İçeriğe Yönlendir

Audi A3 - Yeni Audi A3 Sedan

Abdussamed Acar

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Videoyu istedim :) Atarsa zaten konuşmalarınıda görürüz kasıyorlarmı kasmıyorlarmı...vs

Arabalar 1.6multijetmi yoksa 1.4 turboululardan...vs

Valla Mert ben akıl etmedim videoyu, istemeyi sen etmişin bravo :) dediğin gibi onların videosu daha net fikir verecektir. İnan yarıştan sonra merak edip, bakındım göremedim kendilerini, ama dikizden baktığımda hep anlatıyorlardı birşeyler :) ama sahile gezinti ićin çıkmadıklarıda gerçek biryerde vites kaçırdım, çizgiden saptım geçti beni, sonra yakalayıp geçtim gene :)
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ya işte konuşmalarıda duyarız işte :D İnşallah giydirmemişlerdir sana abi :D

Muhtemelen ulan ST'yi ne kovaladık be demişlerdir :D

Sanırım onlar bir tur daha attı, yani 2 seans çıktılar

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Demekki kasmışlar öğrendik :)

İlk turda geçtiğini sanmışlar ay kıyamam ben onlara, Servet Abi, ben Süha ilk turda birbirimizi bekledik. O sirada geçti oda :) olsun söyleme çocuğa :)

Doğru kafadan kaydık, yalan yok :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Aynen kastırmışlar :)

Arkadan çeker olsa kaymazdı önden bu kadar :D

Arkadan çeker olsam, benim viraja girdiğim stil ile girdiğim an, bırak kaymayı, direkt spin atarım :D
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Adamın M3 ve clio RS'i var :) Benim testlerinde yaptıklarına imza atabileceğim tek kişide bunlardır :) Mehmet Çetin tamamen kendi olanaklarıyla bu işi yapıyor.Zaten yeterince durumu iyi neyin reklamını yapsınki :) 

http://www.youtube.com/watch?v=lQsOlKwUpls

http://www.youtube.com/watch?v=s3rWCS2DbiE

http://www.youtube.com/watch?v=5ZtQ-LKIpWI

Adamlar bu araba nasıl gidiyor böyle,1.6 tdı model uçuyor kaçıyor zaptedemiyoruz dememişki.Sadece sürüş dinamikleri ve yol tutuşu çok güzel demiş.Yani 1000hp Şahin olabilir ama virajda gelir Audi 1.6tdi ile içinden geçer gider :) Herşey güç demek değil be abi

çok konforlu

çok sessiz

çok rafine

çok olgun gidiyo

çok iyi yol tutuş dengesi var

çok çevik

çok atik

çok iyi duruyor

çok dengeli

çok stabil

bunlar benim değil video dakilerin sözü :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Mert avukatı mısın olm adamların, :) alt tarafı A3 lan abartmışlar olm işte daha ne uzatıyon... :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yanlız sen diyorsunki düzlükte beni yakalıyorlardı

Mehmet Çetin diyorki virajlarda önden çok kopuyor düzlükte iyi gidiyorlardı :D

Bundan sonra çıkarken, arkayada kamera koyacağım :) ben onu 3 kez gectim uçude viraj çıkışından hemen sonra.. Düzluktede arayı biraz açıyordum. Yani kafandan, kaydığım halde, virajlarda fark bariz belli oluyordu ;)
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Tasarım aynı, heyecan verme durumu yok, bu tipe alıştık zaten, güzel elbette ama sıradanlaştı, A3 ile A4 arasında görüntü dışında bayağı fark var aslında, A4 Audinin alt sınırı, A3 basit modeli, sadace asfalt sesi alma durumları yeter zaten, bu bakımdan eğer A4 ayarında bir A3 sedan sa güzel.

Abi doğru söyle nereye sakladın o yaşama sevincini? nerede o umutlar, çiçekler böcekler?? Elimden gelse bütün tasarımcıları toplayıp üzerine salıcam abi ne istiyorsun bir çizsinler yazsınlar bozsunlar..

Bahsettiğimiz marka audi. Adamlar radikal bir değişiklik ihtiyacı neden duysun. Zaten millet oyuncak arabalara şekli yüzünden veriyor bir dünya para. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Neyi salıyorsun anlamadım....

Modeller farklı olacak, a3 ün yüzü a4 e benzemeyecek, tasarımcılar uyumayacak, tamamen kalıp masrafından yırtma taktiği bu, ayrıca audi de olsa mersoda olsa tırt sa tırt tır, tıpkı c180 ni merso saymadığım gibi...

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Nerde len bu ford focus 3 ü yapanlar.Tez elden alınıp getirile huzuruma.... :bomb:  :rtfm:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Huzurda falakaya yatırılaa, özelliklede bagaj için 50 kırbaç şaklatılaaa...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Pist'te tokatladığım eleman bunlar :) Gulietta vardı bunlarda, heryerde Camera test için.. Çok arkadan çekti beni bir ara yol verdim birde önden çıkayım kameralara diye :) sonra baktım virajlarda beni çok yavaşlatıyor. Geçtim gittim ama çokta fark atamadım düzde iyi basıyorlardıda, virajda iyi değildi.. Pek yol tutus ile alakalı bir test yapacak kapasitede degill..

Önceki söylediklerimi tekrar söylüyorum at sahibine göre kişner...... :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...