İçeriğe Yönlendir

K210S 110 Glx Mi 110Ps Glx Mi

İzzet Aydın

Recommended Posts

İzzet Aydın

Arkadaşlar 2008 model k210s 110 glx ile 110 ps glx arasında ne fark var? Yoksa her ikisi de aynı mı? Anlayamadım ben :( bir de 2008 modellerde yol bilgisayarı var mı 110' luklarda?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

ESP farkı var diye biliyorum..Evet Anlık Tüketim dışında Yol Bilgisayarı mevcut

Yorum bağlantısı
İzzet Aydın

ESP farkı var diye biliyorum..Evet Anlık Tüketim dışında Yol Bilgisayarı mevcut

Ben farkına varamadım yol bilgisayarının. Acaba bir yerden aktif mi edilmesi gerekiyor? Benimki k210s 110 glx modeli

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ben farkına varamadım yol bilgisayarının. Acaba bir yerden aktif mi edilmesi gerekiyor? Benimki k210s 110 glx modeli

Motor 1.8 TDCİ mı ?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Evet 1.8 TDCİ k210s 110 glx

Connectlerin 2009'a kadar olan 75ps.90ps.110ps GLX dahil hiçbirinde Yol Bilgisayarı yok..

2009'dan sonraki çıkan GLX'lerde ESP, Ön Cam Isıtma, Far Sensörü standart.

Yorum bağlantısı
İzzet Aydın

Connectlerin 2009'a kadar olan 75ps.90ps.110ps GLX dahil hiçbirinde Yol Bilgisayarı yok..

2009'dan sonraki çıkan GLX'lerde ESP, Ön Cam Isıtma, Far Sensörü standart

O zaman benim araçta ESP, ön cam ısıtma ve far sensörü mevcut değil. Bir de bu iki model arasında donanım açısından ne farklar mevcut? Pek bilgi sahibi değilim bu araçlar hususunda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Benimde çok bilgim yok Connect hakkında ama aklıma gelen başlıca farklar bunlar.

Ön Cam Isıtma

ESP

Yokuş Kalkış Sistemi (Hill Holder)

Far ve Yağmur Sensörü

Yol Bilgisayarı

Kararan Dikiz Aynası

Park Sensörü

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İzzet Aydın

böyle bir farkı bilmiyordum amaglx dışında  glx delüx diye bir model var onu anlayamadım.

çok fazla çeşit var anladığım kadarıyla. o zaman 110 ps glx k210s glx den daha iyi.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

böyle bir farkı bilmiyordum amaglx dışında  glx delüx diye bir model var onu anlayamadım.

110ps. GLX'ler en fulü, daha donanımlısı yok.. 90ps. GLX Deluxe olanlar var..

Yorum bağlantısı
İzzet Aydın

110ps. GLX'ler en fulü, daha donanımlısı yok.. 90ps. GLX Deluxe olanlar var..

110 PS GLX lerde 4 hava yastığı mı var?,

Yorum bağlantısı
İzzet Aydın

Arkadaşlar 2008 model k210s 110 glx ile 110 ps glx arasındaki özellik farklarını ayrıntılı bilen var mı? Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Connect 2007 de kasa değiştirdi.. 2009 da makyajlandı..

2007de değişen kasa 4 hava yastığı, asr park sensörü başlıca özellikleridir.

2009da makyajlanan kasada yol bilgisayarı, esp, far-yağmur sensörü ön cam ısıtma gibi özellikler mevcuttur..

K210S 110 ps Connectlerin kendi adıdır..

Yorum bağlantısı
İzzet Aydın

Connect 2007 de kasa değiştirdi.. 2009 da makyajlandı..

2007de değişen kasa 4 hava yastığı, asr park sensörü başlıca özellikleridir.

2009da makyajlanan kasada yol bilgisayarı, esp, far-yağmur sensörü ön cam ısıtma gibi özellikler mevcuttur..

K210S 110 ps Connectlerin kendi adıdır..

o zaman k210s ile 110 ps glx aynı şeyler oluyor heralde. 

Yorum bağlantısı
Onur Karakay

o zaman k210s ile 110 ps glx aynı şeyler oluyor heralde. 

aynen öyle.k210s aracın kodudur.110 luklar glx dir.ama yeni modellerin eskilerden artısı; 

E5 motor,Esp,yokuş yardım,yağmur park ve far sensörü,ısıtmalı ön cam ve cam suyu motoru,yan hava yastıkları.bu özellikler plus paket olarak adlandırılıyor. piyasadaki yeni connect'lerin %99u plus paketlidir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar 2008 model k210s 110 glx ile 110 ps glx arasında ne fark var? Yoksa her ikisi de aynı mı? Anlayamadım ben :( bir de 2008 modellerde yol bilgisayarı var mı 110' luklarda?

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

aynen öyle.k210s aracın kodudur.110 luklar glx dir.ama yeni modellerin eskilerden artısı; 

E5 motor,Esp,yokuş yardım,yağmur park ve far sensörü,ısıtmalı ön cam ve cam suyu motoru,yan hava yastıkları.bu özellikler plus paket olarak adlandırılıyor. piyasadaki yeni connect'lerin %99u plus paketlidir.

Bir düzeltme yapayım :biggrin:

Yan hava yastıkları yeni Connectler değil eskilerinde de var ;)

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Biri yüksek tavan ve azdaha uzun diğeri ise normal piyasada sıkca rasladıgınız ve şuan sizin kullandıgınız aracınız.

Donanım olarakta 2 hafa yastıgı daha az, iç döşeme rengi farklı, jantlar farklı, tamponlar boyasız, cd çalar farklı 2009'modele kadar hatırladıgım bunlar.

Siz 2009'dan sonra üretilen makyajlı kasayımı soruyorsunuz??

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Biri transit biri tourneo olabilir

Yada biri connect biri tourneo da olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...