İçeriğe Yönlendir

Audi A3 - Yeni Audi A3 Sedan

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Osman Oğuz

Tasarım çok güzel. Hangi motor seçenekleriyle sunulacakmış acaba.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Amerikada yapilan tanitimda iki adet benzinli 1.4 TFSI (140HP) & 1.8 TFSI (180HP) bir adet dizel 2.0 TDI (150HP) motor secenekleri ile tanitildi, sanirim avrupa pazarinda bu motorlara ilaveten 1.4 TFSI (122HP) ve 1.6 TDI (105HP) eklenerek gelecektir...

Bu arada 425 Litre bagaj hacmi varmis yeni A3 Sedan'in...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

buradan da sorayım. rapid ile ortak sase felan olmasın. audi de yeni moda sedanlarda pay kovalamasın

bu arada resimler boyutlar hakkında yanıltıcı olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

105 pd 1.6 tdi motoruna 120bin TL isterlerse kim verir, elleri görelim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

105 pd 1.6 tdi motoruna 120bin TL isterlerse kim verir, elleri görelim?

80 olur.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

golf 74 bin TL, A3 ü o rakama, kessen vermezler

aynı araba :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Golf 42 bin. :) (baz)

Yeni Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Comfortline 59.300

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Golf 42 bin. :)

dizeli de 55 idi sanırım.

kelline onlar ki stokta bulursak alırız, filolardan fırsat kalırsa, kelline A3 satmazlar, listede düşük rakamlı görünenler, her nedense hiç gelmiyor alamanyadan

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

1.6 TDI otomatilk ve ortalamanın üzerinde doluluk ile (ambition + birkaç opsiyon) 95 bin Lira civarında satılacak, şuraya çiziyorum... ;)

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

A4 görünümlü A3. Yolda görüp iç geçirip de parası yetmeyen fakirler alsın diye üretilmiş :) Yada A4 e olan talebe güvenmişler

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

a4 ile a3 ün yurtdışı fiyatı çok farklı değil. bizdeki 2.0 vergi meselesi yüzünden öyle görünüyor. adamlar bize göre yapacak değil. burda faktör araçların yeni modada küçülmesidir. çevreci olma kaygısı ve genel olarak tabi biraz daha ekonomik olmaktır. iç geçiren zaten ikisini de alamaz.

Çağlar Bey diyordu araçlar küçülmeli diye işte bu gerçekleşiyor. mini suv lar ile bunu daha da derin yaşayacağız. belki mikra gibi araçlar daha da çoğalacak. passat azalacak jetta polo çoğalacak. vs vs.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

120binim olsun 3.20d'den başka araba alırsam namerdim :) Ön tekerlekler ellerimin altında, her zaman.

2.el almazdın pek sen?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Murat mı benmi :)

100bine alırım dediğine göre seninki kesin 2.el , de alıntı yaptığım MY de bir hesap hatası mı var onu çözemediğimden sordum

Murat mı benmi :)

yoksa birbirinizin hesabından tek kişi mi yazıyor :jedi:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

stoplar 50 bin etmez, ayrıca trafiğe çıkması bu şekilde yasak :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sabah 9 da toplantın olsun görürüm ben seni. Hayat hep öğrenci geçmeyecek Murat.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
M.Fatih Yüce

Senelerdir Sedan merakı nedeniyle Milletimiz ile dalga geçen Avrupalılar'a ne oldu acaba? Hatcback meraklısı zevksizler arabadan anlamaya ancak başladılar sanki :) 

Şaka bir yana Herkes neden zevk alıyorsa onu alır kullanır buda kimseyi ırgalamaz....Bence gayet güzel olmuş A4 e gerek kalmamış....

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

HB ama olsun az çok izlenim yaratıyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=zrb6N-DsDnE

Oldukça abartmışlar... Tutkularını haklı çıkarmak kastıyla aklını küçük düşürmektense tutkularına bile bile boyun eğmek yeğdir diyor vatandaşın biri... Bu çocukların kayda değer performanslı bir araç kullandıklarından şüpheliyim, altlarındaki makine 1.6 TDI mıydı ben mi yanlış okudum diye tereddüt edip tekrar bakma ihtiyacı hissettim bi an, ya yeni A3 e karşı tutkulu oluşlarından, ya da reklam yapma kaygılarından diyorum ... :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Pist'te tokatladığım eleman bunlar :) Gulietta vardı bunlarda, heryerde Camera test için.. Çok arkadan çekti beni bir ara yol verdim birde önden çıkayım kameralara diye :) sonra baktım virajlarda beni çok yavaşlatıyor. Geçtim gittim ama çokta fark atamadım düzde iyi basıyorlardıda, virajda iyi değildi.. Pek yol tutus ile alakalı bir test yapacak kapasitede degill..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

A3 ün anlamı kalmamış.

Evet kasa çok güzel ama Sani'nin de dediği gibi A4 olmuş.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Çok büyük konuştun ama abi öyle böyle değil :)

Benim pistte gördüğüm bu, pek takip edip, kaileye aldığım insanlar değil.. Kendi dallarında eğleniyorlar işte :)

Videomdada dikkat edersen bu konuya değiniyorum.. He belki virajlarda kasmıyordur yada arabanın yol tutuşu o kadardır bilemem ama şu gerçek çok yavaştı...

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...