İçeriğe Yönlendir

Yeni Toyota Corolla Tanıtıldı

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Abdullah Aladı
(düzenlendi)

http://www.carscoops...ains-fresh.html

Hoş bir görünüme sahip olmuş eski kasalarına göre hyundai Blue'den esintiler var gibi geldi bana...

Kırmızı rengi hoşuma gitti benim :)

tarihinde Abdullah Aladı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Şekli şemali iyi de Amerika versiyonu olmasın bu sakın? Böyle radikal değişiklikler genelde amerika pazarında oluyor, avrupa tüketicisine makyajlı model yolluyorlar genelde..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Amerika versiyonu olabilir baya radikal geldi değişiklilk sert hatlara sahip

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bu japonlar işi bilmiyor . İki araba yerine tek arabayı ayrı markalarda satcaklardı :) Bu nun içini yeni civic e monte edeceksin , satış rekorları kırar dünyanın en çok satan otomobili ödülü alırsın :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

arkası biraz corollayı andırmakla beraber,ön taraf hiç de corolla olarak-hatta toyota olarak durmuyor.astra gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet ERTEKİN

hiç tarzım değil :nea: bu aracı alacak kişiyi de caydırmak için elimden geleni yaparım :)

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

Dış tasarımdan bahsedemiyorum çünkü tasarlanmamış, ama içi güzel, ön konsol nede olsa yeni leona benziyor :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sümbül görünümlü ama sıkışıpta işin zora girdiğini görüp, Kia-Hyundai tarzınıda alıp, mikserlemişler, ortaya bu çıkmış.

Sonuç: eskiside tırt tı bu ise Tırt ötesi olmuş, Toyotaaa, hayat kalmadı ondaaaa :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Amerika versiyonu olabilir baya radikal geldi değişiklilk sert hatlara sahip

plaka amerikan.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Beyaz olan Avrupa versiyonu sanırım. Farları falan değişik. Diğerleri Amerikan.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

yeni auris gibi olmuş içi benim çok hoşuma gidiyor. Dışını yakından görmem lazım

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Kaç yıldan beri böyle dijital saat görmemiştim arabalarda. En son hyundai accentteydi. Bu nedir arkadas. Ic havalandirmalar falan 92 model gibi.

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Erken uyudum uykumu aldım, saatin geç olması sorun değil bilinç bulanıklığım yok ama aklımdan geçenleri toparlayamıyorum :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...