İçeriğe Yönlendir

Lastik Fiyatları (Gerçekleşen Alımlar)/ Sektörde Tek Bilgi Kaynağı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Osman Bilgin

siboplarda çelik  ile lastiği arasında çok fark var mı? yazlıklara geçerken çelik mi taktırsam? çeliklerin ömrü ne kadar olur?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Erkam Elma

Forumda ve etrafımda kullanan arkadaşların da tavsiyesi ile bugün 215/55/16 Falken japon lastik siparişi verdim haftaya gelecek inşallah.Fiyat olarak sökme takma balans dahil 4 lastik 750 olarak anlaştık.Yılda 12-14.000 km yapan bir kullanıcı olarak sıkıntısız kullanırım umarım.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Forumda ve etrafımda kullanan arkadaşların da tavsiyesi ile bugün 215/55/16 Falken japon lastik siparişi verdim haftaya gelecek inşallah.Fiyat olarak sökme takma balans dahil 4 lastik 750 olarak anlaştık.Yılda 12-14.000 km yapan bir kullanıcı olarak sıkıntısız kullanırım umarım.

Bu ebat lastikler biraz pahalı olur genelde. Adac testlerine de baktım Falken için, ortalama bir lastik gibi görünüyor. Fiyatı bu ebat göz önünde bulundurulunca güzel gibi.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bu ebat lastikler biraz pahalı olur genelde. Adac testlerine de baktım Falken için, ortalama bir lastik gibi görünüyor. Fiyatı bu ebat göz önünde bulundurulunca güzel gibi.

Yani etiket değerleri de gayet iyi ıslak zemin A,yakıt tüketim C .

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Yusuf Taş

Benim conti cp5 lerden arka sağ lastik yarılınca 4 lastiğide değiştirelim dedim.195/50/15R 82H Honkook Ventus Prime 2 K115 modelinden 4 tane aldım. Toplam 590 TL tuttu 30 TL de chip para verdi,bana 560 a geldi.Etiket değerleri ıslak zemin B,yakıt C,70 db.

Yorum bağlantısı
Ümit Yapıcı

Yazlıklardan ikisi kötüydü, 205/55/16 DUNLOP FM800 aldım 2016 üretimi , 2 si 400tl e 4 lastik takma dahil. Daha önce hiç kullanmadım, bilenler yorum yazarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Dunlop SP FastResponse kullandigim var. Lastiklerin yol tutusu muazzam ama Dunlop lastiklerinin omru iyi degildir. 3. yilinda lastikler bitmisti ( 30000 km civari ).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Budak

Bugün itibariyle uzun süredir takipte olduğum Continental contisport contact5 215/50/17 lastikleri n11'den sipariş geçmiş bulunuyorum.

Eğer maximum kartınız varsa kampanya katılım mesajı atarak ve n11'in kuponlarını da kullanırsanız (1 Nisan itibariyle şimdi alınabiliyor) 111+44 kuponlar ve 55 TL puan iadesiyle lastikler adet başına 334 TL'ye gelmiş oluyor :good1: ...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

laastiği lastilçiden alırım, hem alırım hem balansı yapılır hem de araca takılır. bir kaç kez niyetlendim n11 ve hb.kliksa gibi yerlere fakat hesapta ucuza gelmiyor birde taktırma parası verilecek, lastikçiden daha ucuza alınıyor birde bedava takıyorlar .

Yorum bağlantısı
Ömer Budak

Hüseyin bey haklısınız lastikçiden almak görerek, ücretsiz montaj vs. gibi avantajlarla almak daha iyi. Ben 2-3 aydır takip ediyor ve araştırıyorum fiyatları keza burada internetten alan diğer arkadaşlarda farkında fiyat uçurumlarının. Hele jant ebatı benim gibi 17 olunca rakamlar 420-500'lere varıyor lastik başına.

Alacağım lastik Continental CP5. En uygun 420 TL o da peşin ya da 3-4 taksitle. Kolayoto'nun n11'deki bence güncellemeyi unuttuğu fiyatı 379 TL idi. 1 Nisan'da banka kartıma 1000 TL üzerine 55 TL kampanyası geldi. Üzerine n11'in 1250 TL'ye 111 TL kuponu geldi, 250 TL üzerine 44 TL kuponu geldi. İki hesabımla 3 lastiği ve 1 lastiği ayrı ayrı 9 taksitle sipariş geçtim. Vade farkını katmasam bile toplamda 360 TL karım oldu, bugün 40 TL'ye lastikçide balanslı montajını yaptırdım. 320 TL cepte.

Çelik sibop takımı internette 20-30 TL lastikçiye soruyorsun 60 çekeni mi ararsın 80 çekeni mi? Takdırdığım lastikçi internette 30 deyince hadi öyle olsun diyerek bana jest yaptı :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

İnternetten aldıklarımızın da ücretsiz montajı olabiliyor benimki öyleydi mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

goodyear efficientgrip 185 65 r14 tanesi 150 TL ye aldım .  kredi kartına 155 tl dediler

maslak oto sanayi

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

175/70r14 lastikçimin ısrarı üzerine dayton marka siboplar dahil tanesi 120 lira dan aldım. Bakalım inşallah fiyat muadili markalardan daha iyi çıkar. Bi de fiyatlar bana aşırı yüksek gibi geldi. Son zamanlarda zam mı var bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Ömer Budak

175/70r14 lastikçimin ısrarı üzerine dayton marka siboplar dahil tanesi 120 lira dan aldım. Bakalım inşallah fiyat muadili markalardan daha iyi çıkar. Bi de fiyatlar bana aşırı yüksek gibi geldi. Son zamanlarda zam mı var bilmiyorum.

Valla zam geldi bile (ben aldıktan sonra anında) hatta daha da artacaktır çünkü değiştirme zamanı da geldi alacaklar olanlar acele etsin derim  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bugün itibariyle rahmetli babamın mondeoya aldık

Kocaeli Ford Yetkili servisinden.

Continental Conti Sport Contact 5

225/45 R17 91 W (2016 üretim)

300 x 4 (8 taksit)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Güler2

Contipremum contact5 195 50 15 2016 üretim. 160×4=640TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mesut Nalbant
(düzenlendi)

Lüleburgaz

Hankook Ventus Prime 3

205/55/16

tane 200TL 4 adet

maximum kart 5 taksit.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tarihinde Mesut Nalbant tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
İsmail Avcı

Bursa gemlik

Petlas 515

195 60 15

170*4

Finansa 8taksit kisliklari saklama hediyeli

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Pendik

Petlas 311 serisi 175/65 14r 86 yük endeksli

145x4=580 tl

Paraf karta 8 taksit

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Petlas Velox Sport pt741

225 45 17. 94w

Gebze piyasası 275 civarı idi. 207 liraya hepsiburada.com dan aldım.

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ

Alalı 3 hafta oldu ama ben o ara bu konuyu bulamadım. Ne güzel lastikle ilgili kısım var, bunun ne işi var burada? Lastik bölümünün altını ustune getirdim bu başlığı bulamadım. Şimdi yeni içerikten gördüm.

205 55 16 Yokohama Ae50 Chelsea edition 2015 51. hafta üretim.

200x4

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bir hafta önce lassa impetus revo 2+ 205 55 16 aldım 2016 18. hafta üretimi

4 adet 750 tl bonus 5 taksit. istanbul tuzla

Yorum bağlantısı
Sedat Irgın

Yazlıklardan ikisi kötüydü, 205/55/16 DUNLOP FM800 aldım 2016 üretimi , 2 si 400tl e 4 lastik takma dahil. Daha önce hiç kullanmadım, bilenler yorum yazarsa sevinirim.

Dunlop Fm 800 kullandım 215 50 17r ebatındaydı.Çok başarılı ve fiyat/performans lastiği diyebilirim.Türkiye'de piyasası yok sadece , ben özel olarak getirtmiştim, umarım yaygınlaşır.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Merhaba Beyler,

Ben de paylasayim :)

Good Year Ultra Grip 9. 1628 hafta.

205/55/16 91T Serisi

270 TL (Sokme-Takma, Otel dahil)

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...