daha yeni yenilemiştim kaskoyu . Görüşmem neticesinde 60-70tl gibi bir rakam ilave edilecek imiş .

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

En iyi fıransız en kötü Alman'dan daha kötüdür. Oldum olası sevmem fıransızları.

Not: Oldu mu Ayhan? :p

Abi haklısında benim focusu değiştirmemin bir sebebide orasından burasından gelen seslerle uğraşmaktan bıktım , hem aracımın kilometreside 178000 e geldi . Bir sene sonra 200.000 km olacak , elden çıkartmak zor olacak . Artık sıfır bir araç alıp şöyle üç beş sene uğraşmak istemememdir. Citroen e gelince bütçeme en uygun sıfır araçtı . Focus un en düz dizeline niyetlendim , 52000 TL fiyat çektiler . Fazladan 12000 TL veremeyeceğim .

Başımıza taş yağacak forum fransızı kötülemiyor ya gerçekten bir gariplik var. Dünyanın sonu geldi de benim mi haberim yok ? :p

Kardeşim bence fazla kullanan olmadı .

Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim bence fazla kullanan olmadı .

Bahsi geçen kasa son yeni tabir ettiğimiz kasadır değil mi ? Tes ettiğim kadarıyla çok sessiz, stabil bir sürüşü var. Dizel olduğunu anlamak güç, bazı motorlar gibi bağırmıyor, aracın kabin izolasyonunu başarılı buldum. 92Hp motor gayet yerinde bir performans ve tüketim sunuyor. Fiyat performansta alınabilir. Hayırlısı olsun. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Bahsi geçen kasa son yeni tabir ettiğimiz kasadır değil mi ? Tes ettiğim kadarıyla çok sessiz, stabil bir sürüşü var. Dizel olduğunu anlamak güç, bazı motorlar gibi bağırmıyor, aracın kabin izolasyonunu başarılı buldum. 92Hp motor gayet yerinde bir performans ve tüketim sunuyor. Fiyat performansta alınabilir. Hayırlısı olsun. ;)

Evet doğrudur , bahsedilen yeni kasa dizel versiyonu .

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet doğrudur , bahsedilen yeni kasa dizel versiyonu .

Keşke bütçe olsa da Confort + plus paket araç alınsa gerçi o zamanda 50'li rakamlara çıkıyor. Değer mi tartışılır. Stok hali ile 44 bin gibi bir rakama bu araç bedava diyebiliriz. Şİmdiden hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Keşke bütçe olsa da Confort + plus paket araç alınsa gerçi o zamanda 50'li rakamlara çıkıyor. Değer mi tartışılır. Stok hali ile 44 bin gibi bir rakama bu araç bedava diyebiliriz. Şİmdiden hayırlısı olsun.

Ya birde şöyle bir şey var araç 2011 model . Yani 2011 den kalmış ellerinde . 40000 TL ye anlaştık . Amaç sıfır arabaya binmek olup , bütçe kısıtlı olunca , aldım gitti .

Yorum bağlantısı
Misafir

Aslında tercih edermisiniz bilmiyorum, bütçenize göre tam donanımlı bir clio 4 alınabiliyor. Hatta 40 bin civarı olması lazım en dolu vers. biraz ops. ile çok iyi bir seçim daha olabilir. Tabi B sınıfı demezzseniz.

Ya birde şöyle bir şey var araç 2011 model . Yani 2011 den kalmış ellerinde . 40000 TL ye anlaştık . Amaç sıfır arabaya binmek olup , bütçe kısıtlı olunca , aldım gitti .

O zaman alınmış alınmıştır hayırlısı olsun. ;) Darısı biz arabasızların başına diyelim. Çok iyi bir fiyatla en ideal seçimi yapmışsınız modele takılmayın genelde aman aman değişiklik olmaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...