İçeriğe Yönlendir

Würth Silikon Sprey?

Harun Aydın

Recommended Posts

Harun Aydın

İyi Akşamlar Würth silikon sprey lazım bir türlü bulamadım würth ün sitesinden almaya kalktığımda tam alışverişi tamamlarken hata alıyorum varmı bulabileceğim bir site

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

malesef beypazarına 120 km siteler :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne amaçla kullanmak istiyorsunuz? Ben kullanıyorum da...

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu ürün işinize yararsa bundan da alabilirsiniz,ben kullanıyorum fiyat olarak ta 400 ml yaklaşık 10-12 tl arasında.

AREXONS-400ml-SILIKON-SPREY__47535392_0.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

İlla würth almanıza gerek yokki.

Tereson,berner gibi markalarda işinizi görür...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sen ne amaçla nasıl kullanıyorsun ? :)

Benim sunroof lastikleri açılıp kapanırken sıkışıyordu.Kışın özellikle.Arexson silikon, sonax silikon kullandım nafile hiç etki bile etmedi.Normalde hep kullanırdım.Elimde 3m silikon vardı tam ilaç gibi geldi.Şaştım kaldım.O kadar değişik marka silikon kullanmış biri olarak 3m çok farklı çıktı.Ha birde basınşı kutuda.Sıkınca ıslak mendile buz tutuyor ıslak mendil :)

Ben kapılarda kullandım, kısa süreli kesti, 1 ay sürmeden gıcırtılarım geri geldi.

Sunroof'a servisin bi malzemesi var, ondan sıktı, bütün tıkırtılar kesildi.

O da silikon sprey ama sunroof için özeldi. Üstünde özellikle sunroof için yazıyordu. Markasını hatırlamıyorum ama.

İlla würth almanıza gerek yokki.

Tereson,berner gibi markalarda işinizi görür...

Sizin serviste ne kullanıyorlar?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bi çok marka kullandım...

Hatırladıklarım ;Würth,Tunap,Berner,Tereson

Würthü almaya gerek yok pahalı.(adı var)

Tunapla berner var elimde şimdilik...

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Ne amaçla kullanmak istiyorsunuz? Ben kullanıyorum da...

Bi çok marka kullandım...

Hatırladıklarım ;Würth,Tunap,Berner,Tereson

Würthü almaya gerek yok pahalı.(adı var)

Tunapla berner var elimde şimdilik...

göğüse kapı ek plastik yerlerine kapı fitillerine cam fitillerine kolay kalkması ve gıcırdamaması için bulamadım hiç bir yerde daha önce kullandım würth iyi oluyor yollayabilecek varmı parasını hesabına havele edebirim varsa ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O kısa vadeli çözümdür, ayrıca en tırt silikon sprey' de iş görür, senin alman gereken TurtleWax F21 süper protectant, 1-2 kere sürdünmü yıllarca sorun çıkmaz, hatta ebediyyen çıkmaz :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben kapılarda kullandım, kısa süreli kesti, 1 ay sürmeden gıcırtılarım geri geldi.

Sunroof'a servisin bi malzemesi var, ondan sıktı, bütün tıkırtılar kesildi.

O da silikon sprey ama sunroof için özeldi. Üstünde özellikle sunroof için yazıyordu. Markasını hatırlamıyorum ama.

Sizin serviste ne kullanıyorlar?

tunap 104 micro logic.

Bunu dene bakalım :)

Ha bu arada emniyet kemerini geri toplarken bazı araçlarda olur hani,hemen toplamaz takılma yapar Bunu ordada kullanabilirsin :)

göğüse kapı ek plastik yerlerine kapı fitillerine cam fitillerine kolay kalkması ve gıcırdamaması için bulamadım hiç bir yerde daha önce kullandım würth iyi oluyor yollayabilecek varmı parasını hesabına havele edebirim varsa ?

Bi ara Honda bora'ya uğrayabilirimisiin?

Özellikle akşam saatleri olursa iyi olur 5:30 6gibi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

tunap 104 micro logic.

Aha buydu işte :D

Satışı yok mu? Online falan?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

O kısa vadeli çözümdür, ayrıca en tırt silikon sprey' de iş görür, senin alman gereken TurtleWax F21 süper protectant, 1-2 kere sürdünmü yıllarca sorun çıkmaz, hatta ebediyyen çıkmaz :)

Aha buydu işte :D

Satışı yok mu? Online falan?

alii bey dediğiniz ürün bumu http://www.hepsiburada.com/liste/turtle-wax-f21-multi-korumaparlatma-protectant-09g010/productDetails.aspx?productId=otm09g010&categoryId=20035756 bunu kapılara fitillere kullnabiliyormuyuz.

tunap'ın satışı bir ebaydamı var ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Size tuhaf gelebilir ama ben bu ürünü tekerlere uyguluyorum sadece,inanılmaz parlaklık ve koruma sağlıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

alii bey dediğiniz ürün bumu http://www.hepsibura...goryId=20035756 bunu kapılara fitillere kullnabiliyormuyuz.

tunap'ın satışı bir ebaydamı var ?

Budur, aklına gelen tüm plastik, vinil, deri ve lastikte kullanabilirsin, Uv korumalıdır ve dayanıklıdır, silikonların alayından daha dayanıklı olduğunuda test ettim, uğraşma başka şeylerle. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Budur, aklına gelen tüm plastik, vinil, deri ve lastikte kullanabilirsin, Uv korumalıdır ve dayanıklıdır, silikonların alayından daha dayanıklı olduğunuda test ettim, uğraşma başka şeylerle. :)

sesleri kesiyormuuu

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Size tuhaf gelebilir ama ben bu ürünü tekerlere uyguluyorum sadece,inanılmaz parlaklık ve koruma sağlıyor.

Aynen bende denedim , araba leş gibi lastikler hala parıl parıl :D Hakan'ım sağolsun :flowers:

Sol taraftaki emniyet kemeri bazen toplanmıyor mesela . Bu sorunu slikon sprey lemi çözsem iyi olur Wd40 la mı ? Birde emniyet kemerinin neresine sıkıcam :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Önce wd-40 la temizle, sonrası Wurth HSS yağı yada wurth kapı kilit yağıyla yağla, HSS sürersen 10 sene banamısın demez bu arada :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Aynen bende denedim , araba leş gibi lastikler hala parıl parıl :D Hakan'ım sağolsun :flowers:

Aynen böyle işte 2-3 hafta pırıl pırıl :good1:

cimg6249.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sol taraftaki emniyet kemeri bazen toplanmıyor mesela . Bu sorunu slikon sprey lemi çözsem iyi olur Wd40 la mı ? Birde emniyet kemerinin neresine sıkıcam :)

Önce wd-40 la temizle, sonrası Wurth HSS yağı yada wurth kapı kilit yağıyla yağla, HSS sürersen 10 sene banamısın demez bu arada :)

Aman! wd40 kıyafetlerde leke bırakır?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kemere değil canım, içini açıp mekanizmaya sıkıcak :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kemere değil canım, içini açıp mekanizmaya sıkıcak :)

İçini açtıktan sonra toplanabiliyor mu :D

http://www.hepsibura...2#6|0|OTM09G010

Bu ürün için yorum alabilir miyim? Turtle Wax F21 ile ikisini almayı düşünüyorum.

Ben aldım, motor dahi sildim. Çok güzel. Ali bey önermişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...