İçeriğe Yönlendir

Bu Jetta Ise Diğerleri Ne? :)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Engin Özarı

Bugün bir jetta gördüm 2013 model , arka park sensörü yoktu. Sürücü  park ederken çok zorlandı. Bende çok şaşırdım.Standart opsiyon değilmi jettada 

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

sonruuf  :D 

Eray bey sen çok yaşa ben yazacaktım :biggrin:

Jetta doğru yazılmışmıydı bakmadım ? :)

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Bu jetta ise bendeki araç nedir acaba  :biggrin:

n6ssv.jpg

Bu hafta içinde, sabah 8:30 - 8:45 civarı Yenibosna metro durağının oradan hiç geçtiniz mi? Bu aracı sanırım gördüm, gerçekten de çok hoşuma gitmişti eğer bu araç ise :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bu hafta içinde, sabah 8:30 - 8:45 civarı Yenibosna metro durağının oradan hiç geçtiniz mi? Bu aracı sanırım gördüm, gerçekten de çok hoşuma gitmişti eğer bu araç ise :)

Ben ordan geçmedim.Birine verdim mi diye düşünüyorum onu da hatırlamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Ben ordan geçmedim.Birine verdim mi diye düşünüyorum onu da hatırlamıyorum :)

Aracın plakasını görmüş olsam hatırlamanıza belki yardımcı olabilirdim ancak yandan gördüm, direk ilgimi jantlar çekmişti ve araca bayılmıştım :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Aracın plakasını görmüş olsam hatırlamanıza belki yardımcı olabilirdim ancak yandan gördüm, direk ilgimi jantlar çekmişti ve araca bayılmıştım :)

Kubilay,gönlündeki neyse her zaman o senin olsun inşallah.Ayrıca bu jantları takas edeceğim 17 bbs jantlarla bakınıyorum öyle.  :good1:

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Kubilay,gönlündeki neyse her zaman o senin olsun inşallah.Ayrıca bu jantları takas edeceğim 17 bbs jantlarla bakınıyorum öyle.  :good1:

Güzel dileklerin için teşekkür ederim ağabeyim :) Umarım herkes hak ettiği yerde, haklı olarak yaşar. Yeni jantlarını da güle güle kullanasın abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

2795d1374275952-kamber-kaster-airsociety

böyle bir şey mi diyorsun abi? 

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
(düzenlendi)

2795d1374275952-kamber-kaster-airsociety

böyle bir şey mi diyorsun abi? 

Yok kardeşim şunu düşünüyorum..

IMG_1700.jpg

06ZhV.jpg

tarihinde Halis Parlak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Yok kardeşim şunu düşünüyorum..

BBS deyince aklıma o attığım fotoğraf geldi ilk  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

emuzuhed.jpg

Buda benden İstanbul'dan :)

Ahmetcan sanki resimde fotoşantaj var gibi  :D Nasıl lastikler öyle durabiliyor? Hiçbi engebeden geçmiycek bu araç  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Ahmetcan sanki resimde fotoşantaj var gibi :D Nasıl lastikler öyle durabiliyor? Hiçbi engebeden geçmiycek bu araç :unsure2:

Adamlar yapıyor abi :)Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...