İçeriğe Yönlendir

Bmw 518I E34 Benzin Pompası

Sezgin Tok

Recommended Posts

Sezgin Tok

Merhaba. Benim kuzende bmw 518i e34 kasa araç var araç 1.8 benzinli. Atiker sıralı sistem mevcut.Araç biraz çekişten düşmeye başlamıştı bi arkadaşı demiş benzin katkısı koy kendine gelir oda gitmiş opetten double up marka benzin katkısı koymuş ve ondan sonra macera başladı ve 70tl ye 1 ayda 2 defa benzin pompasını değiştirdik. Tekrar yandı ve rolesi yenilendi. Pompa tekrar yenilendi ve 3 gün sonra tekrar araba çalışmamaya başladı ve 2 gündür çalıştıramıyoruz. 3 defa benzin pompası yenilendi ve halen bu sorun devam ediyor hangi ustaya gitsek pompa değişicek diyor. Yine yanacağını bildiğimizden pompayı yeniletmek istemiyoruz.

Bana önereceğiniz iyi bir usta veya bi öneriniz var mı ?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Ustadan ziyade benzin deposunu boşalttırın tekrar katkı olmayan yakıt koyun eğer katkıdan dolayıysa bi daha pompanız yanmaz. Motor 1.8 118hp olan motor mu? Birde 70liraya nasıl benzin pompası aldınız? O aldıklarınızda sıkıntı vardı zaten bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Tok

Evet 1.8 motor 113 beygir. Yakıt katkısı olan depo bitti ondan sonra bu sorunları vermeye başladı. Üstünden 2 depo benzin geçmiştir. Depo 80 litre yarıdan aşağıya çoğu zaman düşmez.

Araç çalıştıktan sonra gazı hafiften sirkeleyerek yiyor. Motor 7 - 8 ay önce revizyondan geçti.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Aldığınız pompalardan emin olun çünkü 70 liraya çok zor canlı pompa bulmanız.

Yorum bağlantısı
Sezgin Tok

Bu hafta maslak oto sanayiye gitmeyi düşünüyorum arabayı çalıştırabilirsem......

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Murat Atagenç

Oğuzhan Bey'e katılıyorum. Bosch marka pompa tercih etmelisiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...