İçeriğe Yönlendir

200 Tl Civarinda Navigasyon

Sinan İlter

Recommended Posts

Sinan İlter

200 tl civarında navigasyon arıyorum.Bu hafta eşim için almam gerekiyor. ömür boyu ücretsiz harita güncelleme var diye navitech almayı düşünüyorum.tavsiyeleriniz nelerdir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hepsi artık ömür boyu güncellemeye sahip ? değil mi? yoksa?

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

next var bende gayet memnunum , ömürboyu güncllemede var.

Yorum bağlantısı
Sinan İlter

200 tl civarında demişiniz ama şöyle bir ürün var aracınızın model olarak bilmiyorum ama tahminim 99-02 arasında ve şu ürünü kullananlar oldu

http://www.hepsibura...01687#Gorseller

incelemenizi tavsiye ederim

200 tl nın çok üstüne çıkmamam gerekiyor.Yoksa içim gidiyor bunlara

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Tomtom veya next alın.

Piranha beş para etmez bence. :)

geçenlerde amcaoglunda navigasyon varmış hiç kullanmadım açmadım bile diye verdi bana, iyi olur bende almayı düşünüyordum dedim, buraya kadar güzel, yanlız cihaz 5 yıldır duruyor muş, ( bir firmadan hediye gelmiş ) yani eski harita yüklü, markası; TOM TOM, net te ücretsiz yeni harita güncellemesi bulamadım, 130 tl para istiyorlar güncellemeye, yenisini alırım daha iyi, :) bildiginiz bir site varsa yardımcı olursanız sevinirim. ücretsiz harita güncellemesi için.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

geçenlerde amcaoglunda navigasyon varmış hiç kullanmadım açmadım bile diye verdi bana, iyi olur bende almayı düşünüyordum dedim, buraya kadar güzel, yanlız cihaz 5 yıldır duruyor muş, ( bir firmadan hediye gelmiş ) yani eski harita yüklü, markası; TOM TOM, net te ücretsiz yeni harita güncellemesi bulamadım, 130 tl para istiyorlar güncellemeye, yenisini alırım daha iyi, :) bildiginiz bir site varsa yardımcı olursanız sevinirim. ücretsiz harita güncellemesi için.

Alırken ömür boyu ücretsiz güncelleme olmasına dikkat etmek lazım. Aksi halde dediğiniz duruma dusersiniz. :) bu konuda bir bilgim yok abim. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2006 gibi galiba navtech midir nedir almıştım, geçen sene güncelledim ( aklıma yeni geldi) güncelledi sorunsuz, kendiliğinden ömür boyu olmuş

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Süleyman Bey, tomtom'a yatırım yapmaya değmez... 130 liraya ömür boyu güncellemeleri düzgün cihazlar satılıyor piyasada...

Yorum bağlantısı

Süleyman Bey, tomtom'a yatırım yapmaya değmez... 130 liraya ömür boyu güncellemeleri düzgün cihazlar satılıyor piyasada...

hani; beleşden elime geçti üçretsiz güncelleyebilirmiyim acaba diye şey etmiştim. :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...