İçeriğe Yönlendir

Biraz Da Offroad

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Hava şartları tam çamurlaşmadan biraz pratik yapalım dedik, haydi gidiyoruz deyince de farklı zaman ve günlerde de olsa tam katılım sağladık. Fatih in memleketi olan Saray tarafını tercih ettik ki, sorun olursa traktör bulabilirdik, yağmursuz hava sürpriz oldu, sorun da yaşamadık. Grand / Liberty / freelander2 .

İLk ikisi amerikan kovboyu, diğeri kraliyet asaleti. motor ve 4 çeker sistemleri apayrı ama sağdan soldan sığgabiliyorsa hiçbiri kolay kolay yolda kalmaz.

Kovboylar biraz sallantılı, Kraliyet cibi içinde huzur hakim. Lastiklerimiz bu işe uygun olmasa da, uzun çalı altında batak kum olduğunu anlamasak da ciddi sıkıntı çekmedik. Aksine dışarıdan yön tarifi yapanlar panik yaşıyor, araç içindeki kullanıcı nerelerden geçtiğini bile anlamıyor.

dr4c.jpg

yytz.jpg

jnvx.jpg

5i7w.jpg

yeterki çalıların arasına sığsın

7uub.jpg

masum bir görünüm, o çalıların zemini batak kummuş :D

abng.jpg

inişi biçimsiz kaya olmasa.....

zqus.jpg

yol iz yok, traktörler gidip gelmiş o kadar, navigasyonda yol dışı işareti ile göle doğru hiza alıyoruz

j0lm.jpg

ve gölü buluyoruz

iwu4.jpg

toprak ve su karışınca çamur oluyormuş

n8fn.jpg

• Beğen 18
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Grand motoru merso dan, freelander psa, liberty ler safkan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:rofl: bariyer de bizi görecek mi, başkasının mecbur kıldığı yolların dışına da çıkabilmek bayağı zevkli, ikisini de yaptım, offroad ayrı bir dünya :f1:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu 4x4'leri kimse yıkamak istemez  :biggrin: Şaka bir yana,mis olmuş... :bravo:

etrafı tprak arazi olan yıkamacı da bile kendi kendimize yıkayamadık, daha sonra pırı pırıl asfaltlı Shell istasyonu bize kucak açtı, yere dökülen çamurları bile bize temizletmedi biz teklif etmemize rağmen

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Maşallah harika :)

Sonunda mangal varmıydı bari ?

Nefsi ekmek peynir ile körlemediniz umarım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kraliyet cipi :king: pek bi sosyetik çıktı ama her deliğe girişimizde peşimizden geldi. Bizim araçların zaten yapılış amacı belli :hwrk: Ben çok mutlu oldum, keyifli gün geçireceğim kişler zaten yanımda nede olsa :friends:

Fatih'in otel seçimi mükemmeldi. Saunaya giren terler :terle:

Maşallah harika :)

Sonunda mangal varmıydı bari ?

Nefsi ekmek peynir ile körlemediniz umarım.

Mangal ? çamurun kokusu mide bırakmadıki :bad:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hayatımda geçirdiğim en güzel hafta sonlarından biriydi.

İki abim ve kardeşim hotel gerçekten güzeldi bide havuz 2mt olmasa çıkmazdım herhalde.

Bende de bi kaç resim var.Yemekten sonra atarım.

En kısa zamanda tekrarlamak dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Benim fusi ile katılsamıydım ne :unsure2: Ne de olsa memur cipi :D​  önden halatla bağlar gezdirirdiniz beni de dağ bayır  :fiuw:  :nargile:  Şaka bir yana biz katılmayanlar fotolardan bakınca bile keyif alıyoruz.Orada olmak paha biçilmez olmalı.Benimkini biraz vücut gelişmeye yollayım belki bir 10 yıl sonra arkanızdan gelirim :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

düğünler olmasaydı aranızda olurdum herhalde. güzel ve eğlenceli geçmiş belli. ;) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Çekme halatı alalım dedik denedik sağlam ama vazgeçtik.

İyiki vazgeçmişiz bize karada kalmak yok.

tg5xn.jpg

tg5zk.jpg

tg610.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah yüreğinize sağlık dostlar, böyle güzel kareler için ayrıca teşekkürler   :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İstanbul park 'ta niye satışa geldiğim belli oldu. :angry:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şöyle bakıyorumda hiç bana göre değil. Risk var mı risk :)

risk?? :rofl: girdiğin yolun sonu belli değil, altı sürte sürte indin döneceğin yer var mı belli değil, dönemessen geri geri çıkacağın meçhul, geçende fatih önden indi biz bekledik, 50 mt. yi 15 dakkkada geri kat edebildi... askıda kalırsan bittin, zemine batama riski hep var, lastikler özeliklle yol lastiği hepimizde, amortisörler sandart.

İstanbul park 'ta niye satışa geldiğim belli oldu. :angry:

biz açılışı yaptık gençler gerisini getirir bea

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Toplam değeri opsiyonlu 3.20 d edecek 4 ciple bir suzuki bayisine girdik, kapılar açıldı tüm satış ekibi sırdan el sıktı, üstümüz kot ve cepli yelek :D bir ağırlama bir izzet bir ikram, test arabaları kapıda...... şaka gibi....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

risk?? :rofl: girdiğin yolun sonu belli değil, altı sürte sürte indin döneceğin yer var mı belli değil, dönemessen geri geri çıkacağın meçhul, geçende fatih önden indi biz bekledik, 50 mt. yi 15 dakkkada geri kat edebildi... askıda kalırsan bittin, zemine batama riski hep var, lastikler özeliklle yol lastiği hepimizde, amortisörler sandart.

biz açılışı yaptık gençler gerisini getirir bea

İntikam soğuk yenen bir yemektir. :vampir:  :seytan:

Değdi valla :biggrin:

Değdi valla :biggrin:

Ben de sana değecem.  :bambam3:  :vandal:  :elisopali:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...