İçeriğe Yönlendir

Ford Denso Sat Nav Montaji

Burak Küçükboyacı

Recommended Posts

Burak Küçükboyacı
(düzenlendi)

Merhabalar,

Iki gun 4'er saatlik ugrasi sonunda arac muzik sistemimi orjinal mondeolarin kullandigi sistem ile degistirmeyi basardim.

Cihazi Ingiltereden aldim, Sistem 6'li changer,dvd surucusu ve ana uniteden olusuyor. Ekteki resimler ana unite. Bagaj ici changer ve dvd surucu resmi daha sonra ekleyecegim.

fotoraf1ht.jpg

fotoraf1ht.jpg

tarihinde Mehmet Özyürek tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Küçükboyacı
(düzenlendi)

Cihaz bahsettigim gibi changer ve dvd unitesi ile birlikte calisiyor. Ana unite mp3 calabiliyor. Dvd surucusu ise harita cdsi yuklemekten baska bir ise yaramiyor. Navigasyon fonksyonu var Cdsi de mevcut ancak tahmin edersiniz ki Turkiye haritasi mevcut degil.

Bunlarla birlikte klima kontrolleri de tercihe bagli olarak dokunmatik ekrandan kullanilabiliyor.

Bana cihaz cercevesi ve saatin oldugu kaplama dahil geldi. Dolayisiyle on gogusu sokerek cerceveyi degistirdim. Montaji icin ford wiki de detayli bir kaynak var.

Eskisine nazaran cok ekstra ozellik kazanmasa da şık durdugunu dusunuyorum.

tarihinde Burak Küçükboyacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Küçükboyacı

MK3 Mondeo için en güzel 2DİN cihazı.

Güle güle kullanın. Tecrübelerinizi çok merak ediyorum.

Navigasyonun da sisteme dahil olması çok avantajölı olsa da, böyle bir cihaz kurduktan sonra navigasyon olmasa da olur. :)

Tesekkur ederim.

Saniyorum jaguarlar da ayni sistemi kullaniyorlar (uretici denso) turkiyeye bu sekilde ithal ediyorlarsa harita cdsinin uyabilecegini dusunuyorum.

Yurt disi kaynakli bir kac sitede media adaptoru ile dvd player ve geri gorus kamerasi ozelligi kazandirdiklarini gordum ancak su an icin bunun maliyeti fazla geliyor.

Takipcisiyim, sizleri de bilgilendirecegim.

Yorum bağlantısı
Ersin Bahar

Nasıl getirttiniz, sıfır mı ikinci el mi, ne kadara mal oldu? Detay isteriz. Sırf Sony çok aşşağıda diye double din cihaz alsam mı almasam mı diye aylardır karar veremiyorum. Eğer bu cihazı alabilme şansımız olursa hiç düşünmem direk yapışırım.

Yorum bağlantısı
Burak Küçükboyacı
(düzenlendi)

Nasıl getirttiniz, sıfır mı ikinci el mi, ne kadara mal oldu? Detay isteriz. Sırf Sony çok aşşağıda diye double din cihaz alsam mı almasam mı diye aylardır karar veremiyorum. Eğer bu cihazı alabilme şansımız olursa hiç düşünmem direk yapışırım.

ben ebay.uk uzerinden satin aldim. Sifir degil emsal bir mondeodan sokuldu. Ingiltereden gelecek bir arkadasim vasitasi ile yolcu beraberi getirdim. bana toplam maliyeti 900 tl oldu. Donor aracta bizim arka kul tablasi olan yerde ses kontrolu kulaklik cikisi vs vardi ancak calismiyordu. O yuzden onu getirmedim.

tarihinde Burak Küçükboyacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Akif Büyükbahçeci

hocam aracınız kaç modeldi bende buldum bundan ama takabilirmiyim eski hali nasıldı sizinkinin

Yorum bağlantısı

Klima ünitesinin de bağlı olması çok güzel olmuş. Keşke biraz daha özellikli olsaymış en azından TR navisi kullanılsa faydalı olurdu. Güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ali Osman Şimşek
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba

aracıma duble teyp bağlamak istiyorum fakat direksiyon kumandasini çalıştırmayan ürünler varmış bunu nasıl anlayabilirim tavsiye ürünü varmı.

Bu ürünü buldum fakat kumanda konusunda çekingenim

polarlander 7012b

tarihinde Ali Osman Şimşek tarafından düzenlendi
Yazım hatasi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...