İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Ben hiç alışveriş yapmadım burdan.Şunları buldum nasıldır alsak işimize yarar mı bilgisi olan varmı.

http://www.aliexpres.../757652432.html

http://www.aliexpres.../815680614.html

Abi ilk link de feedback 0, ikincisi mantıklı görünüyor

Haklısınız şimdi baktım yok.Son dönemde kaldırmışlar demek ki.Daha evvel vardı.

Bende sanki paypal ile aldım diye hatırlıyorum. Araştırdım ama paypal hiç olmamış :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güzelmiş bunlar..Ancak ben focus için olanı göremedim..Ayrıca bunlar takım olarak mı satılıyor tek tek mi ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Abi ilk link de feedback 0, ikincisi mantıklı görünüyor Bende sanki paypal ile aldım diye hatırlıyorum. Araştırdım ama paypal hiç olmamış :unsure2:

Kesin olmuştur ya ben paypal harici yurtdışı alım yapmıyorum..Aliexpresten tablet bile aldım..hatta bakayım orada ödeme metodunu gösterecek mi?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bana da ilk linkteki daha bir güzel geldi gözüme.Fark da olmayabilir ama bilemedim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

aliexpress dealextreme ebay dan çok alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı...

tabi aldıklarımın hiçbiri toplamda 50 doları geçmedi...küçük parçalar tıkır tıkır kargo :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzelmiş bunlar..Ancak ben focus için olanı göremedim..Ayrıca bunlar takım olarak mı satılıyor tek tek mi ?

Takım halinde satılıyor.Çok farklı modeller var.Linki açıp ordan devam edebilirsin modellere

Yorum bağlantısı

aliexpress dealextreme ebay dan çok alışveriş yaptım hiç sorun çıkmadı...

tabi aldıklarımın hiçbiri toplamda 50 doları geçmedi...küçük parçalar tıkır tıkır kargo :)

Dealextreme den çok alışveriş yapıyorum, diğer sitelerden farkı ürünü kendileri satıyorlar 'hepsiburada' gibi. Ve 15-20 günü geçmiyor kargonun elime ulaşması

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çin focusları bizim Türkiye deki focuslardan farklı olabiliyor..Focus için dedikleri bazı parçalar bize uymuyor..Mondeo da durum ne bilemiyorum..

Dealextreme den çok alışveriş yapıyorum, diğer sitelerden farkı ürünü kendileri satıyorlar 'hepsiburada' gibi. Ve 15-20 günü geçmiyor kargonun elime ulaşması

Dinodirect i de öneririm..Şimdiye kadar hiç yamuk yapmadılar bana :)

Yorum bağlantısı

Çin focusları bizim Türkiye deki focuslardan farklı olabiliyor..Focus için dedikleri bazı parçalar bize uymuyor..Mondeo da durum ne bilemiyorum..

Dinodirect i de öneririm..Şimdiye kadar hiç yamuk yapmadılar bana :)

Paypal'da varmış :bravo:

Takım halinde satılıyor.Çok farklı modeller var.Linki açıp ordan devam edebilirsin modellere

http://www.dinodirect.com/ford-mondeo-vehicle-floor-carpets-set-antiskid-waterproof.html

Akan abi şuna bir bak derim

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Paypal yok.

Ödeme Türü: Kredi Kartı Ödeme Kaynağı: 68,69 TL - Visa Kredi Kartı XXXX-XXXX-XXXX-XXX

Bu kredi kartı işlemi faturanızda "PAYPAL *ALIEXPRESS" olarak görülecektir. 13.08.2010 Ödeme için AliExpress.com Tamamlandı ... -$44,30 USD

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ödeme Türü: Kredi Kartı Ödeme Kaynağı: 68,69 TL - Visa Kredi Kartı XXXX-XXXX-XXXX-XXX

Bu kredi kartı işlemi faturanızda "PAYPAL *ALIEXPRESS" olarak görülecektir. 13.08.2010 Ödeme için AliExpress.com Tamamlandı ... -$44,30 USD

Haydaaa :shok: nasıl yaptınız?

Edit: Tarihi sonradan gördüm

tarihinde Eray Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet çok benziyor :D arka tarafta orta kısma gelen paspas sanırım ayrı..O şekilde orada durması çok zor.Tabii yapıştırmazsak :p

Evet o kısım o kadar net oturmaz gibi geliyor bana da :D Gözümü karartıp alacağım bir tane sanırım :D

Bagaj havuzları bilem var oldukça uygun fiyatlı :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Evet o kısım o kadar net oturmaz gibi geliyor bana da :D Gözümü karartıp alacağım bir tane sanırım :D

Bagaj havuzları bilem var oldukça uygun fiyatlı :D

Evet alınmayacak rakamlarda değil.En uyumlu gözüken alınabilir.Çinliler Focuslara Fox diyorlar sanırım.Yada orada modelin adı böyle.Anlayamadım..

http://www.aliexpress.com/premium/ford-fox.html?CatId=0

ford fox diye aratınca bir sürü şey çıkıyor..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

takım olarak satılıyor . bazı ürünlerin açıklamasında adet bilgisi yazıyor .

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yahu ödeme kısmına geldim ama paybal çıkmadı nasıl var anlamadım ben şimdi bu durumu :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yahu ödeme kısmına geldim ama paybal çıkmadı nasıl var anlamadım ben şimdi bu durumu :biggrin:

aliexpress de şuanda yok..Eskiden vardı..aynı ürünü dinodirect den falan bak..güvenilir sitedir.Dealextremde olabilir..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet yokmuş.Peki üyelik benim adıma alide :D eşimin adına olan kredi kartı ile alışveriş yapabilirmiyim.Ödeme kısmından kredi kartı seçersem sıkıntı çıkarmı acaba

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bende birşey sorayım hemen cevap verin ama. :)

Aynı firmadan alışveriş yaparken kargo ücretlerini neden ayrı olarak tek tek ücretlendiriyor, birleştirlemez mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...