İçeriğe Yönlendir

Honda 1,6 Dizel Görücüye Çıkıyor.Fotolar sayfa 6 da...

Misafir

Recommended Posts

Mert Yeldan

Bir ara Onur Demir'in yeşil Civic'i satılıktı arkadaşa göstermiştim de niye o kadar ucuza gitti, gidip biz alsaydık diyodu :p

Satmadın mı sen cereveyi hem

Yaz geld tatil moduna girmişsin :p Beyazlar filan.

vitekin alası crv'de şekerim :)

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Yeni cr-v 25inde bayiilerde tanıtımı var...

1.6 dizel motor olacak mı peki bunda bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Honda dizel motoru, sedan versiyonu ile piyasaya sürseydi, su an ne kadar heçbek sattıysa x2 yapmıştı bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şimdi heçbekçilerle birlikte, gönlünde sedan olduğu halde heçbek'e de razı olanlara satıyor. Satışlar yavaşladığında bu defa sedanları getirip hem sedancılara hem de gönlünde sedan olduğu halde bulamadığı için heçbek almaya razı olan hondacılara satacak. Dolayısıyla bir müşteriye iki araç birden satmış olacak. İyi bir strateji.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Aracı test ettim. İvmelenme çok güzel. 6 ilerinin keyfi bir başka. 130 ile giderken 2100 devir aralığı çeviriyor 6. viteste. Çıt ses yok anlayacağınız :) Ama aracın hatchback olması hoşuma gitmesi. Tip olarak yani. Biraz basık ya da mondeoya alışan bünyeye öyle geldi :)

Güzelmiş, benim naylon 2100'de 6. viteste 100-110 arası. 130 a çıkması için 2300-2400 e çıkmak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

1.6 dizel motor olacak mı peki bunda bilginiz varmı

2,0 devam.

Honda dizel motoru, sedan versiyonu ile piyasaya sürseydi, su an ne kadar heçbek sattıysa x2 yapmıştı bence.

Bunu en az kendileride, bizim kadar iyi biliyor :)

Şimdi heçbekçilerle birlikte, gönlünde sedan olduğu halde heçbek'e de razı olanlara satıyor. Satışlar yavaşladığında bu defa sedanları getirip hem sedancılara hem de gönlünde sedan olduğu halde bulamadığı için heçbek almaya razı olan hondacılara satacak. Dolayısıyla bir müşteriye iki araç birden satmış olacak. İyi bir strateji.

Aklın 3kağıta çalışsın anca :D

Yapmayacak sedanı,yapmayacak.

devir ve hızlara güzel yazmışsınız doğrudurda,yakıt tüketiminide yakalarsınız umarım ;)

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...