İçeriğe Yönlendir

Iphone 5S/5C Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Mert Yeldan

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Hayırlı olsun kardeşim. Güle güle parmakla :)

Eyvallah Kardeşim. İlkgünden parmaklamadığım yeri kalmadı zaten :)
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben de niyetlendim Gold 5s'e. Ağustos'u bekliyoruz bakalım :p Hayırlı olsun İlteber ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Teşekkür Ederim Mert. Darısı başına inşallah..

Bu arada Home tuşunu kullanmadan ekrandan birçok şeyi yöneteceğimiz bir yuvarlak ikon oluyordu. İos7'de o nerede bulamadım. Hatırlayamadım nereden yaptığımı şimdi

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Teşekkür Ederim Mert. Darısı başına inşallah..

Bu arada Home tuşunu kullanmadan ekrandan birçok şeyi yöneteceğimiz bir yuvarlak ikon oluyordu. İos7'de o nerede bulamadım. Hatırlayamadım nereden yaptığımı şimdi

Ayarlar, genel, erişilebilirliki, assistivetouch mıydı neydi

Sağolasın, bekliyoruz bakalım Ağustos'u 5 ay kaldı :p

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Teşekkür Ederim Mert oldu şimdi. Buna çok alıştım. Olası Home Tuşu arızasınında önüne geçiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güle güle kullan.

03.03.1903 ne ifade ediyor İlteber? :p

Tabiki, Türkiyenin en köklü klubunun kuruluş tarihi. 19.03.2014'tede dünya Beşiktaşlılar Gününü kutlayacağız inşallah :p
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Tabiki, Türkiyenin en köklü klubunun kuruluş tarihi. 19.03.2014'tede dünya Beşiktaşlılar Gününü kutlayacağız inşallah :p

:D

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ne gülüyorsun len :D

1967 yılında bizim 3 şampiyonluğumuz vardı :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

1963 o abi. :D X2

Köy takımlarının kuruluşlarını aklımda tutamıyorum :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Köy?

Nüfus:3.000.000

Bursa'ya saygım sonsuz. Osmanlının başkenti idi :)
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Her zaman her yerde en büyük FairPlay. :)

Hepimiz Osmanlı Torunu'yuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ne durumda makine? Şarj nasıl gidiyor? Sıkıntı var mı?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ne durumda makine? Şarj nasıl gidiyor? Sıkıntı var mı?

Mert 4s'e göre aynı uygulamalar yüklü şekilde sarjı çok daha iyi.. Hafif ve daha ince olması sebebi ile cepte var mı yok mu belli değil. Ekran görüntüsü çok daha iyi. Farklı bir marka telefon kullanıyor izlenimi yaratıyor. Parmak izi okuyucu özelliği çok hızlı ve stabil çalışıyor..

Tasarımı çok daha güzel

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mert 4s'e göre aynı uygulamalar yüklü şekilde sarjı çok daha iyi.. Hafif ve daha ince olması sebebi ile cepte var mı yok mu belli değil. Ekran görüntüsü çok daha iyi. Farklı bir marka telefon kullanıyor izlenimi yaratıyor. Parmak izi okuyucu özelliği çok hızlı ve stabil çalışıyor..

Tasarımı çok daha güzel

4s ile hız ve kararlılığı nasıl? Mesela 3g hızın aynı şebeke olmasına rağmen arttı mı? Ya da wifiden bağlantı 4s e göre hızlandı mı mesela?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

4s ile hız ve kararlılığı nasıl? Mesela 3g hızın aynı şebeke olmasına rağmen arttı mı? Ya da wifiden bağlantı 4s e göre hızlandı mı mesela?

Aynı internet paketi ile kullanıyorum. 3g hızı ve wifi hızı hissedilebilir derecede çok daha iyi.. Edge hızında hiçbir farklılık yok. Oda sağlayıcıdan dolayı. Hatta edge direkt çöp. Facebook uygulamasını bile zor açıyor
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

5 ile 5s arasında hız farkı nasıl acaba? İşelmci farklı olduğu içinmuhakkak bir fark vardır ama,çok mu değil mi?Merak ettim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...