İçeriğe Yönlendir

Honda 1,6 Dizel Görücüye Çıkıyor.Fotolar sayfa 6 da...

Misafir

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Honda'nın ilk dizeli mi?

Daha önce accord'da 2.2 dizel motor kullanıldı , bildiğim kadarıyla Opel in vectrada kullandığı motordu .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Yanlış hatırlamıyorsam 5th Gear programında test etmişler ve benzinliye devam demişlerdi. Bakalım bizde beğenilecek mi ?

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

honda'yı çok beğeniyorum. gerçekten kaliteli ve sorunsuz otomobil. saat gibi de motoru var ama dünyadaki değişime bile tam olarak ayak uyduramamışken (turbosuz benzinliler, dizel versiyonlar gibi) bizim vergi sistemimize uygun araç çıkarmasını beklemek yanlış olur. benim gözümde civic o sınıfta en iyi 2-3 araçtan biri. jazz muhteşemdi ama sınıf mokka-juke kılıklılara kaydı ve honda karşılığını sunmadı. accord ve crv çirkinleşti.

bize era'yı kakışlayan hyundai kim bunların yanında...

Yorum bağlantısı

Honda'nın ilk dizeli mi?

Değil,2,2 cr v ve accord vardı eskilerde...

Aynı motordu.

Ah bide otomatik olsa.

Malesef otomatik yapmayacak :s

Daha önce accord'da 2.2 dizel motor kullanıldı , bildiğim kadarıyla Opel in vectrada kullandığı motordu .

Yuh :D kim dediyse bunu,onu döv :D

Tamamen hondaya ait motordur,hatta ödüllü motordur :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Değil,2,2 cr v ve accord vardı eskilerde...

Aynı motordu.

Malesef otomatik yapmayacak :s

Yuh :D kim dediyse bunu,onu döv :D

Tamamen hondaya ait motordur,hatta ödüllü motordur :D

2.2 lt ya ondan öyle dedim :)

Yorum bağlantısı

Sadece benzinlide bu kadar diretmesini oldum olası anlamış değilim zaten. İşin entresan tarafı 2.2 accord da çok tutulmadı zaten. Herhalde millet güvenemedi. Onun yanında 2,4 benzinli bile çatır çatır satıldı.

Belki de çok sessiz ve konforlu benzinli araçlarına alışan millet dizelin gürültüsünü düşünemedi Honda'da. (Binmedim, ne kadar gürültülü bilmiyorum ama benzinliden gürültülüdür mutlaka :) )

Biraz da arabayı büyük yapaydı iyiydi, tosbağa gibi olmuş :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çok satacak bu çokkkk ....

Kesinlikle ciddi bir satış rakamı yakalayacaktır.

Yorum bağlantısı

Kesinlikle ciddi bir satış rakamı yakalayacaktır.

Benzinli modellerine bile böyle çok talep varken,dizeli tahmin edemiyorum....

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Honda da Avrupa ve Türkiye benzeri piyasaların ihtiyaçlarını daha fazla görmezden gelemedi artık.. İyi yaptılar. Honda gibi kaliteli bir marka dizel piyasasına hareket ve rekabet getirir. Biz de aynı dizel araçları daha pahalıya alırız böylece :D Rekabet fiyatları düşürür derler de nasıl oluyorsa piyasa kızıştıkça fiyatlar artıyor. :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

hayırlı olsun. piyasa sedanını bekler bence...

Yorum bağlantısı
Özgür Çakırhan

Ama 60-65 bin tl fiyatı varmış sizce uyarmı bence uymaz

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Sedana ne zaman gelir ki acaba? gelirse Türkiye fiyatı ne olur?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakam görelim?

vesile ile hybrid olsun startstoplu olsun, tüketim değerleri, gerçek hayattan çookk farklı olacaktır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Sedanı için getirseler daha iyi satış rakamlarına ulaşırlar bence, genelde dizel isteyen kullanıcı kitlesi sedan tercihine daha yakın oluyor,aynı şekilde sedan isteyen de dizele yakın.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Güzel haber, fiyatı önemli sedan elegance 55 civarı olursa ciddi düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Honda gerçekten iyi bir marka fakat fiyat çok önemli uygun tutulursa benim gibi dizelciler sevinirler herhalde... :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Fiyatının ne olacağı çok da önemli değil bence. Bizim millet gider alır. Kimisi ford, kimisi honda, kimisi de vw. Araç alanlarını büyük bir bölümü takım tutar gibi marka tutar ve ne olup olmadığına bakmadan gider alır.

Yorum bağlantısı
Hakan Kozanoğlu

Dizel araç HB ve iki paket sunulmuş. otomatik vites daha bu motorda yok.

Comfort ve sport paket var.Comfort paket 61000 sport paket 64000 TL. test sürüşlerine 17 sinde falan başlarlar sanırım.

Ben fiestamı sattım geçenlerde ve sıraya girdim,ama indirim falan zor görünüyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...