İçeriğe Yönlendir

Halis Hoca'Nın Farları.../ videosu ilk iletide

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Başkasını bilmem, Servet'in dibi düştü, ben hasedimden çatlıyorum...

Biz böyle far görmedik arkadaş.. Böyle bir tasarım, böyle bir ışık görmedik... Yapanı kutluyorum, yaptıran güle güle kullansın kesesine bereket ama,

Detaylı görmek istiyoruz arkadaş.. Konu hakkında bilgi ve resim istiyorum...

Gerekirse nazar edeceğiz, gerekirse ah edeceğiz, belki hasedimizden kendimiz çatlayıp, belki de nazar edip farı çatlatacağız ama o farı tekrar görmek bilgi sahibi olmak istiyoruz...

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent
(düzenlendi)
:D :D ilk gördüğüm yerde halis abiyi senin için bir araştırma yapacağım mehmet abi gerekirse çaktırmadan söker içini açarım :tongue: tarihinde Cüneyt Işıkkent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi nasıl bir giriş yaptın konuya, meraktan gebereceğiz

Ben ne yaptığımı biliyor muyum sanki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bak ben de merak ettim şimdi.

Emmi dün İstanbul'dan ayrılmadan verdiği göreve bunuda ekleyim. :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Kim yapmış, Nasıl yapmış, Nerde yapmış, gibi bilgileri bekliyoruz. Sn Özyürek başlığı açtınız detayları da getiriniz lütfen. Halis Hoca yı mı bekliyecez şimdi.

Bu arada senin sarı sis farlarının markası neydi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Haydaa gelde merak etme şimdi.En hızlısından resim ve bilgi isteriz bu durumda.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Halis öğretmenin sök hemen farları başına birşey gelmeden.... :crazy: Bir far bu kadarmı övülür Mehmet abi... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ölüyom hasetimden, kıskançlıktan çatladım, arabamdan soğudum. Sırf aynı fardan yapabilmek için gidip jetta alacağım. Olmaz arkadaş gelmiş geçmiş en mükemmel far modifiyesi. Dahada far yapıyorum diye bir Allahın kulu çıkmasın.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kim yapmış, Nasıl yapmış, Nerde yapmış, gibi bilgileri bekliyoruz. Sn Özyürek başlığı açtınız detayları da getiriniz lütfen. Halis Hoca yı mı bekliyecez şimdi.

Bu arada senin sarı sis farlarının markası neydi

Ben de merak ediyorum bunları...

Benim sis farı ampulleri no name :)

Olmaz arkadaş gelmiş geçmiş en mükemmel far modifiyesi. Dahada far yapıyorum diye bir Allahın kulu çıkmasın.

Çıkmasın...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ölüyom hasetimden, kıskançlıktan çatladım, arabamdan soğudum. Sırf aynı fardan yapabilmek için gidip jetta alacağım. Olmaz arkadaş gelmiş geçmiş en mükemmel far modifiyesi. Dahada far yapıyorum diye bir Allahın kulu çıkmasın.

Anladım! Resimlerde DRL'li bi halkarabası görmüştüm, demek o'ymuş, demek o yüzden herkes inceliyormuş!

Bunca zaman biz niye görmedik...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Tutun getirin şu adamı arabasıyla da bakalım bi neymiş ne değilmiş... :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ama gerçekten çok güzel be kardeşim :)

Merak edenlere tüyo: Uğraş abi 3 Kasım toplantı fotoğrafları adlı konuya 1 tane resim koymuş :fiuw:

Ama Halis hocam ayrıntılı bilgi ve foto paylaşırsa seviniriz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

:nazar: Maşallah diyelim, ustanın eline sağlık. Ben bu işlerden pek anlamam ama benim bile dikkatimi çekti. :good1:

9 sıralı iç içe geçmiş ama birbirinden bu kadar bağımsız çalışıp görsel olarak da göz dolduruyordu. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

O akşam kelepir bi Jetta-Golf bulsam takasa girerdim anında :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Farlar tırtmış da konu geyiklik gibi geliyor bakalım ya hadi hayırlısı. :unsure2::D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Farlar tırtmış da konu geyiklik gibi geliyor bakalım ya hadi hayırlısı. :unsure2::D

Yok valla değil... Benim yazdığım her cümle doğru ve içimden gelenlerdir...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Dayanamayıp Halis Hocayı aradım :)

Gerekli bilgileri aldım, Bizzat kendisini tanıdığım ve işciliğine güvendiğim biryerin olması hiç supriz olmadı.. Adam deli yapamıyacağı birşey yok :)

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar artık fotoğraf gelsede bizde çatlamasak :)

Gerçi Halis hocam şimdi okuldan çıkmıştır.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...