İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Tesekkurler cevap icin. Ben galaxy nexus kullaniyorum 2seneden fazladir. Ekrani kirildi gecen gun. Yeni arayislardayim bu ara fiyat performans orani en iyi g2 gibi bakalim kismet

Sen yine nexus al en güzeli  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Sen yine nexus al en güzeli :rolleyes:

Valla karar veremedim nexusa cok alistim aslinda. Yuksek grafikli oyunlar harici sorunda yasatmiyor. Ekranin cami kirildi cok kotu gorunmuyor aslinda. Bi kac secenegim var. Ya boyle kullanirim, ya yaptiririm, yada nexus 5, g2, z1den birini alirim. Ama gorunuse gore buna masraf yapmayip yaza dogru bi telefon alirim. Bakalim kismet:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Valla karar veremedim nexusa cok alistim aslinda. Yuksek grafikli oyunlar harici sorunda yasatmiyor. Ekranin cami kirildi cok kotu gorunmuyor aslinda. Bi kac secenegim var. Ya boyle kullanirim, ya yaptiririm, yada nexus 5, g2, z1den birini alirim. Ama gorunuse gore buna masraf yapmayip yaza dogru bi telefon alirim. Bakalim kismet:)

O zaman nexus 6 derim, şuan en gelişmiş cihaz o gibi duruyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

G2yi uzun zamandir kullananlar memnunmu, ekran sararmasi veya sesin karsi tarafa boguk gitmesi gibi problemlerle karsilasan varmi. Yada herhangi bir problem cikardimi bu gune kadar

4 aydır kullanıyorum, sararma yok, pil süresi süper, ses boğukluğu avea kullanırken vardı, turkcell'e geçtim, diğer kullandığım tüm telefonlardan daha iyi bir ses kalitesine sahip oldu, clash of clans tarzı oyunlarda ısınma var ama telefona bir etkisi olmuyor, önceki telefonlarımdan daha fazla ısınma yok. Daha önce atrixim vardı, sobadan hallice ısınıyordu :) 

Olumsuz yanı; ışıksız ortamlarda kamera çekimi berbat, odaklama bile çok zor yapıyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

O zaman nexus 6 derim, şuan en gelişmiş cihaz o gibi duruyor :)

Su anda en gelismisi o, benim gözümde onda da, fiyati yüksek olacak gibi. Bi aciklansin bakalim, belki de bi kac ay sonra fiyati düsünce ona yönelirim
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

4 aydır kullanıyorum, sararma yok, pil süresi süper, ses boğukluğu avea kullanırken vardı, turkcell'e geçtim, diğer kullandığım tüm telefonlardan daha iyi bir ses kalitesine sahip oldu, clash of clans tarzı oyunlarda ısınma var ama telefona bir etkisi olmuyor, önceki telefonlarımdan daha fazla ısınma yok. Daha önce atrixim vardı, sobadan hallice ısınıyordu :)

Olumsuz yanı; ışıksız ortamlarda kamera çekimi berbat, odaklama bile çok zor yapıyor.

Tesekkurler cevap icin. Kamera önemli degil zaten. Sadece anlik seyleri cekiyorum telefonla. Sari ekran problemide ilk serilerde kullanilan yapistiricidan kaynaklaniyormus, cok isindiginda yapistirici eriyormus. Sonrakilerde yapistiriciyi degistirmisler. Simdiki oyun icinde sararsa bile soguyunca düzeliyormus. Güzel telefon g2

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Onur Oflaz

Ekran sararması yaşadım. Ancak başarı hiç uğraştırmadı beni 2 gün içerisinde ekranı değiştirdi. Dış çerçeve de beraberinde değişti köşedeki çatlağım da gitti çok memnun kaldım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

ekran sararması bende de başladı, evobt garantili, klisadan almıştım. 

Yedek telefon bulursam servise göndereceğim, bakalım sıkıntı çıkaracaklar mı?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

ekran sararması bende de başladı, evobt garantili, klisadan almıştım. 

Yedek telefon bulursam servise göndereceğim, bakalım sıkıntı çıkaracaklar mı?

Başarı hiç sorun çıkarmadan değişti benim ekranımı. Umarım sizde de sorun olmaz

Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Arkadaşlar G2 quickwindow kılıf arıyorum ama orjinal LG olanlardan. Elinde olup kullanmayan veya uygun tedarik edebileceğimiz bir yer varmı ? Sadece Teknosa da bulunuyor şu sıralar ve fiyat 120 TL.  

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Büyük gsm bayilerinden orijinalini 100 tl civarına bulabilirsiniz. Avea bayiinden 100 tl'ye almıştım yılbaşından hemen önce, g3 orijinal quick circle kılıfı ise 110 tl'ye aldım (arka kapak çıkartılıp takılan, çipli kılıf diyorlar)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Büyük gsm bayilerinden orijinalini 100 tl civarına bulabilirsiniz. Avea bayiinden 100 tl'ye almıştım yılbaşından hemen önce, g3 orijinal quick circle kılıfı ise 110 tl'ye aldım (arka kapak çıkartılıp takılan, çipli kılıf diyorlar)

Malesef o kadar cok para vermek istemiyorum bi ara forumda vardi ama hemen satilmisti 30 tl gibi cok uygun rakama. Oyle bisey denk gelirse satilan vs telefonlardan kalan kilif gibi...

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Bu tarz silikon kılıflardan denedim ama kullanmadım, g2 ve g3 için tasarlanan orijinal kılıflar işlevsel ve son derece şık, telefona ayrı bir şıklık ve ağır duruş kazandırıyor. G2 için silikon kılıflar da arka kapak çıkmadan kullanılıyor, tek farkı işlevsel kapağın olmaması.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Oflaz

LTE güncellemesi geldi.

ayarlar-genel-telefonhakkında-güncellememerkezi- uygulamagüncellemesinden kontrol edebilirsiniz.

Nedir bu LTE

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...