İçeriğe Yönlendir

Yeni Makinem Nasıl

Serdal Soysal

Recommended Posts

Serdal Soysal

Teşekkür ederim Lokman abim.

Hayırlı olsun, güle, güle kullan

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Sağol Hakanım, babasının yolundan gidiyor. Hem arabalara hemde motorlara merağı çok.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Serdal Soysal

Jantlara kırmızı şerit çektim nasıl olmuş?

Aslında çekince esniyormuş sonradan öğrendim ama bide parçaları orantısız kesmisim sanırım.

aad41d5e47b34b1e4aaf76e867282715.jpg

417dec5d2824c1e1cc5b1140058ba033.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serdal Soysal

Arkadaşlar dün bir şey fark ettim, lastiklerim takılırken dönüş yönleri ters olmuş. Yaklaşık 3000km dir boyleler. Bu sekilde devam etsem mi yoksa duzelttirsem mi?

c8b02fd8d44cd5ad468dd086b7dc2cf0.jpg

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Söküp takması çok tefaruatlı oldugundan dolayı bi sorayım istedim, araba olsaydı hiç düşünmezdim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

düzelttriin. arabaya göre ters tir desenler

arkadaki case dolu iken sürüş dinamiği çok değişiyor. parkta kask koyma dışında dikkatli olmalı.

Evet... Sat, akıl işi değil bunlar..

pisiklet daaa tehlikeli lem
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Serdal Soysal

Merhaba arkadaşlar 3ncü motorum olarak Yamaha XMAX 250 ABS tercih ettim ve geçen hafta almak nasip oldu.

İlk uzun yolumuda yapmış oldum. Ayvalık-Eskişehir arası gayet keyifli yol tutuşu Honda PCX ten sonra iyi geldi.

Daha iyilerinin her zaman sizlerin olması dileğime....

c6bba45088e0ffd6d4df8117cc5d38e6.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
2 saat önce, Serdal Soysal yazdı:

Merhaba arkadaşlar 3ncü motorum olarak Yamaha XMAX 250 ABS tercih ettim ve geçen hafta almak nasip oldu.

İlk uzun yolumuda yapmış oldum. Ayvalık-Eskişehir arası gayet keyifli yol tutuşu Honda PCX ten sonra iyi geldi.

öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

Sele sert diye konuşuluyor her yerde. Sizin düşünceleriniz neler? Artılar, eksiler?

SYM Joymax ve Daelim S3 ve bunun arasında kaldım, niyetim var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
30 dakika önce, Özdemir Deniz yazdı:

öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.

Sele sert diye konuşuluyor her yerde. Sizin düşünceleriniz neler? Artılar, eksiler?

SYM Joymax ve Daelim S3 ve bunun arasında kaldım, niyetim var...

Sele bence yeterli geldi 2 saat inmeden malüm yerlerim uyuşmadan gidebildim. Bir haftalık kullanıma göre tavsiye edebilirim.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)
5 saat önce, Serdal Soysal yazdı:

Serdal sürprizlerle dolusun, motora da mı biniyorsun? :=) bende sewerim, tercihim jant ebatı daha büyük olanlar enduro yani.. niyetim var yıllardır ama icraat yok.. :=)
Allah kaza bela vermesin.. 

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
Serdal sürprizlerle dolusun, motora da mı biniyorsun? :=) bende sewerim, tercihim jant ebatı daha büyük olanlar enduro yani.. niyetim var yıllardır ama icraat yok.. :=)
Allah kaza bela vermesin.. 

Sağol kardeşim, inşallah hayırlısıyla alırsın bende istiyorum ama bütçemi geçiyor istediklerim 30-35bin ₺ bantında.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vay bee, benim planda bu yaz motor almak, niyet Honda NC750X DCT oto şanzıman, bakalım hayırlısı artık...

Kazasız belasız bin kardeş, 110-120 yi geçme, temkinli ol, Allah ileri bakmayı ve görmeyi nasip etsin...

:nazar::nazar:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. X-max sevdiğim modellerden biri...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...