İçeriğe Yönlendir

Yeni Suzuki Sx4 S-Cross

Serdar Güngör

Recommended Posts

Serdar Güngör

Suzuki 26 Eylül tarihinden itibaren Türkiye pazarına ilk kez girecek olan ve her yaştan otomobil tutkunlarını kendisine hayran bırakacak Crossover segmentindeki otomobili Suzuki SX4 S-Cross’u 51 bin 600 TL’den başlayan fiyatla satışa sunacak. Ayrıca SX4 S-Cross, 5 yıl & 150.000 km. garanti hizmeti verecek.

onao.jpg

rx1n.jpg
b0u1.jpg
c8v3.jpg
us3h.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Normalini hiç beğenmemiştim inşallah üzerine birşeyler koyabilmişlerdir :)

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bir önceki modeli ile aynı şanzımanı kullanacaksa en azından otomatiği sorunsuz bir Crossover olur. Aracın önü daha güzel olabilirdi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Guzel , kaskaydan malzeme olarak çok daha iyi olacaktır bence...

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı

Bugüne kadar gördüğüm en çok elektronik donanımı olan Suzuki. Fiyatını bilmiyorum ama bu sınıf suvlar özellikle büyük şehirlerde çok rağbet görmeye başladı. Nissan'ın qashqai başarısının ardından her araca şans vermek gerek:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Hasan Semerci

2013 model suzuki S-cross  allgrip  aracımı aldım. kulanıyorum. araç gayet güzel. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bugün bayiye gidip 2022 1.4 boosterjet hybrid olanı inceledim sürdüm. İç hacim güzel. 170 boyum var. Ön koltuğu kendime göre ayarlayınca arkada otursam diz mesafesi gayet iyi. Bagaj da pandizot altı 430lt

Hibrit olayını beğenmedim. Birkaç kere frenle durdum. Ama bazılarında motor stop etti bazılarında etmedi. Normal bi start stoptan daha kötü çalışıyor. Biraz alışkanlık da gerekiyor olabilir. Ya da algoritması gereği motoru stop etmek istemiyor olabilir. Bilemedim. 

klimayı açınca araba sallandı. Bu nasıl hibrit anlamadım. Vites geçişleri hissediliyor. V kayış var zaten. Klima, devirdaim vs tahrikle çalışıyor. Ayağı gazdan çekince motor stop etmiyor e-tsi gibi. Hatta yelken bile yapmıyor. Buna hibrit demek için şahit lazım bence

Bayinin test aracında önceki tüketimlere baktım. 6-8 arası gördüm. Kısa mesafe ve test aracı için gayet iyi. Ben alsam demekki ben de en fazla 8-9 yakarım diye düşünüyorum. 

Araba rakiplerinden ucuz. İç malzeme kalitesi de o yüzden vasat. B segment ayarında. Corolla konforu kesinlikle yok. 

İstanbul içinde yaşamasam alabilirdim ama istatistikler yolumun %80 ağır trafik şartlarında olduğunu söylüyor. Belki bir gün başka şehre taşınırsam alırım. 

0E722A99-0ABA-470A-8FA2-14833EDB366C.jpeg

C665594B-DCC2-4150-80F6-C66700386D04.jpeg

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

4x4 mü

Evet

vitaradan daha büyük

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

tipi kötü ama.

nası yaa bence güzel  Kötü mü?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

orantıları tuhaf geldi bana. gerçi moda böyle ön arkası kalkık arabalarda.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

kokpiti merso eqs ten güzel

tabi canım. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

tabi canım. :D

internet kafeden bi farkı var hiç değilse

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

internet kafeden bi farkı var hiç değilse

mor ışıklı birde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...