İçeriğe Yönlendir

Ka - Şase Numarasında Karakter Yanlışı

Halil Hıdırlar

Recommended Posts

Bekir Çelik

Arkadaşlar, C Max şasi no sorgulamak istedim, "Eksik veya yanlış bilgi" diye cevap geldi. Arkadaş bana fotoğrafını çekip yolladı camdan, aynen giriyorum. Yine 0 rakamı ve O harfi muhabbeti mi acaba? Ruhsattan sorgulasak hadi yanlış diyeceğim ama...

Sigortacıya falan mı sorsak? WF0... ile devam ediyor ve 17 karakter.

Acilen yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
7 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Harf ile o yazmaniz gerek diye hatırlıyorum.

İlk sayfadaki  yorumlar "Doğrusu sıfır olacak..." şeklinde olunca ben de sıfır girdim. O,I ve Ş olmuyor diye bir yorum da var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bana vermiş olduğunuz şasi numarası doğru.

ilk sahibinde ve hasarsız olarak görüyorum ben...

Yine de.. imkanlarınız çerçevesinde sorgulayın. Benim söylediğim bir garanti değil bir bilgi olarak aklınızda kalsın lütfen :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Neden 5664'ten sorgulanamiyor acaba? Kıllanmali miyim? Tesekkur ederim abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Neden 5664'ten sorgulanamiyor acaba? Kıllanmali miyim? Tesekkur ederim abi.

Plakadan sorgulayınca durum ne ?

Aynı yeri okuyoruz aslında. Anlamadım ben de.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

***D582 plakali FORD - C-MAX TITANIUM 1.6 TDCi (115) markali araca ait detay bilgileri: Trafige Cikis Tarihi:01/01/2013, Son Sahip: Sahis, Son Sahiplik Suresi: 3 yil Kasko:Var, Kaskolu Toplam Sure:2 yil 11 ay, Kaskosuz Toplam Sure:1 yil 4 ay, Arac Tur Degisimi:Yok, Plaka Il Degisimi:Yok, Plaka Degisimi:Yok

Kaskosuz gecen sureyi anlamadim. Kasko var diyor. Sifir alip kaskolu binip, 1 yil 4 ay kaskosuz binip sonradan yine mi kasko yapilmis?

2014 nisan cikisliydi arac. Demek bayide yattigi sure bu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tramer yanlış bilgi veriyor.. 

Bu aracın trafiği çıkış tarihi 01/01/2013 değil ki.. Trafiğe çıkış tarihi 08/04/2014

Bu aradaki süreyi kaskosuz geçen süre gibi yorumluyor haliyle..

Benim gördüğüm kadarıyla kaskosuz binilmemiş bu araca.. Hala da kaskolu.. Ben olsam ciddi ilgilenirdim bu araçla..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Nasipse anlaştık abi. Allah'tan bir şey gelmezse... Sorgusunu sualini yapiyoruz. Yetkili servis ve eksperi kaldı bakalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...