İçeriğe Yönlendir

3 Navigasyon Arasında Seçim Yapamadım

Ercüment Koyuncu

Recommended Posts

Fikret Özsoy

Next YE-GA 5720 5" ,Atlas 4 ,FM Verici, Primo 1.1 Navigasyon CihazıIpvjV50.jpg

Ben bunu kullanıyorum ve memnunum gerekirse geri vites kamera girişi de var.PAPP0nT.jpg

Yorum bağlantısı
Aktaş Murat

2007 model mk4 mondeo 2.0 tdci arabami satin aldim ve herkes gibi arabamin en iyisine sahip olmasini istiyorum. Oncelikle geri vites kamerasina ihtiyacim var. Aracimda bir tane var ama ekran cok kotu oldugundan goruntu cok net degil. Dolayisiyla bir cozume ihtiyacim var.

Biraz arastirdim su sonuclara vardim.

1- Navitech GRD-NX61FM. Cihazin cok yavas oldugu soyleniyor gercekten o kadar yavas mi. Navigasyinda igo kullanması guzel. Geri vites kamerasi takilabiliyor

2- Pioneer avic f9220bt. Fordun ust modellerde kullandigi orjinal navigasyon. Ancak navigasyon Ozelligi cok basarili degilmis yani gincellemesi cok kotuymus.

3- Piranha notraffic s type. ses sistemim yine Sony olarak kalacakn piranha navigasyonda sygic kullaniyor geri vites kamerasi takilabiliuor ve tms destegi sayesinde anlik ucretsiz trafik bilgisi alabiliyor ve 256mb ram kullaniyor. Suan cok az cihazda bu kadar ram var.

Son olarak benim goremedigim 5" android ve geri vites kamerasi takilabilen bir cihaz varsa onu da tercih edebilirim.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Aktaş Murat
(düzenlendi)

Yok acikcasi ben sadece yavas oldugunu okudum bizzat sahit oldugum birsey degil. Ama windows ce kullaniyor ve 128mb ram var. Zamaninda windows ce li cok farkli cep telefonlari kullanmistim ve hakikaten 128mb pek de yeterli degildi. Tabi bu soyledigim cep telefonlari icin gecerli. Sayet siz navitech kullaniyirsaniz ve tavsiye ederseniz diger seceneklere gorw yarin biri ile pazarliga girerim:) bu arada Navitech GRD-NX61FM modeldi sanirsam

tarihinde Aktaş Murat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...