İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Sağ Sinyal Hızlı Hızlı Yanıp Sönüyor...

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru
(düzenlendi)

Az önce marketten gelirken oldu sağa sinyal verdiğimde hızlı hızlı yanıp sönmeye başladı, acaba ampül mü patladı dedim baktım, arka, ön, çamurluk üstü hepsi sağlam 4'lüleri yaktım sorun yok ama sağa sinyal verince ampul patlak gibi yanıp sönüyor???

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

zaman devresinde kapasitör soğuk lehim olabilir. eskiden olsa termik bant yamulmuş derdim.

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

çamurluk sinyalinden hızlı yanıp sönmez genelde sag tarafın ön yada arka ampul olabilir değiştirin olmazsa sinyal rölesi

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
çamurluk sinyalinden hızlı yanıp sönmez genelde sag tarafın ön yada arka ampul olabilir değiştirin olmazsa sinyal rölesi

Hepsi hızlı yanıp sönüyor farlardaki ampuller daha yeni değişti...

Sinyal rölesinde bir sıkıntı olabilir.

Röle benim de ulaşabileceğim bir yerde mi acaba?

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

hepsi derken sağ tarafın hepsimi eger sag tarafın ki ise normal çünkü hepsi tek hattan beslenir belli bir watt altında takılırsa sinyal rölesi görevini tam yapamaz fardaki yeni değiştiyse muhtemelen sıkıntılı olan odur başka bir ampulle deneyin olmazsa arka tarafı deneyin o zamanda olmazsa sinyal rölesi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Stop lambanız, geri vites lambalarınız vs ne alemde?

Şase alıyor gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

Stop lambanız, geri vites lambalarınız vs ne alemde?

Şase alıyor gibi geldi bana.

+1

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Sol sinyalde yanma sönme hızı normal; sağ sinyalde hızlı ise;

Sağ ön ya da arka 21 w lık ampullerden biri kesiktir. Değilse, sağ ön ya da arka ampullerden bir tanesinin watt değeri düşüktür...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

en iyisi dörtlüde değilde sağ sol sinyal yapıp deneyin hangi taraf hızlı yanıyorsa o tarafda sıkıntı vardır.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Arkadaşlar, çok teşekkür ederim nöbetçi eczane gibisiniz, ön sinyal ampulünde sanırım şase varmış (çift duylu ampul takmıştık ucuz yollu amerikan park olsun diye) hafif sağa döndürdüm tekrar denedim düzeldi, yarın bir söküp bakacağım...

Yöneticilerimiz uygun görürse konu kapanabilir tekrar teşekkürler arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile amerikan park denen değişim varsa bunu yapar, diyecektim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Ersin Özkaya

Benimde sağ arka sinyal çalışmıyor.on sinyal hızlı hızlı olmaya başladı.camurluk sinyaline hızlı hızlı çalışıyor .sol tarafta hiç birşey yok.sag arka ampulü soktum sağlam ve değişen bir şey olmadı .sebebi ne olabilir aceba?

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Soket iletimi yok.

Arka sokette problem var o zaman değil mi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Stopların ana soketi veya ampülün kendi soketi olmalı. İkisinden biri temas etmiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
15 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Stopların ana soketi veya ampülün kendi soketi olmalı. İkisinden biri temas etmiyor

Ampul şirketlerini soktum sağ arkanin yine aynı.arka soketler sağlam gibi .önlerde farlar uzunlar gayet normal.sadece sinyal da problem var.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arkaya odaklan. Kablo vs kopmuş olmasın soket dibinden, veya ampülün duyu temas etmiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Arkaya odaklan. Kablo vs kopmuş olmasın soket dibinden, veya ampülün duyu temas etmiyor

Soketleri tekrar kontrol ettim.duzeldi.tskler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...