İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Lg yaptı bir hata bu rakama satışa çıkarak, faydalandık sevinçliyiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Xperia Z1 fiyatına 3 adet LED 41 ekran monitörlü güç tuşuna basınca 8 saniyede masaüstü gelen bilgisayar toplarım :)

(sıfır olarak, 3 kasa + 3 monitör)

Ama cebine koyup gidemezsin... dermişim...:p tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Xperia Z1 fiyatına 3 adet LED 41 ekran monitörlü güç tuşuna basınca 8 saniyede masaüstü gelen bilgisayar toplarım :)

(sıfır olarak, 3 kasa + 3 monitör)

5s e uzay mekiği bile toplanır

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Satılık OneX var :p

Hehehehheheh ya One ya G2 ye alternatif şuan için yok zaten:) sen hTC cisin bunu da unutma bu arada, 4.3 ..... Ve sense 5.5 demek yeter sanirim ;) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu telefondan bulamıyoruz. Arkadaşımla birlkte onun xperia z'sini satıp bundan almaya gittik. Kızılayda hiçbir yerde beyazı yok. Bir tane bulduk oda gözümüzün önüne satıldı gitti. Telefon şu anda tasarım-f/p-hız her yönden piyasada birinci. LG, bu sefer olmuş. :)
Ekranda ki neredeyse olmayan o narin çerçeve bile kendini sevdiriyor. Siyahına 1450 tl fiyat aldık. Beyaz çok daha güzel ve kaliteli duruyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

G2 harbi güzel alet, fiyatta uygun, biraz bekleyin yeni parti mallar yolda, yakinda her yerde bulunur, hem acele etmeyin, yeni partiler daha sağlam olur ;)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

LG G2 almamak için kendimi zor tutuyorum. :p

Elimdeki iPhone 5'i kırasım geliyor. :D:tongue2:

Bırak kendini duygularının akışına muhterem :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

LG G2 almamak için kendimi zor tutuyorum. :p

Elimdeki iPhone 5'i kırasım geliyor. :D:tongue2:

Bu iphoneların fiyatı neden düşmüyor abi ya? Birisi 4S'iyle başabaş takas yaparım dedi siyah diye vazgeçtim. 5'in beyazı çok pahalı. Yok mu bunun uygunu. :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Elmastore Türkiye acilmak üzre, inşallah saçma fiyatlardan kurtulur da alirsiniz, az sabir...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şirket değeri mi mamül değeri mi düşmüyor :rofl: şirket değeri zaten fena eridi, pazarlama faaliyeti ise henüz mamül fiyatını koruyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben de beyazını bulaamdım, hepsiburada dan aldım :( siyahtı hepsi

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Beyler Cihazı aldım. Siyah rengini aldım.

iphone ekranından sonra yüzüm gözüm açıldı valla.

Güzel alet, LG'ye tebrikler

İyi secim, hayirli olsun, yarimyamalaktan tama geçiş mutluluk verir, normaldir :)
Yorum bağlantısı
Misafir

O parlaklık kısayolu Android Ice Cream (4) ile geldi. Lg'de ses düzeyini eklemiş altına. Büyük ihtimalle kaldırılamaz ancak ayarlar>bildirim paneli belki bir seçenek eklemiştir LG.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben de onları çok seviyorum hızlı ayar, Lgg2 ve diğerleri :D akıllı telefon gördüm göreli hiç 48 saat sonra şarja takmamıştım, şarjı kaybettim aan itibarı ile arıyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hard case (kapaklı kılıf) ve ekran jelatini , hepsiburdadan telefonla birlikte aldım 39+19TL. bunlarsız kullanmam yazık oluyor iş gereği toz is pis çok

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

pil performansı ne durumda? karşılaştırmalarda çok iyi çıkmış.? Şebeke performansı ve görüşme ses kalitesi ile ilgili yorum lazım.

Bana dün telefoncu gösterdi. 1450 lira dedi evet.  tipi de zamzung dan daha iyi. htc kadar olamasa da?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pil performansı ne durumda? karşılaştırmalarda çok iyi çıkmış.? Şebeke performansı ve görüşme ses kalitesi ile ilgili yorum lazım.

Bana dün telefoncu gösterdi. 1450 lira dedi evet.  tipi de zamzung dan daha iyi. htc kadar olamasa da?

LGg2 ve diğerleri derim. 3g ve wifi dönüşümlü açık ama hep internete bağlı, yutüpsüz... 48 saat gidiyor. İstanbul şebeke ağında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Arefe gunu şarj dan çıkardım. Ara ara wi-fi ve 3g veri ağı haricinde klasik bayram görüşmeleri ve nesajlar vs

Kalan pil yuzdem C. Gercekten harika bir pil performansı.

Edit: 58 s, 23 dk kullanim....

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Oh mis, kaç liraya aldınız ? Ben hala ilk 2222 kisiden birisi olarak lg den bekliyorum. Beleş : )

Lg göndermez ise fiyat bilgisi olsun ek azından. Gidengider sitesinde 110 tl civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. ..

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bugun Turkcell'den pancereli kapağıda aldım.

tnt90.jpgtnt9k.jpg

IPS ekran için komik bir yöntem o kapak :)

Mesaj ledi var mı? mesaj gelince mavi yanıp sönen. vs .

biraz niyetlenir gibiyim arkadaşlar. Hala telefon arıyorum malum. Çin işi de sanırım yatacak.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

IPS ekran için komik bir yöntem o kapak :)

Mesaj ledi var mı? mesaj gelince mavi yanıp sönen. vs .

biraz niyetlenir gibiyim arkadaşlar. Hala telefon arıyorum malum. Çin işi de sanırım yatacak.

var üst kısımdaki hoparlör ile sensör arasında bir led var, kah yeşil yanıyor kah beyaz kah kırmızı.  Bildirime göre değişiyor. Kapak, gelen aramaların cevaplanması, müzik dinlemek vs gibi basit işlemlerin ekran açılmadan yapılabilmesine olanak tanıyor. Bu sayede pil tüketimini de azaltabilir sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...