İçeriğe Yönlendir

Connect - Teyp Kod Sorunu

Halil Kaya

Recommended Posts

Mehmet Fatih Besni

www.pumapeople.com sitesinde M kodu çözebilirsiniz

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİTEYİ BAYA Bİ ARAŞTIRDIM ANCAK KODU BULMADIM YİNE M SERİSİ KODU VERİYOR AMA BENİM ETİKETTE M SERİSİ VEYA V SERİSİ İLE BAŞLAYAN BİR SERİ NO YOK N YAPMALIYIM BİLGİNİZ VARMI  

TEYBİN MODELİ TB-9123T 

BARKOD SERİ NO: 9123T019832

SAĞ ALT KÖŞEDE BİR NUMARA DAHA VAR SERİ NO GİBİ BAŞINDA HARF YOK NO'DA ŞU ŞEKİLDE 021160

Yorum bağlantısı
Mehmet Gökdoğan

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİTEYİ BAYA Bİ ARAŞTIRDIM ANCAK KODU BULMADIM YİNE M SERİSİ KODU VERİYOR AMA BENİM ETİKETTE M SERİSİ VEYA V SERİSİ İLE BAŞLAYAN BİR SERİ NO YOK N YAPMALIYIM BİLGİNİZ VARMI

TEYBİN MODELİ TB-9123T

BARKOD SERİ NO: 9123T019832

SAĞ ALT KÖŞEDE BİR NUMARA DAHA VAR SERİ NO GİBİ BAŞINDA HARF YOK NO'DA ŞU ŞEKİLDE 021160

ruşlardan buldum ben 1 ve 6 tuşlarına basılı tut seri numrası çıkar büyük ihtimal M dir kodu
Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Besni

ruşlardan buldum ben 1 ve 6 tuşlarına basılı tut seri numrası çıkar büyük ihtimal M dir kodu

denedim yine olmadıı

Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Besni

Servise giteceksin

denedim yine olmadıı

En sonunda ECU beynini söktüm epromdan okudum yaptım ne kodmuş arkadaş ya

Yorum bağlantısı
Omerguray

Mrb banada yardimci olurmusunuz typ code istiyor m 067619

Yorum bağlantısı
Ayhan gülecen

arkadaşlar benim teybin serial numarası bu: V462653

bana acil kodunu verebilecek arkadaş varmı

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erol ÜNLÜ

Arkadaşlar bende 2010 model Connect var. Teyp seri nosu V 056508 Teyp kodunu bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Anıl Aşık

abilerim iyi günler ford connect teyp bim bozulduğu için yeni bir tane aldım onunda kodu yok teyp in seri nosu m129095 yardımcı olabilecek biri varmı acaba  ??

Yorum bağlantısı
Anıl Aşık

abilerim eski teyp im bozulduğu için yeni teyp aldım fakat onunda kodu yok bu konuda yardımcı olacak biri varmı teyp seri nosu m129095 

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

abilerim eski teyp im bozulduğu için yeni teyp aldım fakat onunda kodu yok bu konuda yardımcı olacak biri varmı teyp seri nosu m129095

0535 dener misiniz?

Yorum bağlantısı

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mutlu Battal

merhaba,

konu kapandı mı bilmiyorum ama akü değişiminden dolayı teyp kodu sorunu yaşıyorum. Teyp seri nosu V083849 . yardımcı olursanız müteşekkir olurm.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Servise başvuru yapmanız gerekebilir, bir sanırım yurtdışından birisi kod verebiliyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Orhan Uçar

Merhaba arkadaşlar. Bende formdaki bazı arkadaşlar gibi 2009 model connet aldım aldığımda teybinin çalışıp çalışmadığına hiç bakmadım. Sonradan farkettimki teyp code error veriyor. arabanın mümkün olan her yerini aradım kodu bulamadım. sitelerden aradım her hangi bir sonuca ulaşamadım. teybin seri munarası TP9123T012834 Sağ alt köşede ise 021160 diye bir numara var teybin üzerinde v yada M serisi diye birşey yazmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yanlış hatırlamıyorsam code error 10 defa hatalı şifre girildikten sonra gelen uyarı. Eğer öyle ise maalesef teyp çöp oluyor, yedek parça niyetine belki kullanılır. Enter pin yazarak 4 adet tire şeklinde çizgi var ise sıkıntı değil kurtarılabiliyor.

Teybin üzerinde M veya V ile başlayan kod olması lazım.

Örnek resimler aşağıdaki gibidir.

Ford-V-Serial-Number-Label.jpg

ford-m-radio-codes-irc.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Orhan Bey in teybi farklı olabilir,cd girişinin altında Ford yazan çin cd çalarlarından olabilir.

Yorum bağlantısı
Orhan Uçar
On 28.07.2018 at 23:18, Sermet Gündoğdu yazdı:

Orhan Bey in teybi farklı olabilir,cd girişinin altında Ford yazan çin cd çalarlarından olabilir.

Aynen kardeş malesef çin malı

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Köksal Yılmaz
On 28.07.2018 at 11:39, Selçuk Bakış yazdı:

Yanlış hatırlamıyorsam code error 10 defa hatalı şifre girildikten sonra gelen uyarı. Eğer öyle ise maalesef teyp çöp oluyor, yedek parça niyetine belki kullanılır. Enter pin yazarak 4 adet tire şeklinde çizgi var ise sıkıntı değil kurtarılabiliyor.

Teybin üzerinde M veya V ile başlayan kod olması lazım.

Örnek resimler aşağıdaki gibidir.

Ford-V-Serial-Number-Label.jpg

ford-m-radio-codes-irc.jpg

Gardaşım şase nodan teybin seri nosu ve/veya şifresini bulma şansı var mı?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Gardaşım şase nodan teybin seri nosu ve/veya şifresini bulma şansı var mı?

Teknoloji o kadar ilerledi mi ya :D 

Şaka bir yana pek sanmıyorum ama olsa bile serviste felan olur her halde.

Senin araca mı lazımdı?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Selçuk Bakış yazdı:

Teknoloji o kadar ilerledi mi ya :D 

Şaka bir yana pek sanmıyorum ama olsa bile serviste felan olur her halde.

Senin araca mı lazımdı?

Yok yav, yeğenin şirket arazisinde kullanılan arabasının aküsünü sökmüşler teyp gitmiş tabi, şimdi sökerken biri görse işgillenir diyor(kurumsal biyer), onun için sordum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Yok yav, yeğenin şirket arazisinde kullanılan arabasının aküsünü sökmüşler teyp gitmiş tabi, şimdi sökerken biri görse işgillenir diyor(kurumsal biyer), onun için sordum.

Anladım, aslında servisine sormakta fayda var, modeli yaz bence, belki bir çıkıp şöyle olur deyiverir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mehmet AÇİKGÖZOĞLU
Köksal Yılmaz yazdı:

Aracın modeli kaç

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...