İçeriğe Yönlendir

Ford Kuga (Escape) 2013

Gurhan Karakus

Recommended Posts

Cem Dilmen

2013 ford kuga selective donanım+navigasyon paket+teknopaket sahibiyim. İzlenimlerimi şuraya yazmıştım. Buraya kes yapıştır yapamadım. İsterseniz bakabilirsiniz.

Hakikaten ben de merakla bekliyorum. Nereye bakalım :)

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

Korelilere otuz basar bu fiyatla. Cok guzel olmus bence.

Yorum bağlantısı
Gökhan Semiz

eski kuga mı sonunda sattım,alıcısına hayırlı olsun,içim biraz buruk biraz üzgün ama ford danda sıkıntılarındanda kurtuldum.şimdi kendime yeni bir araç bakıyorum ama çok model yok ve ben kararsızım.önerebileceğiniz araç varmı?yeni crv ne zaman piyasaya çıkacak bilen varmı?iyi geceler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Semiz

eski kugamı 57 bine e sattım,yerine 57.5 e(aksesuarlarla 63 bin) İX35 aldım,5 yıl garantili üstelik ewski kugamdanda çok çok iyi bir araç,alırken tereddütteydim ama kullandıkça çok hoşuma gitti.karlı bir alışveriş oldu bence.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hamit Aytar

Eski model kugamı (hoş 2011 model otomatik titanyum x ne kadar da eskidir?) çok keyifle kullanan, aracını çok seven biri olarak kuga sayfasında sürekli kötüleniyor olması beni üzüyor.

O kuga ilk çıktığı 2008 yılında diğer marka vemodellere bakarsanız dudak uçuklatan, tipiyle olay olmuş bir araçtı. Hayrandık ama otokoç doğru dürüst tanıtmadı, düz vitesi de bizim insanımıza cazip gelmedi vs. vs.

Yeni kuganın o ilk kuganın çıkış etkisinden çok uzak ama oldukça şık bir araç olduğunu düşünüyorum.

Yalnız eski kuga çıktığında ben aylarca kataloglarına bakıp bu aracı almalıyım hayali kurarken yeni kugayı sadece beğendim.!!!

Yani aslında tamamen zevk meselesi bence.

Eski kugasıyla sorun yaşayan arkadaşlar inanın ben hemen hiç ciddi sorunla karşılaşmadım ve sorunsuz yaklaşık 3 yıldır kullanmaktayım. Yalnız 130km üzeri hızda çok güven vermez ama benim zaten maksimum hızım 120 olup nadiren 130-140 gördüğüm düşünülürse sorun yaşamıyor olabilirim:))

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Zengin

eski kuga mı sonunda sattım,alıcısına hayırlı olsun,içim biraz buruk biraz üzgün ama ford danda sıkıntılarındanda kurtuldum.şimdi kendime yeni bir araç bakıyorum ama çok model yok ve ben kararsızım.önerebileceğiniz araç varmı?yeni crv ne zaman piyasaya çıkacak bilen varmı?iyi geceler.

Beni yeni kuga trendx aldım. Yeni fordçuyum. daha önce vw polo sahibiydim. Eğer suv alıcaksanız, yeni kuga eskiden 3 gömlek üstün, genişlik, kalite, motor bir sürü şey. Almayın diyeceklerim, Tiguan, Rav 4 İX35 ve Türevleri, ve Quasgai denen saçmalık abidesidir.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
Osman Kocaturk

benim kuga 2010 model eski diyeyim artik yenisi cikti eskisinin durusu ozellikle arkadan baktiginizda cok daha guzel bence zevkler ve renkler ayridir tabi keske su acilir kapanir sunrooflari onceki modellerede yapsalardi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...