İçeriğe Yönlendir

Dijital Lpg Seviye Göstergesi (Acar-Lpg)

Mehmet Acar2

Recommended Posts

Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Ankara'da nasıl temin edeceğiz peki? Araç BRC takılı gördüğüm kadarıyla uyumu varmış.

Teşekkürler iyi iş çıkarmışsınız :)

Tsk ederim :)Tartatini kit var araçta.brc için mehmet beyle gorusmelisiniz.size ptt kargo ile gönderilir ya siz takatsijz yada bir elektrik ustasına yaptirilabilir ama montajı kolay eliniz biraz yatkinsa . Sadece kabrilosyon için mehmet beyi aramaniz yetiyor.aslinda çok basit ve kullanışlı. tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Akgün

Ankara'da nasıl temin edeceğiz peki? Araç BRC takılı gördüğüm kadarıyla uyumu varmış.

Teşekkürler iyi iş çıkarmışsınız :)

Benim kit brc idi yakıt tankı şamandrası kullanılıyor.Yol üstü denk gelince İzmir de Mehmer beye taktırmıştım.Hem çayını içtik hem sohbet etik .
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yıldırım Mustafa

Ford mondeo atiker simit tüplü aracım için satın aldım Mehmet beyle irtibata geçtim ürünü adresime kargoladı. Benim sorunum 5 kademeli led göstergenin ilk dört ışığının hemen sonmesinden dolayı sürekli km hesabı yapmak zorunda kalmamdı. Montajı ve kalibre etmesi zor değil elektrikten anlamadığım için kargoyla gelen montaj aşamalarını anlatan kağıdı elektrik ustasına verdim kağıdı okuması yetti zaten yarım saat sürmedi montajını yapmasi. Kontak ve şase bağlantısını yapabilecek olan kendi de yapar ustaya ihtiyaç duymadan. Kalibre aşamasında telefonla anlatıyor sadece tankın boş olduğu zamanki ilk ayar 0 noktasını tanıtmak hassas ayar gerektiriyor sonrası kolay gayet güzel ürün mehmet bey zaten yardımcı oluyor telefonla sattım bitti gözüyle bakmıyor gayet ilgili.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Acar2

İSTANBUL Montaj günleri...

24.11.2016 (perşembe) ile 26.11.2016 (cumartesi)

Günleri arasında İstanbul (Anadolu yakasında) olacağım, Twiputer, LPGmeter yada Rpmmeter , ürün yada montaj dahil ürün isteyenler fırsatı kaçırmayın 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Günleri arasında İstanbul (Anadolu yakasında) olacağım, Twiputer, LPGmeter yada Rpmmeter , ürün yada montaj dahil ürün isteyenler fırsatı kaçırmayın 

Montaj dahil LPGMeter II fiyatı ne kadar Mehmet Ustam? Anadolu yakasında nerede olacaksınız? 

Yorum bağlantısı
Hasan Semerci

Ankara' da montaj günleri olsa keşke Mehmet bey. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...