• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
    • Ozlem Kaya

Üyelik Bilgileri   14-06-2017

Merhaba Arkadaşlar,   Üyelik bilgileri, bilhassa araç ve meslek bilgileri, giriliyor ise doğru, tam, net girilmeli, istenmiyorsa boş bırakılmalıdır. Bugün itibariyle farklı yazılmış bilgiler, düzeltilecek ya da boş bırakılacaktır. Örneğin araç bilgisine harika DSG yazmak, karşımızdaki kişiye hangi araca sahip olduğumuz konusunda hiçbir bilgi vermeyecektir. Bu sebeple, isteyen üyelerimiz kendileri düzeltebilirler, ya da taramada denk geldikçe düzeltilecektir, şaşırmayınız. 
Barış Kalkan

Ka - Hareket Halinde Stop Etme: Elektriksel

Bu konuda 30 ileti var

gönderildi (düzenlendi)

Akü boşken az şarj eder diye biliyorum. Sıfır yeni aküyle denemek lazım diye düşünüyorum.

tarihinde Gurur Aytekin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

5 dakika önce, Gurur Aytekin yazdı:

Akü boşken az şarj eder diye biliyorum. Sıfır yeni aküyle denemek lazım diye düşünüyorum.

Hayır, dinamo sürekli 14.4 vermeli araç çalışırken. Akünün durumu önemsiz.

İletiyi paylaş

On 21.03.2017 at 15:26, Sani Gerşon yazdı:
5 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

13.5v ile sarj etmiyor dinamo. Dedigim gibi 14.4 gormeniz gerekiyor. Aku lambaniz yanar ve yine akunuz bosalir boyle.
Devir artisi icin öncelikle hiz sensoru ve rolanti valfi kontrol edilmeli.

Hız sensörü değişecek usta Hifi diye bir marka söyledi buradaki yedek parçacı 70tl+20tl (işçilik) taktirayim mı acaba değişim garantili diyor.. önceden fomoco takiyormus arızalı cikiyormus bu kaliteli diyor..

İletiyi paylaş

fomoco orjinal olan markadır, orjinalden kaliteli yan sanayi ben duymadım otomotivde. rakamı oldukça iyi bence taktırın tabiki

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Ben parca kodu paylasmistim. Bi kontrol edin sabit konulardan dilerseniz.
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş