İçeriğe Yönlendir

Hyundai İ30 Mu? Yoksa Kia Ceed Mi?

Yusuf Dilekci

Recommended Posts

Ünal Şentürk

Kia ceed hem donanım hem dizayn olarak bence çok güzel. 0 ini almaya niyetlenmistim bi ara bütçe çıkaramadık. Hyundai kasasının inceliği ile hoşuma gitmiyor kia ceed derim ben

Kasa ince derken hocam.. donanım i30 da daha fazla emin olun. artı tip te aynı şekilde arkadan ceed benim gözümde düz fiesta gibi bir albenisi yok.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar Merhaba.

Yaklaşık 4 yıldır 2004 model Ford Fiesta 1.4 TDCI otomatik kullanıyorum. Artık arabamızı biraz büyütme vakti geldi.

2.el 60.000 tl. civarlarında 2-3 yaşlarında dizel otomatik almayı düşünüyorum. 

Yaptığım ön incelemelerde hyundai i30 (elite ya da style) veya kia ceed (consept plus) almayı niyetlenmeye başladım. Her iki aracın dizaynı ve özellikleri fiyatlarına göre güzel.

Bu konuda bana tavsiyede bulunacak varmı? Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Merhaba Serdar Bey,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı

Makyaj öncesi 6 ileri klasik tip otomatik makyaj sonrası çift kavrama yarı otomatik oldular adı dct olarak geçiyor

Accent blue lar ne zaman makyajlandı peki? 

Yorum bağlantısı

2015 olması lazım 2015 den itibaren tüm otomatikler dct yaptılar

Fiyatları çok cazip blue ların aslında 

Yorum bağlantısı

B sınıfı ama yinede güzel araç lineayı pejo 301 leri cebinden çıkartır ama biraz ufak gibi onlara göre

Valla orasını bilmem ama fena kaçıyor meret rampada :) 

Yorum bağlantısı

Çipledin mi birde accent blue bildiğin tokat makinası :)

Çiplenmemiş hali ile bile fena ağlatmışlığı vardır beni :) 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Dct şanzıman ile 128 hp olan motorlar revize oldu euro normları gereği 134 hp ye çıktı motorlar

Güncellemeler ile 115 128 ve 134 olarak devam ediyor motolar. Hyundai ve kia birde araçları hafifletirse tutamaz kimse i30 lar 1450 kilo civarı. Opel bunu yaptı 250 kilo hafifletti yeni kasada astrayı

Kuryeyi satıp böyle birşey alabilirim diyorum babam için, tam otomatik olması şart ama.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-otoport-29-siran-otomotiv-den-2013-boyasiz-otomatik-camerali-313272577/detay

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

ceed, i30 al az daha koyup, accentle aralarında bayaaaaaaaa fark var ;)

İkisi de pahalı geliyor 55 bine bile doğru düzgün yok ikisinden de 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İkisi de pahalı geliyor 55 bine bile doğru düzgün yok ikisinden de 

O da doğru, 2013 de sıfırı o paraydı. Bazen kendim için düşünüyorum, bu parayı verene kadar 40 bine dizel otomatik sonata al keyfine bak diyorum kendime. 500 tl vergi az diye 20 bin fazla vericez arabaya.

Yorum bağlantısı

O da doğru, 2013 de sıfırı o paraydı. Bazen kendim için düşünüyorum, bu parayı verene kadar 40 bine dizel otomatik sonata al keyfine bak diyorum kendime. 500 tl vergi az diye 20 bin fazla vericez arabaya.

60 bin altında doğru düzgün patlak olmayan dizel otomatik i30 ve ceed yok gönül ister ama para yetmez 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...