İçeriğe Yönlendir

Makyajlı Superb,Görücüye Çıktı

Halis Parlak

Recommended Posts

Adnan Çakır

Kapılarda renk farkı var bir de A6 ya çok mu benzemiş :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzel duruyor.Beğendiğim bir model zaten.Ama fazla büyük gibi biraz.Aile için ideal

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Benim de beğendiğim bir model ama büyük bir araba :)

Uzunluk/Genişlik / Yükseklik (mm) 4838 / 1817 / 1462

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçen kullanmadım ama içine oturdum güncel kasanın.Oldukça güzel ve kesinlikle büyük en azından benim için.Garip geliyor insana bir anda.Alıştıktan sonra sıkıntı olmaz ama.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Gerçekten iyi olmuş dış görünüşü. Büyük ama 1-2 günde alışılıyor. Benim Superb I kadar olmasa da alınası bir araba :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

harikaydı...süper harika olmuş...passat alacağıma bunu alırım 1,4 tsi motorlusu misss

Aynen,passat ve mondiden yaklaşık 2 cm daha uzun.Boyutları daha küçük olsun ama D sınıfı olsun diyorsanız da bundan,mondi ve pasattan daha küçük Volvo S60 en iyi alternatif.

volvos60rear.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Benim arabayı satılığa çıkarttım ve ilk aklımdaki model 2011-12 C-Max'lerdi. Sonra bu Superb'lere bakayım dedim ve genişliğine hayran kaldım. 3 sene Mercedes E serisi kullanmış ve S serisine bimiş birisi olarak söyleyeyim; 2010 S 600L'nin arka yolcu kısmı bu kadar geniş değil sanırım.. Şu anda bu araçların 1-2 yaşında olanları C-Max'ten ön sıraya geldi benim için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

hangi yan sağ ? sol ? :D

Sen bu SuperB i beğenmiyorsun ama 4 çeker 170 hp lik motor yazılımla uçar valla :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

sağda solda.. :D

sağcı solcu gibi oldu yahu.. :D

bro sağdan görünen skoda, soldan görünen volvo :D

Sen bu SuperB i beğenmiyorsun ama 4 çeker 170 hp lik motor yazılımla uçar valla :fiuw:

eskiden bir laf vardı yahudi mercedesi diye bilir misin abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

bro sağdan görünen skoda, soldan görünen volvo :D

eskiden bir laf vardı yahudi mercedesi diye bilir misin abi :D

Yahudi mercedesi peugeot diye biliyorum. :) Bu s60 ın 2.0 163 hp lik olanı 400 tork la çin mercedesi olmuş bile çoktan :biggrin:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yahudi mercedesi peugeot diye biliyorum. :) Bu s60 ın 2.0 163 hp lik olanı 400 tork la çin mercedesi olmuş bile çoktan :biggrin:

yani işte bana çakma audi a6 gibi geliyor abi bu model ;) s60 163hp mi , tokatlarım haha :D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

yani işte bana çakma audi a6 gibi geliyor abi bu model ;) s60 163hp mi , tokatlarım haha :D

163 hp 400 tork hepsi helal :biggrin: ben yine de tokatlarım dersen 2.4 var 440 tork ve sürekli 4x4 :shok::fiuw:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

163 hp 400 tork hepsi helal :biggrin: ben yine de tokatlarım dersen 2.4 var 440 tork ve sürekli 4x4 :shok::fiuw:

Yani tokatlarım diyorsam da bir limiti var malum hızı sevmiyorum :D 0-210 aralığında denerim ;) Ha bir de istanbul da olur ise iyi olur malum burada hp ler fazla ;)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Yani tokatlarım diyorsam da bir limiti var malum hızı sevmiyorum :D 0-210 aralığında denerim ;) Ha bir de istanbul da olur ise iyi olur malum burada hp ler fazla ;)

Bu arabalar 220 den sonra uzuyorlar zaten :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alıcam bir Subaru wrx 35 kaada, alayının tepesinden atlayacağım, 163 hp öylemi :) impreza 2.0 265 hp stock= tokat :)

Süperb güzel olmuş ama çok büyük yahu....

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Alıcam bir Subaru wrx 35 kaada, alayının tepesinden atlayacağım, 163 hp öylemi :) impreza 2.0 265 hp stock= tokat :)

Süperb güzel olmuş ama çok büyük yahu....

Ali Bey,yakışır valla ne diyim.Tokat konusunda üstadımız Sühadır.Önce onu elemeniz lazım tokat işinde :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bu arabalar 220 den sonra uzuyorlar zaten :)

oovvv onlar nasıl hızlar abi öyle :D Ben Tempra 2.0ie16V CAT alacam abi yeter artık yılların özlemi bitsin artık ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alması kolayda 100 km de 25lt. yakınca fena oluyorum, yoksa şansınız zaten yok :D yarışı normal yolda 0-100 yapmayacağız, Seferihisar tarafındaki ralli parkurunda yapacağız yalnız, co-pilotta zorunlu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
:bravo: kesinlikle muhteşem... tdı ve dsg şanzımanla harika binilir.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Direksiyon tasarımının değişmesi güzel olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...