İçeriğe Yönlendir

OGS-HGS Geçiş İhlali Sorgulama Ekranı

Halis Parlak

Recommended Posts

Macit Aliyev
1 saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Bazı bankalar para bile almıyor.Çalıştığınız banka varsa bir soruverin.Ptt en ucuzu 7,5 tl bir ücreti var.alır almazda içine para yükleyin ceza yerine normal ücret kesilsin...

Sonuç olarak vermiş olduğum bilgilere göre Pttden alırsam 7,5 tl ve 8 tl (4+4) ödemem gerekecej değil mi?

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
18 dakika önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Sonuç olarak vermiş olduğum bilgilere göre Pttden alırsam 7,5 tl ve 8 tl (4+4) ödemem gerekecej değil mi?

Geçiş ücreti normalde 4 tl.ise evet 15,5 tl yetecektir.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
2 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Geçiş ücreti normalde 4 tl.ise evet 15,5 tl yetecektir.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Bu arada sonuç olarak buraya yazmak istiyorum. En uygun olanı PTT oluyor. Kart ücreti 7,5 TL.Minimum yatırılabilen para ise 50 tl. 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Yeni HGS aldım halk bankasından. 2 kez geçiş yaptım. Bakiye sorgulamak için HGS uygulaması indirdim telefonuma... PTT den alınmadığı için bu etiket görüntülenemez diye bir uyarı gördüm. E devletten baktım. Geçişler görünüyor ama bakiyeyi göremedim E devletten görülebilen ihlal sorgulaması...Bakiyeyi yani içindeki parayı nereden görebilirim?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hgs si olmayan araçla hgs den geçtim, hgs almadım ve bu siteden direk normal geçiş ücreti ödedim

https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama

buradan kaçak geçiş direk ödeniyor

araçta hgs gözükmüyor belkide var ama ben bilmiyorum, direk ödedim bitti, eğer dediğim gibiyse hgs olmadanda ödeme yapılıyor almaya gerek yok, hgs den geçmeye bakın ama, diğerlerinden ogs den falan geçmeyin...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
26 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Yeni HGS aldım halk bankasından. 2 kez geçiş yaptım. Bakiye sorgulamak için HGS uygulaması indirdim telefonuma... PTT den alınmadığı için bu etiket görüntülenemez diye bir uyarı gördüm. E devletten baktım. Geçişler görünüyor ama bakiyeyi göremedim E devletten görülebilen ihlal sorgulaması...Bakiyeyi yani içindeki parayı nereden görebilirim?

Genel olarak X bankasi internet subesinden kesin, mobil uygulamasindan bir ihtimal.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İnternet şubesinde bakiye yükleme var ama sorgulama göremedim. [emoji848]

Eskiden nereden aşırsanız alın HGS sorgusu kolayca yapılırdı uygulamadan. Hayret? :unsure:

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Deniz Kom

Aldığım aracın benden önceki sahiplerine ait 386 adet kaçak geçişi çıktı (10130 TL). Keşke plaka değiştirseydim :(

Haftalarca Kuzey otoban, HGS, OGS yetkilileriyle yazıştım. Aracın eski borçlarından benim mesul olmadığımı ancak aracı satsam bile satış ve alış evraklarımı en az 5 sene saklamam gerektiğini belirttiler. Başına böyle bir şey gelen arkadaşlara fikir verebilir diye yazmak istedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Hep 50 liralık yüklerdim yeterdi bir ay, şimdi 100 liralık yüklüyorum yine yetmiyor 😁

Ptt den alınca takibi hem e devletten hem epttavm den hemde uygulamadan kolay yapılıyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Emre Demir

Ben hgs ogs olmadan geçtim 70auu342 plakam ama bişey gözükmüyor ne yapmam lazım .

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Emre Demir yazdı:

Ben hgs ogs olmadan geçtim 70auu342 plakam ama bişey gözükmüyor ne yapmam lazım .

Geçtikten sonra yanlış bilmiyorsam 15 gün içinde hgs veya ogs alırsanız ceza gelmez. Yoksa kaçak geçiş cezası gelir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
(düzenlendi)

plakam 70aau342 imiş bu arada :) vallahi Cem bey internetten baktım birşey yok ama çıkmayınca almadım şimdi , sanırsam  cezalı pozisyona  düştük .

KGM tarafından işletilen ücretli otoyol ve köprülerden yapılan son 15 güne ait geçişler henüz bu sayfaya yansımamış olabilir. Ücret Toplama Sistemlerimizin esas ödeme kanalı OGS/HGS hesaplarıdır. Bu sebeple cezalı duruma düşmemek için geçiş tarihini izleyen 15 gün içerisinde araç plakanıza ait bir OGS/HGS hesabının açılması, hesabı olan araçlar için ise OGS/HGS hesabına yeterli bakiye yüklenmesi gerekmektedir.

tarihinde Emre Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Aydın Sert

OGS başvurusu yapacağım. 

Başvuru esnasında İlk yükleme, Alt Limit ve Otomatik Yükleme Limitleri var. 

Tam anlayamamış olabilirim.

Bu tutarların miktarları min. ne olmalı? (Mahmutbey-Hadımköy, 1. ve 2. köprü, Anadolu Otoyolu, Kuzey Marmara, YSS gibi geçişleri kullanıyorum)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ümit Türk

Aman dikkat oyuna gelmeyin. E devletten borç sorgulaması yapmadan inanmayın. Bu tip mesajlarda linke tıklamayın. Hgs için icra geldiğini hiç duymadım.

IMG_1950.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Bu aralar dolandırıcılık olayları yine arttı.

Dün bir standart cep numarası aradı. Adım-soyadımla hitap etti, banka hesabımın bankasını bildi. Dedi şuan farklı bir telefondan oturum açılmış(İphone 6s)-benim telefonum bu değil- ve 60 bin liralık kredi başvurusu yapılmış. Dedim bana ait değil. Tamam bu şekilde bilgi giriyorum dedi. Güvenlik amacıyla teyit etmek amaçlı şuan girdiğiniz telefon marka modelini öğrenebilir miyim? Dedim bu bilgiyi size veremem. Çatt telefon kapandı. Akabinde direk engelledim. Hesabıma girip kontrol ettim abes bir durum söz konusu değil.

Beni arayıp benimle ilgili güvenlik amacıyla sorulan hiç bir talebe cevap vermiyorum. 

Ben ararsam eyvallah. Ama sen kimi aradığını bilmiyorsan güle güle..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

banka arıyor, kampanya anlatacak zırt pırt kişisel bilgi soruyor, dedim kampanya senin reklam senin anlatacaksan anlat yoksa ben kapatıyorum, anlatmadı kapadım çatttt

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...