İçeriğe Yönlendir

Aracınız Kaç Metrede Yada Dakikada Lpg'Ye Geçiyor?

Önder Kuru

Recommended Posts

Yildirim Karaca

6 derece sıcaklıkta 2dk rölantide veya 2000 devirle 400-600m arasında geçiyor.

merhabalar lpg niz ne marka

Yorum bağlantısı
İlker Öztürk

Dün ölçtüm, hava -2,5 dereceydi, 1.6 km ve 5 dakika sonra lpg ye geçti . 1 ay kadar öncede ölçmüştüm hava sıcaklığı 4-6 dereceydi yine aynı yerde lpg ye geçmişti.Yani hava -2.5 da olsa 6 derecede olsa benim araba yine aynı noktada lpgye geciyor.

En son 50 tl benzin ve 70 tl lpg aldım lpg bitince 50 tl daha aldım ,toplamda 50 tl benzin ve 120 tl lpg ile şuan 330 kmdeyim

aldığım benzinin çeyreği kaldı lpg ise bitmek üzere.

Lpg için servise gittim normal dedi ama bana pek normal gelmiyor ,birdaha başka bir ustaya gösterecem.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Dün ölçtüm, hava -2,5 dereceydi, 1.6 km ve 5 dakika sonra lpg ye geçti . 1 ay kadar öncede ölçmüştüm hava sıcaklığı 4-6 dereceydi yine aynı yerde lpg ye geçmişti.Yani hava -2.5 da olsa 6 derecede olsa benim araba yine aynı noktada lpgye geciyor.

En son 50 tl benzin ve 70 tl lpg aldım lpg bitince 50 tl daha aldım ,toplamda 50 tl benzin ve 120 tl lpg ile şuan 330 kmdeyim

aldığım benzinin çeyreği kaldı lpg ise bitmek üzere.

Lpg için servise gittim normal dedi ama bana pek normal gelmiyor ,birdaha başka bir ustaya gösterecem.

Eğer kısa mesafede kullanıyorsanız LPG bitmez benzin biter, benim eniştedeki corsa gibi. Ayarlarını daha doğrusu geçiş derecesini kontrol ettirin normali 30-35 derece ben 20-25 te kullanıyorum...

Yorum bağlantısı
İlker Öztürk

bugün saat 5 civarı yine aynısı oldu ,hava 7.5 derece ve yine aynı noktada lpg ye gecti ,arada 10 derece fark var ama farketmiyor ,araba hep aynı yerde lpgye geciyor.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

merhabalar lpg niz ne marka

Landi Renzo marka lpg kiti takılı.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Fahrettin Karakoç

Yeni konu açmak istemedim

Araç lpg den benzine yazın 2.5 \ 3 dakikada geçerken şu an 5 dakikayı geçiyor

Bu arada su eksilmesi oluyor

İkisi arasında bağlantı varmıdır

Lpg yeni 2 ay oldu takılalı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Su eksilme sebebini buldurun ihmal etmeyin. Yeni momtaj sonrası kelepçe den de kaçabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...