İçeriğe Yönlendir

300Km Hızla Gidip Mercedes'i Geçememek :)

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu

Köy yolu gibi yol hangi akla hizmet ikiside o hızda gidiyor anlamadım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Demir

Köy yolu gibi yol hangi akla hizmet ikiside o hızda gidiyor anlamadım :D

Alman ve Japon aklına hizmet ;)

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Öndekinde cahil cesareti değil, başka bir şeyler olsa gerek. Böyle bir yolda neyin kafasını yaşıyorlar çözemedim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hızlı bir otomobil ya da motor sahibi olmak eylemi kendisinden daha hızlısını bulduğunda yakana kadar mıdır? Hızlı bir otomobil almanın amacı her an her yerde en hızlı benim mi demektir? Bu ego tatmini dünyanın en hızlı otomobiline sahip olana kadar gider mi?

Hep daha fazlasını istiyor insanoğlu. Bir bakmışsın bir gün yıldızlar parlamış ve hızın '299' dan anında '0'. Motorcu o kadar hırs etmiş ki motoru neredeyse yakacak..

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

bir de karşılıklı geliş gidiş vay arkadaş Allah akıl sağlığı versin. . 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

o yolda hız yapmak , birde motorla , deli cesareti mi yoksa cahillikmi ? bilemedim . 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Zaten yazılmış.Otoban falan olsa neyse diyeceğim de tek şerit yolda cesaret mi akılsızlık mı bilemedim.Hani derler ya cesaret ile aptallık arasındaki çizgi çok incedir diye öyle bir durum olmuş

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Merso, F1 yarışlarında kullanılandan sanırım,motorun 14.000 rmp e yaklaşan devirleri heba olmuş yazık

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

İnsanoğlu kesinlikle doyumsuz, nefs her zaman daha fazlasını ister, kendimden biliyorum :)

122 BG olan Cerato benim için çok güçlü idi, 136 BG 320 Tork lu 407 ye geçince afallamıştım ama oda yetmedi, gidip 160 BG yaklaşık 360 Tork'a çıkardım. Daha da yetmedi C320 220 BG, 310Nm tork 'a geçtim.

Şu sıralar 350-400 BG lik bir araba nasıl gider acaba diye düşünüyorum :D

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

öylesi motosikletler için çok kısa sürelerde o hızlara çıkmak mümkün de,yol şartları uzun süre  o hızda seyretmeye uygun değil.hele araba için daha bi zor.yol geliş gidiş ve zaman zaman sollamalar var.motor bir şekilde sollamalarda daha avantajlı,boyut bakımından.

ama öyle bir yolda,o hızlarda, o kadar uzun süre :i-ih: :i-ih:

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

konu motosiklet ise ''hız felaket değil galibiyettir'' ama merso sağlam yapıştırmış her makinanın harcı değil r1 yemek bu arada r1in ibresi 299 da kitler ama devir devam eder yani motor 330 gibi bişeyle gidiyor o anda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bana diğer araçlar da, o yolda hiç de yavaş gidiyormuş gibi gelmedi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mercedeste kesin koni var.. Virajda motorsiklet hız kesiyor, mercedes kesmiyor.. :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

İbre 299 ama mercedes hala arayı açmaya devam ediyor. Nasıl gidiyorsa artık  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Burak Özdemir

merso kesinlikle yüklü gibime geliyor. r1 i madara etmiş inanamıyorum ya motorcu kardeşlerle yaptığım yarışları hesaba katıyorum r1 ciddi yürüyen makina duvara çarpmış resmen inanamıyorummmm

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...