İçeriğe Yönlendir

Ford Rs - St - S - Logo Amblem

Emirhan Bal

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

benim selamımın bi indirimi olmaz sadece iyi bir satıcıdır benim gördüğüm. ilgilidir de. forumda bi ara st arma furyası varken alanların hepsi ondan aldıydı dolaylı olarak ama çoğu kimse bilmez :D . kârını bilmem de esnaflığını sevdiğim birisi o kadar.

forumda da aktif olmasa da üyedir.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

ST Logosu benim evimin giriş kapısında ve odamdaki duvar saatinde bile var :D Bir kutu vardı, kutusu adet fiyatının 3 katı idi içinde kaçtane vardı inan bilmiyorum :)

Ama Kumaş Logosunu bir türlü bulamadım, bulsam inanki bir logoya 15tl vereceğim :)

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

arkadaşlar aldığım logoların buyuklugunu anlamamız için gercek resimleri aşağıdadır.

rs_amblem.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cihat Küçükay

S logosu hala duruyorsa almak isterim, fiyat bilgisi verirmisiniz?
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emirhan Bal

hocam ben satmıyorum ama 10 ila 20 tl arasında değişiyor fiyatları

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Eray Alicikoğlu

ST Logosu benim evimin giriş kapısında ve odamdaki duvar saatinde bile var :D Bir kutu vardı, kutusu adet fiyatının 3 katı idi içinde kaçtane vardı inan bilmiyorum :)

Ama Kumaş Logosunu bir türlü bulamadım, bulsam inanki bir logoya 15tl vereceğim :)

abi benim de yapmayı düşündüğüm bazı şeyler var ve adet fiyatları çok yüksek geliyor bu dediğin gibi kutu şeklinde nasıl bulabilirim veya bu şekilde toptan alabilirmiyim

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

abi benim de yapmayı düşündüğüm bazı şeyler var ve adet fiyatları çok yüksek geliyor bu dediğin gibi kutu şeklinde nasıl bulabilirim veya bu şekilde toptan alabilirmiyim

Ebay'da çinden getirmekten başka şansınız yok maalesef. Satıcı ile görüşüp toptan almak gerekiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak ilgin

St koltuk logosu varmı.Paylaşım icin teşekkürler

Bende tam 4 tane var :)

ST Logosu benim evimin giriş kapısında ve odamdaki duvar saatinde bile var http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/lol.gif Bir kutu vardı, kutusu adet fiyatının 3 katı idi içinde kaçtane vardı inan bilmiyorum http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png

Ama Kumaş Logosunu bir türlü bulamadım, bulsam inanki bir logoya 15tl vereceğim http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png

Kumaş logosu var abi bende :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ali serkan tozluklu

St yazısı direksiyon kromu el freni st krom v.s hepsinden aliexpressde var çinden geliyor. Kalitesi de normal. Bence türkiyede de satılanlar aynı ben hepsinden almıştım.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
mehmet kanpalta

Dostlar dün kendi forduma V6 amblemi aramak için gezdiğimde , piayasada 25-50 TL arasında satılan Ford RS- ST -S - Ford - amblemlerinden 10-20 tl arasında , hem yapıştırma, hem RS serisi için koltuk ya da emniyet kemeri için örme halinde ve buyukluğu yaklaşık soldan sağa 3 cm olan kaliteli ford amblemleri buldum kendim için aldım çocuk gibi sevindim :))). İsteyen arkadaşlar olursa satma amaçlı / kar etmek amaçlı değil yeniden alabilirim, gönderebilirim.

Ayrıca "Ford Rally Team " amblemlerinden de buldum ama araca yapıştırdığım için şimdi resmini cekemiyorum, çekince koyacağım

Sevgili moderatörler ve yönetici bu bir ilan değildir, Mehmet Özyürek beyin bilgisi dahilinde paylaşımda bulunuyorum, umarım bir hata yapmamışızdır...

10 TL

big_43556956pj7.jpg

20TL

FORD-Fiesta-ST-LOGOSU-YAZISI-ARMASI-AMBL

15 TL

FORD-FIESTA-FOCUS-S-LOGOSU-YAZISI-ARMASI

20TL

FORD-RS-LOGOSU-ARMASI-AMBLEMI-ORJINAL-BO

3 TL

ford.jpgs logsundan bulma ımkanımız varmı  acaba 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...