İçeriğe Yönlendir

Bu Jetta Ise Diğerleri Ne? :)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Halis Parlak
(düzenlendi)

Bu jetta ise bendeki araç nedir acaba  :biggrin:

n6ssv.jpg

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik
(düzenlendi)

Beklediği performansı bulamamıştır araçta diye düşünüyorum malum gösterişli araç kapışmak isteyen çok olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

tarihinde Doğu Kemik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

kapışacaksa ne işi var jettayla.gitsin spor arabaya binsin.yazık okadar emek ve para harcayıpta satmaya insan kıyamaz yahu.

Ya da aracı bu hale getirdi ve şimdi de sıkıldı uğraşacak yeni araç arıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

1.6 TDI olsa 54 yerine 84 olabilirdi fiyatı. Tabi kaza durumu nedir bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

n6ssv.jpg

Yukarıda ki fotoğraf ile bu fotoğraf arasında ki 2934817328374 farkı bulunuz  :p  :p  :bravo:

Yorum bağlantısı
Hasan Altıntaş

bence de  performansı yüzünden satıyor arabayı, o güzelliğe o motor az.. :)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Ben daha güzelini gördüm, uzaktan arkayı görünce f30 kasa bmw sandım :)  Keşke fotoğraf çekseymişim :( ufak dokunuşlarla çok güzel hale geliyor bu araç.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bu jetta ise bendeki araç nedir acaba :biggrin:

Abi Araçta birşey yok ki Farların zaten var.

Karlıkçı, Halil'e veya fifty Tuning osmana ver fiberden yapsın..

Biraz yere indir oldu bitti..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Bence Jetta budur gitmeyen bir araba istemem, arkadaşımın 1.6 TDI'nı kullandım son kararım otomatik dizel 2.0 olmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

cetta :)) ama 2.0 tdi dedinmi tadından yenmez :) tamam kırmızı güzel ama 1.2 , 2.0 varken ona bakmam :) maşallah sizin araca  :nazar:

Yorum bağlantısı
Eren Kurt
(düzenlendi)

:D Araç Tokattan bizim buradan Yunus Emre abiye ait. Tüm ekip olarak araç değiştiriyorlar ve bu hale getiriyorlar. Öncesinde Hondo Civic rüzgarı vardı şimdi Jetta rüzgarı esiyor :D Hepsininde birbirinden aşağı kalır yanları yok hepside maşallah çok güzeller. :)

Buda bu arkadaşın bundan önceki aracı pink Civic çok severdim kendilerini :)

sqtvm.jpg

squ0u.jpg

bunlar da diğer Jettalar bu araçlar  yüzünden vw sevgim arttı .

sqtxc.jpg

sqtz8.jpg

sqtzz.jpg

tarihinde Eren Kurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

:D Araç Tokattan bizim buradan Yunus Emre abiye ait. Tüm ekip olarak araç değiştiriyorlar ve bu hale getiriyorlar. Öncesinde Hondo Civic rüzgarı vardı şimdi Jetta rüzgarı esiyor :D Hepsininde birbirinden aşağı kalır yanları yok hepside maşallah çok güzeller. :)

Buda bu arkadaşın bundan önceki aracı pink Civic

Zamanında fiestası da varmış. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Beklediği performansı bulamamıştır araçta diye düşünüyorum malum gösterişli araç kapışmak isteyen çok olur Sent from my iPhone using Tapatalk

Bana da öyle geliyor.Kim görse bunu yolda takılır yani :)

Bence Jetta budur gitmeyen bir araba istemem, arkadaşımın 1.6 TDI'nı kullandım son kararım otomatik dizel 2.0 olmalı.

Ayhan Bey,dayım da bunun 1.6 TDI si var comfortline takas yapalım diyor ama sırf motora alıştığım için sonra pişman olmayım diye giremiyorum.

cetta :)) ama 2.0 tdi dedinmi tadından yenmez :) tamam kırmızı güzel ama 1.2 , 2.0 varken ona bakmam :) maşallah sizin araca  :nazar:

Eyvallah Bahadır kardeşim.Daha iyileri senin olsun inşallah. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Modifiye anlayışı egsoz ucu, krom kapı kolundan öte gitmeyen ehtiyarlar içinde bu araç fazla Mertcim. Herkezler biz gibi genç değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

1.2 tsi mı?  Muahaha. :D

İstediği kadar süslü olsun, nasıl olsa 2-3 saniye görebileceğim, dikiz aynamda gittikçe kırmızı bir nokta halini alacak. :D

Kırmızı noktayı senin benden daha çabuk göreceğini biliyorum 170 lik TSİ jettayı test ettikten sonra. :)

Arabanın jantları on numara ve ilk kez görüyorum sanırım replika bunlar yoksa bir şekilde görürdüm.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ulen biz orjinal mercedes jantı aldık, 6 mm içeri (ET36 olması gerekirken 42 oldu) girdi diye tam solda sürtme yapıyor (gerçi LPG tesisatı yüzünden ama olsun). Millet hayvani jantlarla nasıl geziyorlar.

Şimdi bu adamın jantlar hiç sürtmüyor mu?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yani uzun lafın kısası Halis abi aracını şu şekle cevireyim dersen 2000TL harcamazsın..

Basit bir Modifiye, zaten difizor bizim RS'nin çakması. Geçen Sahin'de gördüm aynısını :D

Renginden dolayı, tatlı göstermiş hepsi bu..

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Yani uzun lafın kısası Halis abi aracını şu şekle cevireyim dersen 2000TL harcamazsın..

Basit bir Modifiye, zaten difizor bizim RS'nin çakması. Geçen Sahin'de gördüm aynısını :D

Renginden dolayı, tatlı göstermiş hepsi bu..

İlteberciğim,arka spoileri de taktım şimdi ara verme vakti.Yayları da söktüm leylek gibi dolaşıyorum :) Dediğin gibi bir hale getirebiliriz ama çok oynamış oluruz arabanın bir ağırlığı var onu kaybetmeyelim :D  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Eninde sonunda pompaya yanaştığımız için gaz pedalına çok haşin davranmıyorum. :D

Zevkin tasarrufu olmaz. (Üstat Süha)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Benim arabanın sevdiğim tarafı, hızlı giderken az yakabilmesi, ara ara gazlamaların ortalama tüketimi çıldırtmaması.

Bu araba kilit trafiği sevmiyor. Yol akacak ki maharetini göstersin. Onun dışında tüketimden gayet memnunum.

Depo dolduralı 500 km oldu. Ortalamam 7.8, güzergahım malum.

Aynen devamlı yüksek hızda gitmek istiyor.Trafik bize göre değil :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...