İçeriğe Yönlendir

Lastik Fiyatları (Gerçekleşen Alımlar)/ Sektörde Tek Bilgi Kaynağı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Elbette kaşar değil zaten kaşar da hemen bozulmaz. Ancak belli bir yıldan sonra diş derinliği azalmamış dahi olsa lastik sertleştiği için fren mesafesinde ve yola tutunmada ciddi kayıplara sebep oluyor.

4 yıllık mişlende geçen Osmaniye'de birine arkadan biniyordum. Abs anında devreye girdi kızakladı gidiyor. Hızım yüksek değildi şükür. Direk lastiği sordum rahat 4-5 yıllık dedi. Ama araç çok yol yapmadığı için lastikler resmen sıfır gibi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Az önce lastikciye ugradim burada lastik havasına bakmak için.Konuşurken kormoron marka lastik önerdi bana.tane 140 lira dedi.Valla hiç bilmiyorum nedir ne değildir bunlastik michelin yan ürünü imiş.Yönlü falan dedi ama lastik yanakları biraz ilginç geldi bana .Fikri olan varmı lastik hakkında acaba.lastiklere baktım arkalarda dişleri azalmış mecburen 4 adet alacağım artık.Orjinale dönmeyi düşünüyorum 205 taban olarak.

Aklımda ki lastik

http://kolayoto.com/petlas-velox-sport-pt741-rf205-55r16-94w.html

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Az önce lastikciye ugradim burada lastik havasına bakmak için.Konuşurken kormoron marka lastik önerdi bana.tane 140 lira dedi.Valla hiç bilmiyorum nedir ne değildir bunlastik michelin yan ürünü imiş.Yönlü falan dedi ama lastik yanakları biraz ilginç geldi bana .Fikri olan varmı lastik hakkında acaba.lastiklere baktım arkalarda dişleri azalmış mecburen 4 adet alacağım artık.Orjinale dönmeyi düşünüyorum 205 taban olarak.

Aklımda ki lastik

http://kolayoto.com/petlas-velox-sport-pt741-rf205-55r16-94w.html

Yol tutuş olarak tatmin edicidir, bizim yolara da çok dayanıklıdır, beklentinize bağlı değişir tabiki.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yol tutuş olarak tatmin edicidir, bizim yolara da çok dayanıklıdır, beklentinize bağlı değişir tabiki.

Kormoron olan mı Hüseyin.

Acaba yine 215 mi alsam diye düşünüyorum yine patlasın

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Kormoron olan mı Hüseyin.

Acaba yine 215 mi alsam diye düşünüyorum yine patlasın

Linkteki petlas, PT741
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Linkteki petlas, PT741

Anladım.Zaten ya bunları ya da 215 taban olanları alacağım artık ikisinden birine karar vermem lazım
Yorum bağlantısı
Akan Belen
(düzenlendi)

Velox sport pt741 215 55 16 97 w xl sipariş verdim gitti.

730 tl 6 taksit olarak

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Semt:-
Marka:Barum Yazlık lastik
Ebat:205/50/17
Fiyat:250 tl *4 =1000 TL
Varsa taksit bilgisi:5 taksit (200*5)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

195 65 15 petlas w651. Kıs lastiği 2014 üretimi adet 115 lira karta peşin

Sultanbeyli İstanbul

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sultanbeyli İstanbul

Nereden aldınız tam olarak? 205 55 r16 fiyatı hakkında bilginiz varmı?

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sultanbeyli İstanbul

Güzel fiyata almışsın Mustafa güle güle kullan.Yorumlarinı bekliyoruz
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Güzel fiyata almışsın Mustafa güle güle kullan.Yorumlarinı bekliyoruz

yazlık pt741 lerden ses dişinda memnundum, onun referansı ile aldim. Biraz erken taktım ama bakalım bunlarda iyi cikacaktir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

yazlık pt741 lerden ses dişinda memnundum, onun referansı ile aldim. Biraz erken taktım ama bakalım bunlarda iyi cikacaktir diye düşünüyorum

Neye taktın la? Mk4 mü?

Yorum bağlantısı
Emin Önal

195x55x16 petlas snowmaster w651 2014 uretimi 4ad. 700tl 5 taksit

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
(düzenlendi)

215/50 R17 petlas snowmaster w651 2014 üretimi 4 adet 868 tl -75 tl(maxi puan)= 793 TL 9 taksit

Kliksa.com

tarihinde Süleyman Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Güneş

205/55/16 BF Goodrich G-Grip 91V - 4 Adet

Krom Sibop - 4 Adet

Michelin - Türkkan Otomotiv

Herşey dahil 750 TL 5 taksit.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ankara'da Petlas almak isteyenler olursa bana ulaşırlarsa bu fiyatlar üzerinden almalarında yardımcı olabilirim.

195/65R15 W651  115 tl

195/60R15 W651  130 tl

205/55R16 W651  160tl

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

herkes kışlık alırken ben yazlık aldım ama neyse :)

Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V , n11 den aldım ama satıcının servisi var maltepede, herşey dahil 775 lira 4 taksit.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Ankara'da Petlas almak isteyenler olursa bana ulaşırlarsa bu fiyatlar üzerinden almalarında yardımcı olabilirim.

195/65R15 W651 115 tl

195/60R15 W651 130 tl

205/55R16 W651 160tl

Bunlar referanslı fiyatlar mı Çağlar bey? Zira İskitler de hiç tanımadığınız bir lastikçiye selam verirseniz de aynı fiyatları çıkartıyor...

195/65R15 W651 115 tl

195/60R15 W651 130 tl

205/55R16 W651 160tl

Yorum bağlantısı
Misafir

Bunlar referanslı fiyatlar mı Çağlar bey? Zira İskitler de hiç tanımadığınız bir lastikçiye selam verirseniz de aynı fiyatları çıkartıyor...

Bu fiyatları taksitle veren yer görmedim.Nakit olarak benzer rakamlara ulaşılabilir.
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Bu fiyatları taksitle veren yer görmedim.Nakit olarak benzer rakamlara ulaşılabilir.

Yazdıklarınız taksitli fiyatlar zaten. Peşin için elbette pazarlık var ortalama bu fiyatların 10 15 tl aşağısı yani. Daha geçen ordaydım hatta. Çağrı oto dan ibrahim bey var ankara bölge bayi bir bakın derim. Zaten a.ö aş 1 Kasım a kadar petlas lastiklerde % 6 iskonto uygulayacağına dair bayilerine bildiri göndermiş.

Bu arada konu dışı olacak ama belki bilginiz vardır diye soruyorum petlas eski perakende sorumlusu olan bir arkadaşım petlas ile ford Otosan arasında tedarik anlaşması yapılmakta olduğunu prensipte anlaşıldığını yani ford araçlarının fabrika çıkışı üzerinde petlas olarak da gelebileceğini söyledi aslı var mıdır?

Yorum bağlantısı
Misafir

Yazdıklarınız taksitli fiyatlar zaten. Peşin için elbette pazarlık var ortalama bu fiyatların 10 15 tl aşağısı yani. Daha geçen ordaydım hatta. Çağrı oto dan ibrahim bey var ankara bölge bayi bir bakın derim. Zaten a.ö aş 1 Kasım a kadar petlas lastiklerde % 6 iskonto uygulayacağına dair bayilerine bildiri göndermiş.

Bu arada konu dışı olacak ama belki bilginiz vardır diye soruyorum petlas eski perakende sorumlusu olan bir arkadaşım petlas ile ford Otosan arasında tedarik anlaşması yapılmakta olduğunu prensipte anlaşıldığını yani ford araçlarının fabrika çıkışı üzerinde petlas olarak da gelebileceğini söyledi aslı var mıdır?

Bu fiyatların aşağısındaki rakamlar bana pek inandırıcı gelmiyor.Zaten bu rakamlar neredeyse bayi çıkış fiyatları.Bayilerin alacağı iskontolar bir miktar değişse de bahsettiğiniz kadar büyük farklar olmuyor.Çok ciddi bir yüzde bahsettiğiniz rakamlar.Zaten AKO nun çalışanları için uyguladığı özel bir satış stratejisi yok bizde bayilerle olan ikili ilişkilerimizle bu fiyatları alıyoruz.

Bazı konuların iş etiği gereği saklı tutulması gerekir  :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Köker
(düzenlendi)

nokian w 195/60/15 kış lastiği 170 tl+9taksit

tarihinde uğur köker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...