İçeriğe Yönlendir

Hyundai İ30 Mu? Yoksa Kia Ceed Mi?

Yusuf Dilekci

Recommended Posts

Ali Gök

hangisi büyükse onu alırdım i 30 ve ceed arasında kalsam. Lakin ceed e göre i30 un alıcısı daha çok olacaktır

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Konfor= Ceed,İkinciel= i30,Şekil= Ds4 

Cebinizdeki miktar ve ne istediğiniz önemli aslında seçimi ona göre yapmanız yarar var... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derya Koç

Bir arkadaşımda dizel otomatik ceed vardı şanzımandan iki kere sorun yaşadı. 2010'du sanırım. Yüklü miktarlarda para harcamıştı. Bence İ30

Yorum bağlantısı
Misafir

Kesinlikle ceed ve Manuel derim hem yakıt hem güç hem sportif hem iç konsol Vs daha modern ama yinede karar sizin

Yorum bağlantısı
Misafir

Ds4 dsport prestige paket alıyordum bir dönem, kafaya çok takmış uzun uzun aramıştım. 2 kere farklı bayilerde test sürüşü yapıp şanzımanı hiç beğenmemiştim.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Ds4 digerlerinden cok daha iyi bir arac kalite acisindan.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ceed bi tık daha janjanli i30 a göre, diğer seçeneği yok sayıyorum.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ceed bi tık daha janjanli i30 a göre, diğer seçeneği yok sayıyorum.

:rtfm::elisopali:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

:rtfm::elisopali:

Abi kangoonun bile arka camları açılıyor. Kaliteyi çok yükseltmişler senin arabadan sonra [emoji1]

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Paraları aynı ise, iç dizayndan dolayı Ceed i tercih ederdim.. Uzay gemisi gibi.. Ancak İ30 daha ucuz ise İ30. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Emin Uz

Forum genel olarak 2ye bölünmüş durumda hatta 3e.. Bence i30.. bence piyasası daha hızlı olan bir araba düşünülmeli..

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Arka cam önemli değil derseniz ds4 ama önemli derseniz ben i30 alırdım bu üçü arasından

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Herkes Ceed diyor ama bu aracın 2. elleri nedense prim yapmıyor.. Bu yüzden 2. el kaygınız yoksa bende Ceed öneririm ancak birazda aldığım mal değer kaybetmesin hemen alıcı bulsun derseniz kötünün iyisi olarak bu dedikleriniz arasında i30 öne çıkar..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Herkes Ceed diyor ama bu aracın 2. elleri nedense prim yapmıyor.. Bu yüzden 2. el kaygınız yoksa bende Ceed öneririm ancak birazda aldığım mal değer kaybetmesin hemen alıcı bulsun derseniz kötünün iyisi olarak bu dedikleriniz arasında i30 öne çıkar..

Abi eniştem benim de yönlendirmelerim ile 2013 temmuzda sıfır ceed sw dizel otomatik aldı 56200 tl ye şu an 65000 civarında gider 2. El olarak(araba 20000 km olmadı). Ceed filoda gorulen veya piyasada bol olan bir araba olmadığından az satılıyor alan da memnun olduğundan mecbur kalmadıkca satmıyor. Daha iyi bir distribütör ile çok daha iyi noktalara gelebilecek bir marka.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)

Kâr yapmak amacı var ise VW alın aracı aldıktan hemen sonra sıfır fiyatının üzerinde satarsınız[emoji23]

Ama bu 3 araç arasında i30 alıncak tek araçtır sitroenden nefret ederim Kia=Hyundai ama kia soğuk geliyor bana i30 test ettiğim ve çok beğendiğim Araç

tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Ben aracımı almadan önce baya bir İ30 ve ceed arasında git gel yaşadım İ30 lar daha hoşuma gitmişti. gerçi araçların ikiside aynı alt yapıya sahip sadece görsel olarak farklılıkları var hangisi hoşunuza gidiyorsa bence onu alın. Ben ikisinide almadım gidip a3 aldım. Ama bu bulduğum araç önüme çıkmasaydı heralde i30 almıştım

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bora Yetkin

DS4 mü ? CEED mi ? yoksa İ30 MU ?

DS4 otomatik diğerleri manuel vites , birde bilenlere soruyorum ds4 ün otomatik vitesi nasıl promlemlimi vites

geçişlerinde sorun oluyormu çok sarsarmı ?

tşk ler

Ds4 gecen hafta galeride inceledim disi on numara ici hic hosuma gitmedi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...