İçeriğe Yönlendir

Yeni Cr-V'Ye Beklenen Motor

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Eray Sireli
(düzenlendi)

almıyorum, az önce kapının önündeki aracı görünce şuan gözüm birşey görmüyor zaten :D

qn14p.jpg

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Güncel: İngiltere sitesinde listeye girmiş. Bize yıl sonu geliyor. Muhtemelen bir aksilik çıkmadığı sürece passat ile değişeceğim.

Dolayısı ile benim passat'a müşteri tanıdık arayan varsa haberim olsun. 2010 TSİ 1.4 yeni gögüs. comfort özellikli trend. 75k. izlanda grisi.

Yeni araç çok çok iyi.

CO2 (g/km) 119 Combined (l/100km) 4.5 Combined (mpg) 62.8 Extra urban (l/100km) 4.3 Extra urban (mpg) 65.7 Urban (l/100km) 4.8 Urban (mpg) 58.9

Bore (mm) 85 Camshaft DOHC Compression Ratio 16.3 Cylinder Layout In line Displacement (cc) 2199 Fuel type Diesel Layout Transverse Maximum power (bhp@ rpm) 148@4000 Maximum power (PS @ rpm) 150@4000 Maximum torque (lb-ft @ rpm) 258/2000 Maximum torque (Nm @ rpm) 350/2000 Stroke (mm)

96.9

Acceleration 0-62 mph (secs) 11.2 Maximum speed (mph) 113
Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Keşke tasarımı biraz daha albenili olaymış, yeni ama eski gibi duruyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

benzinli yenisi test için var. Dizel için söylenen süspansiyonun motor hafif olduğu ve arka çekiş iptal olduğu için virajları daha iyi yatmadan döndüğü.  Ayrıca yeni kasa mevcuta göre biraz daha az yatıyor daha araba gibi deniyor. Tip  olarak göz alışmadığı için diyorum çünkü aynı şeyi focus için passat için de söyledik. Biraz daha boxy olsaydı ben daha çok severdim (fusion kullanıcısı olarak) ve fakat piyasa öyle gitmiyor. Herhalde 10 sene sonra felan tekrar boxy kesmeşeker gibi olur yine.

Önümüzdeki haftalarda bir benzinli test yapacağım. Ama dövizdeki bu çıkışla araçlar 100 liralara dayanır herhalde. Tabi ikinci eller de paralel artar.  Fiyat çok yüksek olursa kesinlikle alınmaz. satmaz.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

onu bunu bilmem :) focus satar satmaz alacağım ilk araba budur.  Taş gibi taş, yapıştır lpg'yi devam :) yakarsa yaksın.

Yorum bağlantısı

Hocam kullanma klavuzunda arazi koşulları için tasarlanmamıştır uyarısı varmış izlediniz mi üstteki videoyu?

Kullanmaz kılavuzunda yazar bu :) Doğru...

Yorum bağlantısı

Kullanmaz kılavuzunda yazar bu :) Doğru...

Eee ne yani, bizim geldiğimiz yoldan Yedigöller'e gitmez mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Murat: ben arazi aracı aramıyorum ki? biraz kesmeşeker yüksekçe doblo tarzı araç bakıyorum. Şekli konforu düzgün olsa doblo iyi olurdu ama değil.

Hakan: Aracı sizin bayiden almamın size ya da bana getirisi olur mu? Ankara'dan almanın?

Yorum bağlantısı

Bana faydasi olmaz şirkete getirisi olur abi. Sanada dip fiyat olarak bi artısı olur. Heryerden fiyat al bana bildir,ucuzunu aldigin fiyatın altina çekmeye calisirim abi... :rolleyes:

Videolari izlemeni tavsiye ederim ;)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

fiyat belli oldu mu gençler? 

Dün 4x4 benzinliyi test ettim çiftkurtlar maslakta. (çağlar'ı görmeye gitmiştim).  Araç güzel tabi otomatik vs deri versiyon. 

Sarsıntı ve yalpalama ciddi değil. ama 18 jant yol sesini biraz alıyor. 17 ile sipariş verilmeli. görüntü güze ama arka cam biraz kasvetli. görüş mesafeleri, ön cam duruşu hepsi hoş olmuş.  sıraya girmeye niyetim var gibi ama hala fiyat yok ortada. Zaten satılık 4x4 de yoktu. 

Ayrıca sipariş araç getirme durumu da yok dedi bayan. yani gelen konfigurasyonu alacağız. peki niye 18 jantla gelir ki? belki fikir değişir. gelecek aracın zaten broşürü de yok daha.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

ACc ne? Adamlar seçenek sunmuyor. ne gelirse onu alırsın diyor. Her renk bile yok ingilteredeki.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

aman sende.. ben önüme bakarım aracımı kullanırım.. :)

takoz gibi olsun. kadife koltuk gibi olmasın yeter. Çıtkırıldım araç istemem. orası burası esnememeli. alt takım yürüyen sağlam olmalı, döşemeler kir tutmamalı, temizlenebilmeli. vesaire..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...