İçeriğe Yönlendir

Connect - Teyp Kod Sorunu

Halil Kaya

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Ben niyeyse senin araba diye düşünmüştüm...

Neremle okuduysam :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Şaban Çakmak

2005 model ford connect 'im var.. fakat teyp'i eski kasetli. geçenlerde bi şey oldu teyp kilitlendi. nasıl açabilirim, lütfen yardım edin arkadaslar.

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

teyp açılmıyorsa yani açıldıktan sonra kilitleniyorsa..akü kutup başlarını söküp birkaç dakika bekleyin ardından takıp teybi açın kod isteyecektir 4 haneli kodu yazıp fm arama tuşunu basılı tutun umarım benim anladığım kadarıyla sorun budur...

Yorum bağlantısı
Şaban Çakmak

evet açıldıktan sonra kılıtlı dıyo...peki ne kodu girecem oraya eger kod cıkarsa.....

şimdiden saol

Yorum bağlantısı
Volkan Aydogdu
evet açıldıktan sonra kılıtlı dıyo...peki ne kodu girecem oraya eger kod cıkarsa.....

şimdiden saol

Kitapciğinızda veya aracınızın ön cam üst sol köşede teyp kode yazar...Onu girmeniz gerekir aksi halde açamazsınız eğer bulamazsanız biraz paranız gidecektir...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

şimdiden saol

Chat odasında değilsiniz, lütfen düzgün yazın...

Yorum bağlantısı
Emre Özen

sanırım birde torpido gözünde bir yerlerde etiket olacaktı yani bizde orada vardı .. bi oralara da bakarsanız bulma ihtimaliniz yükselebilir :yes:

Yorum bağlantısı
Selçuk Dere
sanırım birde torpido gözünde bir yerlerde etiket olacaktı yani bizde orada vardı .. bi oralara da bakarsanız bulma ihtimaliniz yükselebilir :)

Merhabalar kutup başını söküp 3o sanıye bekleyeceksin teyp de code yazarsa kodu girip teyibin radyo frekansı arayan sol orta tarafta olan dügmenin sag tuşuna basılı tutacaksın.eger teyipte error yzıyosa ugrama teyipçiye götürmen lazım.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mehmet Eyiler
(düzenlendi)

Selam arkadaşlar. connectimizin cd çaları code istiyor fakat error veriyor yazamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

tarihinde Ahmet Kıyak tarafından düzenlendi
SLM ARKADAŞLAR>Selam arkadaşlar, başlık
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sanada selam, yalnız buradakiler (ben hariç :) ) senin arkadaşın olacak yaştan bir hayli büyükler. Olsa olsa abilerin olabilirler. Ayrıca forumda kısaltma kullanmıyoruz kardeşim. :)

Soruna abilerim cevap verirler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Eyiler
(düzenlendi)

mehmet abi hiç şifre girmedik aracın aküsü bitmişti fakat aküyü kutup başından çıkarmadık CD ÇALAR akü bittikten sonra böyle oldu code yazıyor ardından error veriyor şifre yazamıyorum

Sanada selam, yalnız buradakiler (ben hariç :) ) senin arkadaşın olacak yaştan bir hayli büyükler. Olsa olsa abilerin olabilirler. Ayrıca forumda kısaltma kullanmıyoruz kardeşim. :)

Soruna abilerim cevap verirler.

Foruma yeni üye oldum. Kusura bakmayın.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
FORUMA YENİ ÜYE OLDUM KUSURA BAKMAYIN
Yorum bağlantısı
Mehmet Eyiler
(düzenlendi)

CODE yazıyor. ERROR veriyor sürekli değişiyor ikisi Çağlar abi. :( CD Çalar 'ın kodunu giremiyorum hatta akünün + kutup başını çıkardım 1-1.5 saat bekledim taktım gene aynı şeyi yazıyor

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
CODE YAZIYOR ERROR VERİYOR SÜREKLİ DEĞİŞİYOR İKİSİ CAĞLAR ABİ :( CD ÇALAR IN CODESİNİ GİREMİYORUM
Yorum bağlantısı
Mehmet Eyiler

Teybi söküp takın..

sanayiden elektrikçi abimizi aradık teyp i sökmene gerek yok dedi akünün kutup başını çıkarsan yeter dedi bende çıkardım 1.5 saat kadar bekledim kitapdada öyle yazıyor zaten sonra taktım aynı şeyi yazıyor...

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

CODE yazdıktan hemen sonra mı ERROR veriyor.. Yanı hiç bir işlem yapmanıza zaman kalmıyor.. Yanlış anlamamışım değil mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teybi sökmekle aküyü sökmek aynı şey değildir..

Buna benzer bir örnek de gem modülüdür.. onda sorun olduğunda da bizzat gem modülünü sökmek gerekir.. Akü sökmek yetmez..

Yorum bağlantısı
Mehmet Eyiler

CODE yazdıktan hemen sonra mı ERROR veriyor.. Yanı hiç bir işlem yapmanıza zaman kalmıyor.. Yanlış anlamamışım değil mi?

evet sercan abi doğru anlamışsın

Buna benzer bir örnek de gem modülüdür.. onda sorun olduğunda da bizzat gem modülünü sökmek gerekir.. Akü sökmek yetmez..

mehmet abi ilgin için teşekkürler yarın sabah birde teyip i sökeyim inşallah işe yarar

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

evet sercan abi doğru anlamışsın

5 sene 2007 GLX kullandım.. Çok kez akü öküp taktım hiç böyle sorun yaratanı görmedim ama cihazı söküp takmak mantıklı gibi görünüyor.. Ya da bilinmeyen bir nedenden dolayı kısa devre falan yapmış olabilir mi acaba diye düşünmüyor değilim :nea:

Yorum bağlantısı
Mehmet Eyiler

5 sene 2007 GLX kullandım.. Çok kez akü öküp taktım hiç böyle sorun yaratanı görmedim ama cihazı söküp takmak mantıklı gibi görünüyor.. Ya da bilinmeyen bir nedenden dolayı kısa devre falan yapmış olabilir mi acaba diye düşünmüyor değilim :nea:

akü bittikten sonra böyle oldu zaten dünden beridir aracın teyip kodunu bulmaya çalışıyordum en sonunda torpitonun içinde buldum ama giremiyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Eyiler

ABİ TEYİP İ SÖKTÜM 2 SAAT BEKLEDİM TAKTIM GENE DÜZELMEDİ SANIRIM OLMIYACAK BU TEYP

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...