İçeriğe Yönlendir

300Km Hızla Gidip Mercedes'i Geçememek :)

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Tuğberk Şahinoğlu

o nasıl bir gidiş ya sanki yarış oyununda gibi adam bi yanlış yapsa kesin ölüm

Yorum bağlantısı
Coşkun Biçer

Bu goruntunun cekildigi yer % 70  isvec  bu yoluda ozelikle sectiler buyuk ihtimale otamatik trafik konturolu yok ve az trafik oldugundan.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

O kadar demiştim halbuki beni geçemezsin diye. :)

:bravo:

Şaka gibi

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Mercedes her zaman Mercedes tir ;)

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Demek ki merso nun sahibi iyi bir pilotmuş :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin
(düzenlendi)

Yıldız her zaman yıldızdır.. Ulaşamazsınız belki ama, yönünüzü tayin edebilirsiniz.. :)

tarihinde Sercan Eskin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mercedeste kesin koni var.. Virajda motorsiklet hız kesiyor, mercedes kesmiyor.. :D

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Bu arabadan sonra yakıt tüketimi ile ilgili konulara küsersin artık :)

Küsmek ne kelime google de artık o konuları aramaya başlarsınız :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bu arabadan sonra yakıt tüketimi ile ilgili konulara küsersin artık :)

C320 içinde aynı şeyleri duymuştum ama maşallah yakıt ile ilgili sıkıntım yok. Buda biraz fazla yaksın canım fazladan 130 beygir daha besleyeceğiz :p
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Aykan Samet Uzun

Hatta motor 300'ün üzerinde gidiyor.299'dan üstünü göstermiyor.Düşünün artık Merso'nın hızını :)

Yorum bağlantısı
Hakan Uçan

Her 2 şöför'de yolu çok iyi biliyor  :bravo: Ama cidden deli cesaret bunlar..

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...

300km hızla o araçlar gerçekten o yolda öyle gidebilir mi? Geçtikleri araçlar da o hızlara uyarlasak diğerlerş 240km hızla seyrediyor olmalılar. Yoksa duran bir cisim gibi yaklaşmaları lazım. Bence o km göstergesinde bir hile var. Profesyonel dahi virajlı, gidiş geliş  bir yolda nerdeyse 3dk boyunca 240 km'den aşağı düşmeden zor gider. Zaten dediğim gibi diğer araçlar bile bizim araçların nerdeyse 2 katı hızla seyrediyor olmalılar, hiç mi yavaş giden olmaz:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Misafir

Sanırım bu bölgede sabah kahvaltıda absent içip öyle yola çıkıyorlar :biggrin: İşin şakası bir yana bana gösterge hiç  inandırıcı gelmedi.diğer araçlarla hızları kıyaslayıncı  insanın inanası gelmiyor.Bence sürat doğru yerde doğru yolda  doğru zamanda ve başka insanların canını tehlikeye atmadan yapılınca güzeldir.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Saatte 300 km hızla gidiyorsa saniyede 83,3 metre gider. Videoda 1 saniyede ne kadar gittiğine bakın. 80 metre kadar gidiyorsa doğrudur.

Örnek olması açısından hilesiz hurdasız video çekimimi ekliyorum, hem sağ alt köşede gps hızı hemde şifayen belirttiğim kadran hızı içerir ;) trafiğe kapalı alanda çekilmiştir ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha, senin makinada chip var mı?

soft bir yazılım mevcut abi 

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Örnek olması açısından hilesiz hurdasız video çekimimi ekliyorum, hem sağ alt köşede gps hızı hemde şifayen belirttiğim kadran hızı içerir ;) trafiğe kapalı alanda çekilmiştir ;)

Lastik güm=ruhuna el fatiha
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...