İçeriğe Yönlendir

Würth Silikon Sprey?

Harun Aydın

Recommended Posts

Misafir

Konu dikkatimi cekti  aracın lastiğine uyguladığınız ürün bumu ? bende lastiklerden dertliyim  yıkamacılar doğru düzgün yıkamıyor istanbul da nerden temin edebilirm zeytinburnu ndayım . şimdiden teşekkürler .

Evet lastik yanaklarına uyguluyorum...bayağıda etkilidir...marmara forumda,bauhaus var orada oto bölümünden alabilirsiniz...fiyatı yaklaşık 400ml 15 tl'dir..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Davut Turmuş

O kısa vadeli çözümdür, ayrıca en tırt silikon sprey' de iş görür, senin alman gereken TurtleWax F21 süper protectant, 1-2 kere sürdünmü yıllarca sorun çıkmaz, hatta ebediyyen çıkmaz :)

http://www.n11.com/turtle-wax-f21-protectant-torpido-vinil-kaucuk-plastik-yuzey-k-P13166495Ali bey ürün bu mudur

Konuyu hortlattım ama bir sorum olacak,Benim araçta gerek torpidodaki birleşim noktaları gerek kapı içi döşemelerdeki noktalarda ses ve gıcırtılar var.Ben bu sesleri kesmek için hangi ürünü kullanmalıyım?Bir tavsiye lütfen..

evet bende bu konudan biraz muzdaribim geçen marketten wd 40 aldım göstergenin üzerindeki sert plastik kapak ile yumuşak malzemenin birleşim yerine sıksak faydası olurmu tahminim ses ordan geliyor genleşme veya büzüşme sonucu olsa gerek  aynı sorunu yaşayanlar vardı sanırım forumda özellikle kışın havaların soğumasıyla meydana çıktı yazın yoktu sorum şu wd 40 bu işi halledermi silikon sprey mi yoksa turtle wax f21 mi bilgisi ve tcrübesi olanlardan yardım bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Wd40 olmaz, f21 olabilir ama o kısmı sokup bez bant yapistir bence, daha iyi olur sanki...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

tunap 104 micro logic.

Bunu dene bakalım :)

Ha bu arada emniyet kemerini geri toplarken bazı araçlarda olur hani,hemen toplamaz takılma yapar Bunu ordada kullanabilirsin :)

Bi ara Honda bora'ya uğrayabilirimisiin?

Özellikle akşam saatleri olursa iyi olur 5:30 6gibi?

Benim sürücü emniyet kemeri geç topluyor, bana gönderdiğin silikon spreyi kemere nasıl uygulamak lazım?
Yorum bağlantısı
Misafir

Benim sürücü emniyet kemeri geç topluyor, bana gönderdiğin silikon spreyi kemere nasıl uygulamak lazım?

İş görür fena değildir abi.

Uygula abi.

İçerikleri benzer birbirlerine.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...