İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Trend X Mi Style Mi ?

Eyüp Gökmen

Recommended Posts

Eyüp Gökmen

Çok teşekkür ederim cümlemize kazasız belasız keyifli sürüşler inşallah :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ünal Ercan

Evet arkadaşlar yeni focus tdci sedan style paket arabasını satın aldık. Gece grisi ve kül kahverengi renkleri mevcuttu sadece biz gece grisini seçtik umarım doğru bir tercihtir :) Aracı ocağın ilk haftası teslim alacağız. Yardımcı olan herkese tekrar teşekkür ederim. İyi forumlar.

Titanyum deri direksiyonla style'nin standart direksiyonu arasında kayda değer bir fark var mı? Style kullananlar bilir, elinizi yara yapıyor mu ya da terletme ya da deri olmayan direksiyonun herhangi bir dezavantajı__??

Yorum bağlantısı
Eyüp Gökmen
(düzenlendi)

Kayda değer hiç bir fark yok. Tek fark biri deri diğeri değil.

tarihinde Eyüp Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
nebi yüksek

Kesinlikle style yeterli her işini görür seni yormaz.Renkde benim arabadan varmıs bak solda...

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Eroltan Durmuş

Geçtiğimiz hafta style aldım ben de. Ama benzinli 1.6 Ti-VCT Style 125 hp Pshift. Daha önce Focus 1 ve Focus 2 de sürdüm uzun yıllar. Birkaç gündür focus 3 style sürmekteyim. İnanılmaz bir rahatlık ve konfor var. Açıkçası bu kadar rahat bir sürüş olabileceğini ve sürüş keyfi verebileceğini hiç düşünmemiştim. İyi iş çıkarmışlar. Benim de tavsiyem style olur size...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Geçtiğimiz hafta style aldım ben de. Ama benzinli 1.6 Ti-VCT Style 125 hp Pshift. Daha önce Focus 1 ve Focus 2 de sürdüm uzun yıllar. Birkaç gündür focus 3 style sürmekteyim. İnanılmaz bir rahatlık ve konfor var. Açıkçası bu kadar rahat bir sürüş olabileceğini ve sürüş keyfi verebileceğini hiç düşünmemiştim. İyi iş çıkarmışlar. Benim de tavsiyem style olur size...

Eroltan bey büyük ihtimal arkadaş arabayi almıştır. Belkide satmıştır. Konu 2012 yılında açılmış. [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Eroltan Durmuş

Eroltan bey büyük ihtimal arkadaş arabayi almıştır. Belkide satmıştır. Konu 2012 yılında açılmış. [emoji2]

Evet Arda bey, farkındayım. konuyu görünce yazdım ben de :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...