İçeriğe Yönlendir

Connect - Yeni Connect Böyle Olmalıydı Bence..

Önder Kurtcalı

Recommended Posts

Uğur Kamil

İlk bakışta bana da öyle geldi ama dikkatli inceleyince ayrıntılar gerçek olduğunu belli ediyor. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

bütün arkadaşlara merhaba aranıza yeni katıldım resmi yüklemek için baya uğraştım olmadıysa da kusura bakmayın.

:nazar:

Önder, farı kim yaptı ise ellerine sağlık. Çok güzel iş çıkarmış. İnşallah odak ve kesilme çizgisi gibi hayati detaylarda yerindedir.

Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

İyi akşamlar herkese. Araç hakkında 35 görüş yazılmış bunlardan 3-4 arkadaş  tarafından beğenilmiş diğer arkadaşlar kazasız belasız binmek nasip etsin bile dememiş. Arkadaşlar aracı bu hale getirmem (boş vakitlerimde) 5 senemi aldı. Araç üstünde görünen görünmeyen (ön arka tanpon,8000 zenon çift mercekli ve kısalarda  4 merceğin aynı anda yanıp birer tanesinin selektör yapan farlar,30000 zenon ön sisler ve yarısı gündüz led yarısı sinyal yanan led sistemi, arka bagajlara uzayan 3d stoplar,yan marşpiyeller,çift çıkışlı eksoz ve uçları, f1 çakar lamba, aracın arkasını alçaltmaya yarayan aparatlar) (makasları hiç bozmadan) herşeyiyle kendim yaptım. Ne kaportacıya ne boyacıya ne tamirciye ne de elektrikciye uğramadım. ister inanın ister inanmayın. Ben yazılardan aracın beğenilmediği kanaatına vardım başka resim koymaya gerek yok o zaman. Herkese iyi akşamlar teşekkürler saygılar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Alınganlık yapmışsınız. Yukarıda yazdığınız açıklamayı ilk mesaja yazaydınız keşke.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

siz tek resim koyunca herkes fikrini tam açıklayamıyor aslında araç hakkında yaptıklarınızı fotolarla destekleseydiniz daha olumlu sonuçlar alırdınız bu piyasada connectle insanlar yeni yeni uğraşıyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

8000, 30000  :shok:

Güle güle kullanın :)

Emek verilmiş her araç güzeldir.. Bazıları çok güzeldir.. Bu forumda konusu açılmış her araç yorumlanır.. 

Bülent Bey'in de dediği gibi, genelde abartılı olmayan ama can alıcı modifiyeleri daha çok beğeniriz.. 

Bu aracın her yeri orjinal ama farları bu şekilde olsa idi, eminim herkesin dibi düşecekti.. Malesef abartılı tamponunuz bunu gölgeledi.. 

Tamponu ben beğenmedim.. 

Kapı kollarının gövde rengine boyanması tampondan daha çok ilgimi çekti.. Daha çok yakıştırdım.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Aracınızı arabam bölümünde de tanıtabilirseniz kesinlikle sayfalar nazar boncuğu ve güzel dilekler ile dolu yorumlara sahip olurdu.Forumumuz her şekilde sizinledir.Yüreğinizi serin tutun yaptıklarınızı ilğili konularda paylaşın hem sorunlara çare bulunur yada yaplanlara şurası burası olmamış yada güzel olmuş denir,hem aramızdaki bağ güçlenir. Tek 1 resim eklenerek ve yaptığım bu denilince sadece yapılana odaklanılıyor bu normaldir çünki sizin yaptım kelimesine karşılığı bu.

:nazar:

Tamponun o sis farının mercedes tarzı yerleşimini bile gizlemesi nedeniyle yorum gelmemiş,ben hatta sanki emin değilim resmi 1 kaç defa büyüterek inceledim orada led dizaynıda görüyor gibiyim.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Uğur Kamil

Bulunması uzun sürdü. Bulan arkadaşada helal olsun.

Eskiden olsa bulmam kolaydıda artık pek araştırmıyorum. Öylesine bakarken denk geldim.

Bu arada farların ve stopların ayrıntılı resimlerini ve videolarını ekleme şansınız varmı??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İlanda kendi dizaynı olduğunu yazmış.İlğimi çektiş değişik bir çalışma.Umarım far ve stop için detaylı foto paylaşımı yapar. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Kurtcalı

önder abi buda benden sana gelsin ozaman :)

Sağolasın. Güzel ama özel değil.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben çok beğendim. Gördüğüm en güzel ve en farklı connect diyebilirim. Hele ki hepsini kendinizin evde yapması inanılmaz. :nazar: 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Panjuru düz yerine 3 boyutlu içe girintili çıkıntılı yaparsanız daha güzel görünün önkısım. birde tampon ve panjurun ızgaraları siyah olmalı ;)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Araç üzerinde yapılan teknik değişiklikler 1 ay içerisinde ilgili trafik şubesine bildirilmeli....Şaka bir tarafa güzel olmuş ancak tampon bütün yapılan güzellikleri gölgeler gibi olmuş.

Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Geceler benim gündüzler sizin olsun.  :) Fotoğraf kalitesi iyi değil yapacak birşey yok. Yorumlar için teşekkürler..h0w92JB.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...