İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Aracımı Sonunda Yere Pıstırdım :)

Mert Çakar

Recommended Posts

İsmail Tunç

Hayırlı olsun  :) Benim fiestam direk helezonlardan kesik olduğu için çukurlarda çok zorluk yaşıyorum.Bu yayları bulabileceğim bir site yada Adana ve Mersinde yapan bir yer önerebilir misiniz?

merhaba. fk automotiv almanya sitesinde var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zakircan Özek

merhaba. fk automotiv almanya sitesinde var.

Teşekkür ederim temin ettim  :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Güle güle kullanın. fotoğrafta seçemedim. O tamponun alt ve uç köşelerinde, sis farlarının altında ve dışarı doğru gözüken boşluklarda (eğer yaptırmamışsanız), gündüz farı ne hoş olurdu, sizce de öyle değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

orası arabanın orijinalinde var ve oraya gündüz farı pek uymuyor.Yeri çok aşağıda kalıyor malesef.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

2000 modelle 2001 model arasındaki fark ne ? bir de bizim arabalar mk4 mü mk5 mi ? mk4 fk yay ile mk5 vogland yay arasında 80 euro fark var :(

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Yaylarınız kaçlık?Spor amontisör de var mı?Ön takımda hiç sorun yaşadınız mı?

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Yaylarınız kaçlık?Spor amontisör de var mı?Ön takımda hiç sorun yaşadınız mı?

40mm yaylarım spor amortisor mevcut degil imkan olsa keske ancak malum. hiç bir sorun yasamadım ancak enim diyen adamdan daha dikkatli kullanırım langır lungur gitmem hiçbir zaman belkide ondan dolayı yasamadım bi sorun

merhaba;

hayırlı olsun,çok güzel olmuş. tam kararında alçaltılmış,sizin aracın lastik ölçüleri nedir.bende almayı düşünüyorum aynı yaydan f&k nın sitesinde şuan 51.90 Euro.sizin aldığınız fiyat kargo kdv gümrük vergileri ilemi o rakama ulaştı.benim aracımın yayları kesik bu şekil aldım seke seke gidiyorum.lastik ölçüleri 175x65x14

jgAHnhS.jpg?1

hocam bana maliyeti kargosu filan yaklasık 320 liraya geldi montajı filan 400 liraya hallettim toplamda lastik olculerim 185/55/14 orjinal olculerini kullanıyorum.ben ürünü alırken 41 euro idi elime ulasan fiyat dedigim rakamdı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Bora Garip

hocam bende bu jant göbeklerinden arıyorum İzmirde bulamadım. varmı bi bilgin?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Bora Garip
(düzenlendi)

40mm yaylarım spor amortisor mevcut degil imkan olsa keske ancak malum. hiç bir sorun yasamadım ancak enim diyen adamdan daha dikkatli kullanırım langır lungur gitmem hiçbir zaman belkide ondan dolayı yasamadım bi sorun

hocam bana maliyeti kargosu filan yaklasık 320 liraya geldi montajı filan 400 liraya hallettim toplamda lastik olculerim 185/55/14 orjinal olculerini kullanıyorum.ben ürünü alırken 41 euro idi elime ulasan fiyat dedigim rakamdı :)

lastik markan nedir hocam ya bende orjinale döneyim diyorum ancak çok zor gözüküyor. 

tarihinde Bora Garip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Serkan Sen

Selamlar forum üyeleri 2012 yılında 2001 Fiesta 1.25 Ghia sahibi oldum özellikler formu inceledim ve memnun kaldım üyelerin birbirlerine yardımcı olması çok güzel bu güzel beraberliğin ebedi olmasını temenni ederim.

Bu arada ben İzmir Eşrefpaşa semtindenim elimden gelen  ne olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Selamlar saygılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...