İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Port Bagaj Montajı (Resimli Anlatım) - Do It Yourself (D.I.Y.)

Metin Mustafa Oral

Recommended Posts

Metin Mustafa Oral

Arkadaşlar Ford focus C Max tavan port bagaj barları çok hoşuma gidiyor ama yapıştırma olarak istemiyorum far ayarı etkinliğine katılan bir c max var, mümkünse o arkadaş yada bilen biri bana nereden alabileceğimi ve fiyatını söyleyebilir mi ayrıca en arka ayak yapıştırma mı oluyor merak ettim çünkü arkada bağlantı yapacak yer yok

fordclubtr8.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Oh, iki kişi de sevinecek işte :)

Fiyatını ne acaba bunların..sevindiricimi acep :blink:

Aslında toplantıda bişeyleri değişmek lazım heves alınan şeyler vardır belkide bunun gibi, aksesuarcı varmı aramızda onlara dokunur bu lafım belki.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa bey araç benim araç, tavan barı için internete bys tuning diye yazın çıkacaktır. orda yakup ile görüşün fordclubtr den aradığınızı belirtin, yardımcı olacaktır 100 Tl.ye almıştım. yapıştırma değil vidalı.

Çağlar ben şaka yapmıştım :D:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Mustafa bey araç benim araç, tavan barı için internete bys tuning diye yazın çıkacaktır. orda yakup ile görüşün fordclubtr den aradığınızı belirtin, yardımcı olacaktır 100 Tl.ye almıştım. yapıştırma değil vidalı.

Çağlar ben şaka yapmıştım :nazar::nazar:

Abi mesajı görmemişim, çok teşeşkür ederim verdiğin bilgiler için, acaba orjinalmi sen taktın biliyorsun tavsiye edermisin, bu fotoda pek anlaşılmıyor aleminyummu nikelaj mı? sana zahmet olacak ama bir de yandan resim istesek çok şey mi istemiş oluruz.

Saygılar...

fordclubtr23.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

estafurullah :nazar:

başka fotoğraflarda vardı, arabam ve modifye bölümünde dünden bugüne c-max başlıklarında orayada bakabilirsiniz.

arabam8.th.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan
Arkadaşlar Ford focus C-Max tavan port bagaj barları çok hoşuma gidiyor ama yapıştırma olarak istemiyorum far ayarı etkinliğine katılan bir c-max var, mümkünse o arkadaş yada bilen biri bana nereden alabileceğimi ve fiyatını söyleyebilirmi ayrıca en arka ayak yapıştırmamı oluyor merak ettim çünkü arkada bağlantı yapacak yer yok

fordclubtr8.jpg

abi bizde de cmax var tavan çıtası aldık ama senin taktırdığın yere takamadılar tavana 2 parmak aralıkla yapıştırdılar hiç hoş durmadı ne yapabiliriz

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
abi bizde de cmax var tavan çıtası aldık ama senin taktırdığın yere takamadılar tavana 2 parmak aralıkla yapıştırdılar hiç hoş durmadı ne yapabiliriz

O araba Lokman Abi'nin Mustafa kardeş bende ona sordum tavan çıtalarını da bagaj takma yarlerine takınal çıtadan alacaktın yanlış yaptınız, artık ya geri vereceksin yada sineye çekeceksin yapacak bişey yok başka.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

+1

alırken özellikle vidalı olmasına dikkat edin. her iki taraftada 2 şer vida yeri var.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Çağlar ben şaka yapmıştım :):)

lokman bey bizim tavan çıtası yapıştırma oldu ama pek içime sinmedi modifye bölümünden bnim konuya bakıp bi öneri yaparsanız sevinirim bizim tavan çıtası vidayla tutturulabilir mi?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa diyorum aramızda baya yaş farkı olduğuna eminim :) umarım kızmazsın.

senin sayfadayım resimler açılmıyor açılınca yorum yapacam abim.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
+1

alırken özellikle vidalı olmasına dikkat edin. her iki taraftada 2 şer vida yeri var.

Üçüncü ayak yapıştırmamı acaba? herhalde öyledir çünkü takacak yer yok en arkada.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa 3. ayak boşta, ilk 2 ayak vidalı ve bayada sağlam. asılıyorum arabayı sallıyorum bir sorun yok. orjinal tavan barlarındada yoktur, dediğiniz gibi vida yeri yok.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Çağlar ben şaka yapmıştım :good1::seytan:

Lokman Abi fosionunki var ama c-max tavan çıtasını bys tuning de bulamadım ama buluruz en azında fiyatı 100 tl civarında olduğunu öğrendik sağol. :lol:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Metin ilanlarda olmayabilir sen telefonlarını ara Yakup la görüşeceğini söyle, ona anlat durumu, elinden geleni yapacaktır. vidalı olarak sormayı unutma.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Mustafa 3. ayak boşta, ilk 2 ayak vidalı ve bayada sağlam. asılıyorum arabayı sallıyorum bir sorun yok. orjinal tavan barlarındada yoktur, dediğiniz gibi vida yeri yok.

Abi 2 çeşit varmış tavan çıtası 1 plastik ayaklı 2 metal ayaklı ben metal olandan istedim Yakup Bey'den sanada bir mesajı var "yaktı beni" dedi fiyat konusunda güldü tabi ardından da, neyse abi 100 tl ye aldı benim yeğenim eve götürdü şimdi getirme işi kaldı Sakarya'ya oda artık nasıl olur bakarız, sağol ilgine teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Metin hayırlı olsun :D ben alırken metal ayaklı yoktu şimdi merak ettim uygulama ypınca resimleri bekliyorum :D

Yakubu Emrede tanıyor, fiyatı foruma uygun yapsınlarki müşteri kazansınlar :)

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Metin hayırlı olsun :D ben alırken metal ayaklı yoktu şimdi merak ettim uygulama ypınca resimleri bekliyorum :D

Yakubu Emrede tanıyor, fiyatı foruma uygun yapsınlarki müşteri kazansınlar :)

Abi Yakup ile yeğenim beni görüştürdü yani telefona bakan oymuş zaten bana 2 çeşit bar var dedi biri plastik ayaklı 80 tl biride benim aldığım metal ayaklı 120 tl dedi ben senin oldan alığını sanıp 100 liraya almış bende istiyorum fordclubtr'den Lokman Abi' nin selamı var dedim o barları alalı 9 ay oldu dedi olsun 100 tl den ver dedim "yahu bu Lokman yaktı beni" diye espri yaptı ve 100 tl den aldım kısacası.

Resim kolayda abi İstanbul'da malzeme gelince hemen takıp resmini çeker koyarım siteye.

Senin çıtaların ayakları plastik mi?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Metin benimki plastik, ozaman banada 120 demişti zorla almıştım, şimdi plastik 80 Tl. ye düşmüş, bide vidalı olduğundan eminsen iyi fiyata almışsın.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Metin benimki plastik, ozaman banada 120 demişti zorla almıştım, şimdi plastik 80 Tl. ye düşmüş, bide vidalı olduğundan eminsen iyi fiyata almışsın.

Vidalı dedi valla, tam senin tarifin yani, yalan söylemez heralde, gelince göreceğiz tabi.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

benim yaşımda ne var :D biz tırmanacağımız merdiveni iyi biliriz :p

burasıda güme gitti :f1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...